Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ej no, wkurwia mnie ta babka wynajmująca nam "mieszkanie" (czyt. pokój) -codziennie przychodzi oglądać mieszkanie.........

ale już ciul w to - ona teraz przyszła SPRZĄTAĆ SWOJEMU SYNOWI........ chłop 26 lat........... mamusia mu przychodzi sprzątać pokój, bo biedny po pracy chodzi trawkę palić do kuzynki (9 pięter niżej)..... :lol:

chodzi wszędzie, zagląda czy czysto....... mega wkurwiające :x

mieszkamy tu juz 2 mce, a ona się zachowuje jakbyśmy byli jakimiś złodziejami z ulicy...i ten jej zadarty nos - dorobkowiczka jedna, na wszystkich z góry patrzy :roll:

a największy syf w chacie robi jej synuś, który W OGÓLE nie sprząta...

co najwyżej włoży naczynia po tygodniu w pokoju do zmywarki.......

żenada. niech mu jeszcze mamusia pampersy założy żeby nie musiał chodzić do łazienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże, ona chciała jeszcze 1 pokój (ja bym tego pokojem nie nazwała - coś przechodnie do łóżka syncia) wynająć komus... ale ten ktoś się nie pojawił na spotkaniu........

ja jebie :lol:

my się w 2 osoby gnieździmy na łóżku 80 cm szerokości a ona chce komuś jeszcze kurwa wynajmować....... no ja pierdolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, Rommel nie żyje... ale to w innym wątku.

Monika1974,

Nie chcę być wiesz.....wrazidlata......ale po 14 latach? :shock:

Bywa, ale one i tak mnie mają za świra, który je zaraz udusi, zarżnie i obedrze ze skóry. Aż się zdziwiłem, że się zdecydowały na spotkanie i to na moim terenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, spokojna głowa, już ich mamusia zadba, żeby tutaj sielanki nie było. Ja już straciłem nadzieję i wolę sobie żadnych projekcji nie robić, bo później to odchoruję. Pożyjemy - zobaczymy.

 

Jeszcze łazienka i jestem wolny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, spokojna głowa, już ich mamusia zadba, żeby tutaj sielanki nie było. Ja już straciłem nadzieję i wolę sobie żadnych projekcji nie robić, bo później to odchoruję. Pożyjemy - zobaczymy.

 

Jeszcze łazienka i jestem wolny. :D

Jacek a może dziewczyny dorosły i przestały słuchać co mówi mamuśka :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sabaidee

Może bardzo się stęskniły, w końcu to 14 lat, na pewno czekają ciebie ciepłe rodzinne święta, a dzieci przyjadą ze świątecznym żarciem, hmm, przynajmniej tak powinno być w idealnym świecie.

 

Wkurza mnie moja głupota.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×