Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio popłynęłam i zakupiłam takie cudo:

biustonosz_tiffany_orchid_d.jpg

Z Bra Swapu z balkonetki ( wymiana staników) kupiła na siebie i czekał na lato...no i był już za mały, nie używany - odkupiłam za połowę ceny :yeah:

 

Teraz się zapatruję na kostium kąpielowy, ale zakupię chyba przez ebay - bo w Polsce ceny przerażające ........ 160zł za samą górę :hide: a na jebaju 25 funtów za cały kostium ...... :roll:

 

-- Wt kwi 19, 2011 10:16 pm --

 

Monika1974, nie przeglądałam...ale jestem ogromną fanką polskiej firmy Dalia, robi przepiękne staniki, mam ten:

ariella.jpg.c697a04f897aad5f828c86f573bc4180.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Też kupuję taniej lineczko. Ten akurat kupiłam za połowę ceny.

 

No piękne te cudo Twoje :105:

Ładny kolor.

 

Jak pierzesz?

Bo ja najpierw moczę w płynie do prania, potem lekko piorę w rękach, a na koniec daję do woreczka i na wirowanie do pralki. Tak piorę bieliznę. Mam ją na dłużej i wygląda jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mowi ze jej nie stac. a jak jej gadam ze na ebayu moze cos wyłapac za 50 zl to mnie nie słucha..

 

ale tak w ciemno kupować stanik to też ryzyko (finansowe) oczywiście można później sprzedać itp... musiałaby najpierw przymierzyć danej firmy bo róznie bywa

wg mnie Konrad jest ciasnawy w porównaniu np. do polskich stanikow Ava.. tam bymmusiała mieć chyba obwód 55 :shock: więc ciężko tylko z tabelek znaleźć swój rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poprzeglądam.

 

Trochę odejdę od tematu. Od 3 dni latam co chwile do toalety, chyba mam zapalenie pęcherza :? do lekarza zarejestrowali mnie dopiero na jutro, a mnie już nerki bolą i coraz bardziej piecze :evil: znacie jakieś sposoby na złagodzenie tego bólu? Słyszałam, że trzeba pić dużo wody z cytryną bo wypłukuje bakterie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 1/3 zycia czlowiek przesypia, krwawi 8, 5 roku. Podsumowujac przesrane :mrgreen:

 

Co do stanikow ja zupelnie nieuswiadomiona - kupuje po prostu te staniki, ktore mi pasuja, nie patrzac na rozmiar i wszystkie wygladaja na mnie podobnie jak te przedstawione przez Was ;) Najczesciej kupuje w TK Maxx, Cubus i H&M tez moga byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w tej Fiszbince ale ceny trochę mnie zszokowały.

No niestety, dobry stanik kosztuje....ale przez kilka lat nie trzeba nic z nim robić ( poza praniem - nie rozciąga się, nie defasonuje itd.)

Natomiast w wielu sklepach obwód 75 kończył się na C

Dlatego przestałam kupować w zwykłych sklepach ;)

 

Swoją drogą, od kiedy mam uświadomione staniory, to piersi urosły mi o rozmiar, spod pach wszystko wyemigrowało na swoje miejsce, piersi są bardziej jędrne, nie oklapnięta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

No wiem ,że trochę kosztuje, ale tam ceny takich sobie z wyglądu zaczynały się od 160 zł, więc trochę jak dla mnie za drogo. Pewnie potem zacznę zamawiać , ale chciałam tym razem dokładnie sprawdzić jak będzie leżał i dobrać ten rozmiar. Poza tym mam mało czasu, bo jutro wyjeżdżam już na to wesele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kiedys postanowie sie uswiadomic:) Poki co piersi mam ladne i nie rozlazle, a staniki nosze juz od ok.15 lat, wiec moze nie bedzie az tak zle :) Tak naprawde najchetniej chodzilabym bez stanika ale troche nie wypada ;)

 

Zreszta stanik stanikiem ale jaki klopot jest z zakupem kostiumu - przedwczoraj przymierzalam kostiumy w ilosci ok 194747847467432028 sztuk :lol: i mialam do wyboru albo ladne kostiumy,w ktorym bylam plaska jak deska, albo brzydkie,w ktorych cycki fajnie wygladaly... I badz tu czlowieku madry i kup sobie kostium :mrgreen: Strasznie sie wscieklam bo wrocilam z niczym...Gdzie Wy kupujecie kostiumy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kiedys postanowie sie uswiadomic:) Poki co piersi mam ladne i nie rozlazle, a staniki nosze juz od ok.15 lat, wiec moze nie bedzie az tak zle :) Tak naprawde najchetniej chodzilabym bez stanika ale troche nie wypada ;)

 

Ja latem często chodzę bez i wcale się nie krępuję :P Na szczęście moje mimo tylu lat też jakoś nie oklapły :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja latem często chodzę bez i wcale się nie krępuję :P Na szczęście moje mimo tylu lat też jakoś nie oklapły :mrgreen:

 

No ale tak po centrum miasta paradujesz? :D

Do mnie by zaraz cos gadali faceci, szczegolnie z pobliskiego warsztatu samochodowego, obok ktorego nawet w staniku nie moge nigdy przejsc niezauwazona, to co powiedziec bez :lol::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×