Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ważni ludzie w życiu "nerwicowca"


Monia130

Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra ...osobiście bardzo lubię jak coś mówisz bo

 

piszesz z sensem takim.....zyciowym . poza tym w koncu masz już to doświadczenie i wiesz jakich błędów nie robić no nie? :D

 

więc jak chcesz to się wstydź ale ja nie będę ukrywac co czuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia ja mam to samo ludzie i znajomi mysla ze jestem dziwna, ze strzelam fochy ale za bardzo sie nieprzyznaja do tego.Jednakze ja wiem ze tak mysla .Kiedys jak jeszcze chodzilam do podstawowki to przeczytalam w zeszycie kolezanki jak napisaly o mnie ze jestem rozbestwiona jedynaczka.Wtedy naprawde bardzo sie zle czulami mialam ciagle ataki panikii to ogromne.Teraz za to od czasu kiedy wiekszosc kolezanek ma facetow to zostalam sama i wciaz siedze w domu jedynie czasem wychodze z psem.Dodam ze zadna z kolezanek niewie o mojej chorobie,tylko 1 z nich wie ze biore leki.Widze ze mieszkamy blisko siebie.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszą osobą w życiu jest moja Kobieta - Marta.

 

Dzięki niej staje się coraz to bardziej zdrowym człowiekiem. Ona sama jest dość znerwicowanym człowiekiem, przez co jeszcze bardziej rozumie moją przypadłość, pomaga mi.

 

W tym temacie padło zdanie "[...]przez nerwice nie nadaje się do bycia z kimś" to jest cholernie błędne rozumowanie !.

Jesteś człowiekiem takim jak my wszyscy, jeżeli tak napisałaś, to znaczy że poprostu nie spotkałaś póki co na swojej drodze właściwej osoby, ale na miłość warto czekać. Wystarczy otworzyć serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melisska, napewno w koncu znajdziesz, tę upragnioną miłość. Widzisz, u mnie jest tak, nie umiem okazywać uczuć, jestem zimnym egoistą. W moim przypadku znalezienie pokrewnej duszy graniczy z cudem.

Ale Ty jesteś piekna, a co do humorów, powiedz która kobieta ich nie ma....hehe. Napewno niedługo zjawi się książe na rumaku...... w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie.......:D

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia świetnie to określiła, dokładnie tak albo "prawda" albo "fochy". Przez lata ukrywajac przed partnerami z kilku związków prawdę o sobie wychodziłam na skrajnie rozpieszczoną egoistkę, no bo znacie to " tu nie pójdę bo mi się nie chce", "tego nie zrobię, bo mi się nie podoba" itd. Mało tego, zaczęłam wierzyć w to, że jestem okrutną egositką, w końcu niedawno przerwałam ten krąg. Poznałam miłość mego życia, mówiąc patetcznie i przyznałam się, że po prostu cierpię... Myślę, że trzeba to zrobić. Napięcie troszkę spadło. I poczucie winy. On wie, że jeśli czegoś nie robię to nie dlatego, że jestem cholerną egoistką , która ma jego potzreby czy proipozycje gdzieś, a po prostu cierpiącą osobom, której trzeba pomóc. Przyznałam się też Mamie, która moją nerwicę wiąże z powrotem do kraju po 3 latach mieszkania zagranicą , zmianą statusu ( stałam się bezrobotna) oraz małą aktywnością ( a nawet małym światłem slonecznym, bo mieszkałam w gorącym kraju). Ale ja wiem, że to może i wzmogło, ale nie wywołalo chorobę, która była już wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melisko, ja z tego nie wyszłam :oops: , jeszcze nawet nie byłam u lekarza, ale zrobiłam JEDNĄ ważna rzecz, opowiedziałam o wszystkim ukochanej osobie, a tak przez lata udawałam..:(( Tylko, to, że o tym Mu powiedziałam to była jego zasługa, przed Nim po prostu udawanie byłoby bez sensu. Myślę, że człowiek otwiera się właśnie przed TYMI LUDŹMI, przed którymi powinien... ( a propos` , hoduje meliskę w doniczce i dodaję do potraw, chyba niezbyt uspokaja, ale za to jaka smaczna:)) pozdrówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×