Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od ponad roku jestem uświadomiona. W Krakowie wyszukałam tylko jeden sklep z brytyjską rozmiarówką, jest dosyć daleko i oczywiście nie mam czasu by jechać bo zawsze znajdzie się coś ważniejszego :? Większość zamawiałam przez internet.

a co ma do tego brytyjska (popieprzona swoją drogą) rozmiarówka?

 

linka, 75C -obecne wszędzie na bazarze razem z 60A

:lol:

to że w polskiej nie znajdę rozmiaru 60F

te 60F angielskie to pewnie 60E polskie, więc wybierz się po prostu do polskiego sklepu z bielizną i kup sobie dopasowany nie patrząc na rozmiar... sprzedawca powinien pomóc Ci dobrać.

linka - kiedyś moją zmorą były odstawanie stanika pod miseczkami - za duzy obwód (bazarowe 75C), miseczka nawet jeśli mnie obejmowała to potem druty z tego wyłaziły, stanik się przesuwał w górę bo trzymały go ramiączka itd... a teraz święty spokój i nic nie wystaje.

 

a najgorsze są tzw. "buły" - jak widzę laskę z takimi to mam ochotę ją wysłać po dobry stanik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też zawsze cyc dołem uciekał albo fiszbina wbijała się z boku....masakra .......

 

Buły z przodu i to coś co wychodzi spod pach gdy jest za mała miska. :roll: ... ja mam jeszcze te zniekształcenia i cały czas je wygarniam...w ogóle myślę, żeby zakupić sobie dobry sportowy stanik na noc do spania......

 

A te laski myślą, że to fajne bo wiesz..stanik tak "eksponuje" piersi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, bo stanik jest różowy i ma 58 kokardeczek i koronek i jest sexy... co z tego że cyc wystaje z góry i z boku a jak laska się schyla to ma stanik na szyi, nie?

przecież stanik jest sexy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam kiedyś w sklepie to Pani zaoferowała mi polskie 65E ;) Niby dobry, miseczka też dobra, ale jak pochodziłam w nim tak na co dzień to obwód wciąż wydawał się za luźny. 60 nie mieli, w ogóle rzadko się spotykam z tym obwodem. To też zależy od producenta i jego tabeli rozmiarów.

Będę szukać dalej ;)

 

Ja przedtem nosiłam za małe miseczki :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka

pod biustem - ciasno mierzone na głębokim wydechu- 78

pod biustem - mierzony normalnie -82

biust - w pozycji stojącej, w najszerszym miejscu, pod sutkami- 94

biust - pochylona do przodu, w tak zwanym "zwisie" - 97

 

 

Ja chyba też urosnę:)

 

Pinkii: dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy 75B/75C noszę 65F polska rozmiarówka, stanik firmy Konrad, rzeczywiście biust jest w lepszej kondycji..

wygoda zarąbista, polecam :)

 

Wiola wyglądasz świetnie, buciki piękne.. i myślałam, że pokażesz córke kótra ma z 4 latka.. niebardzo tylko rozumiałam tą "ciężarną" :P babcia z Ciebie będzie I klasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, z moich ( oczywiście na "oko" ) obliczeń wynika, że polska rozmiarówka to 75 D /E natomiast angielska 34D/ DD.

Podaj miasto - postaram ci się wyszukać sklepy :)

 

W tym roku, razem z moją siostrą doszłyśmy do wniosku, ze będziemy "ostanikowywać" naszą mamę i kupimy jej pierwszy porządny cyckonosz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buu, w takim razie polecam Effuniaki - bardzo dobre, polskie Staniaki, bardzo ścisłe - tam inaczej liczy się rozmiar :

http://www.ewa-michalak.pl/firm-pol-1142347122-Effuniak.html

 

Dzięki za namiary .

Fajne te figi są

http://www.ewa-michalak.pl/product-pol-109-Figi-Halfek.html

I ceny przystępne.

Dotychczas głównie kupowałam w Atlantic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, mój narzeczony cały czas tak twierdzi i mówi, że my jesteśmy dziwne, że nie stoimy przed lustrem cały dzień i nie bawimy się cyckami :mrgreen:

 

-- Wt kwi 19, 2011 8:33 pm --

 

wiola173, no wiem, E to się wszytskim kojarzy z mega wielkimi balonami - a tu klops ...a najlepsze jest to, ze E przy obwodzie dla 75 będzie większa niż E przy obwodzie 70 :)

Częstochowa:

Fiszbinka, ul. Kiedrzyńska 54

 

Sensual Bra, Al. NMP 43 (w bramie)

 

Proszzz :)

 

-- Wt kwi 19, 2011 8:34 pm --

 

Korba, to ważne, cyc to jednak ważna kwestia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem uświadomiona i zadowolona. ze staników które nosiłam powiedzmy ze 5 lat wstecz poprostu mam polewke jak ja to w ogole mogłam nosic. Nosiłam jakies 80G albo 85F. W koncu sie wkurzyłam i metoda prób i błedów doszłam do rozmiaru. 30HH albo 30J czyli nasze polskie 70HH/70J.

 

Powiem wam ze strasznie jestem uczulona teraz i jak patrze np w pracy na kobiety to poprostu nie wiem jak one moga w takich powyciąganych stanikach chodzic. Rozumiem jeszcze kobiety z duzymi piersiami tak jak ja bo naprawde jest ciezko znalezc stanik bedac jeszcze nie uswiadomioną ale te z małym lub przecietnym biustem mogły by sie troche postarac..

 

przekonuje cały czas jedna z moich kolezanek z pracy własnie która ma duzy biust który wisi jej dosłownie do pepka. Ale se nie da przegadac. Mowi ze jej nie stac. a jak jej gadam ze na ebayu moze cos wyłapac za 50 zl to mnie nie słucha..

 

Nieraz jeszcze zle trafie z rozmiarem lub modelem ale to juz i tak duzy postep i od razu po dobraniu dobrgo stanika kobieta chydnie optycznie o pare kilo.. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×