Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba tez :D Ale w sumie na kazdym zjawie sie chetnie, niekoniecznie na wlasnym :D

Wesela sa ciekawym zjawiskiem - niby niemal nikt nie lubi, niby wszyscy uwazaja disco polo za gowno, a kazdy swietnie sie na weselu bawi i zna na pamiec teksty kazdej discopolowej piosenki :D Ciekawostka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tyż bym poszła na wesele, a najchętniej to swoje :mrgreen::twisted:

Ale na swoim się tak nie wybawisz:) ., przynajmniej ja tak miałam, wolę cudze:)

 

-- 18 kwi 2011, 20:32 --

 

_asia_, :* Ja Twoją tez:)

 

-- 18 kwi 2011, 20:35 --

 

A teraz siedzi ze mną moje ciężarne dziecko i też chce jakiś komplement , więc muszę ją pokazać:)

121562813_aasukienkamarta.thumb.jpg.2a65becc39a48d1b3d318e3d0d3f9c07.jpg

2080963761_aasukienkamarta035.thumb.jpg.9e7ba20f8303ea7539d34acb8ff99e94.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Jaka figura!!!!!!!!!!! Pitolić sukienkę i buty. ;) Cokolwiek byś nie włożyła, nawet worek na kartofle.....wyglądałabyś cudnie. Masz piękne, zadbane ciało, co tu dużo mówić.

Oczywiście, teraz przyglądnęłam się sukience i butom...bo wpierw oglądałam Twoje ciałko.

Sukienka bardzo mi się podoba, lubię takie z odcinanym stanem. I buciki też, bardzo lubię taki obcasik, taką wysokość. Wyglądają na wygodne.

Masz gust Wiolu!

 

A swojej córce powiedz,że taka jedna Monika powiedziała,że z pewnością będzie najpiękniejszą przyszłą mamusią.

Sukienka córci-świetna, podoba mi się bardzo!

Obydwie będziecie wyglądały prześlicznie.Młodo, zgrabnie i w ogóle...... :105::105::105::105:

Twój mąż będzie miał być o kogo zasdrosny! :twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałam na grouponie wiele ofert depilacji laserowej np 90 % taniej, zamiast 4500 tyś to np 450 zł. Tyle to można dać za chyba 5 serii na nogi plus bikini. Były oferowane różne opcje. Generalnie oferta napewno i kusząca i opłacalna. Lepiej wywalić 450 zł niż 4500. Raz miałam nawet się skusić ale kasy nie miałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Sukienka świetna - tylko jeśli mogę coś doradzić, załóż ją wyżej i zakup porządny stanik. :mrgreen:

 

No i w ogóle pytanie mam dziewczyny: CZY JESTEŚCIE UŚWIADOMIONE STANIKOWO???

Przyznać się bez bicia, która nosi to nieszczęsne, nieśmiertelne bazarkowe 75C ? Ja zostałam uświadomiona (dopiero) ponad pół roku temu i powiem wam, że kondycja biustu od tego czasu znacznie się poprawiła, odkąd chodzę w prawidłowym rozmiarze :mrgreen:

 

-- Wt kwi 19, 2011 7:53 am --

 

No i zapomniałam, butki prześliczne, lubię takie cieliste, a do tego piptoły ..... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem od paru lat uświadomiona stanikowo, noszę staniki genialnie dobrane przez znajomą, która pracuje w sklepie z bielizną, a staniki mam już 2 lata i się trzymią nadal - warto było wydać 100 zł za sztukę.

cycki nie zwisają :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

Dzięki.

Niestety ale chyba nie mogę mieć do niej stanika w ogóle:( bo jest wiązana na szyi i dość mocno wycięta z tyłu więc nie da rady za cholerę.. Ta góra jest plisowana i po bokach wygląda to nienajlepiej, Już się zastanawiałam czy ich lekko nie podszyć, ale to bardzo cieniutki materiał i będzie widać:(

 

-- 19 kwi 2011, 10:19 --

 

A uświadomiona nie jestem:)), jak potrafisz to wirtualnie zrobić, to chętnie posłucham:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola- zostaniesz babcią? No to gratulacje! Będą myśleć na ulicy że to Twoje jak z nim wyjdziesz na spacer :smile:

 

Ja miałam mieć ślub we wrześniu ale chyba się obsunie, bo skoro mam teraz zajść w ciążę to nie bardzo mi na rękę potem robić wesele, z brzuchem nawet nie potańczę ani się szampana nie napiję. A potem znowu małe dziecko i jak tu wesele robić... Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku jestem uświadomiona. W Krakowie wyszukałam tylko jeden sklep z brytyjską rozmiarówką, jest dosyć daleko i oczywiście nie mam czasu by jechać bo zawsze znajdzie się coś ważniejszego :? Większość zamawiałam przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Podaj swoje wymiary - coś poradzimy:

pod biustem - ciasno mierzone na głębokim wydechu

pod biustem - mierzony normalnie

biust - w pozycji stojącej, w najszerszym miejscu, pod sutkami

biust - pochylona do przodu, w tak zwanym "zwisie"

 

 

Ja np. z tego paskudnego 75C mam teraz rozmiar 70F 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku jestem uświadomiona. W Krakowie wyszukałam tylko jeden sklep z brytyjską rozmiarówką, jest dosyć daleko i oczywiście nie mam czasu by jechać bo zawsze znajdzie się coś ważniejszego :? Większość zamawiałam przez internet.

a co ma do tego brytyjska (popieprzona swoją drogą) rozmiarówka?

 

linka, 75C -obecne wszędzie na bazarze razem z 60A

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie noszę 75C ( :lol: ) z H&M i zawsze wydawało mi się że dobrze leży, ale też rozmawiałam z koleżanką która się tym fachowo zajmuje i coś mi mówiła że powinnam mieć E z tego co pamiętam... Ale nawet nie wiem gdzie w moim mieście są sklepy z fachowcami i ile taka zabawa kosztuje. A mam 74cm pod biustem i 92cm w biuście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku jestem uświadomiona. W Krakowie wyszukałam tylko jeden sklep z brytyjską rozmiarówką, jest dosyć daleko i oczywiście nie mam czasu by jechać bo zawsze znajdzie się coś ważniejszego :? Większość zamawiałam przez internet.

a co ma do tego brytyjska (popieprzona swoją drogą) rozmiarówka?

 

linka, 75C -obecne wszędzie na bazarze razem z 60A

:lol:

to że w polskiej nie znajdę rozmiaru 60F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, Polski rozmiar wychodzi ci 70 E/F a angielskie 32 E. Oczywiście stanik trzeba dobrać pod pierś więc to mniej więcej orientacyjne rozmiary :)

Jeśli idzie o koszta to można łatwo coś upolować na allegro już od około 60-70 zł.

Polskie staniki kupisz w granicach 80-130 zł ( polecam firmy : Dalia, Ewa Bień i Effuniak - bardzo ładne i porządne konstrukcyjnie) zagraniczne ( Freya, Panache, Cleo, LaSenza) od1=80 do 160.

Jest kilka zasad co do staników, najważniejsze to:

Całego cyca trzyma obwód tak naprawdę, 80% obwód a tylko 20 % ramiączka. Obwód nie może podjeżdżać do góry, ma być tam gdzie został umieszczony przy zapinaniu. Pierś nie może wychodzić dołem, nie może wyłazić spod pachy, nie może pchać się środkiem stanika i wyskakiwać z miseczki. Miska ma być tak duża żeby jej krawędź tworzyła z w=piersią jedną spójną linię, mostek musi przylegać do klatki piersiowej - jeśli nie przylega - za mała miseczka. Fiszbina ma obejmować całą pierś a jej zakończenie ma celować w środek pachy, Nie może uciskać z boku piersi.

Sklepy w szczecinie:

 

The BOOB

Jagiellońska 95

70-435 Szczecin, Polska

91 425 27 23

 

SELENE

Obrońców Stalingradu 4.

 

Jak znajdę więcej popatrzę :)

Edit:

 

Aneta Malec - dobór biustonoszy, ul. Krzywoustego 29

 

Ebras, ul. Królowej Jadwigi 9/1,

 

NOWY Ebras, ul. Rydla 42 box 9 (C.H. "Heliosy")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×