Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to śmierdzi prowokacją na 15 stron . Na moje oko to jakiś 15 latek który udaje 33 latka żeby był bardziej wiarygodny . Bo jakby napisał że ma 15 lat to nawet byście mu nie pomagali .Taka natura człowieka . Na pewno by się znalazły komentarze w stylu ''Jesteś jeszcze za młody ,to samo przyjdzie ,najlepiej zajmij się szkołą i pobaw się w klocki lego'' .Jeśli się mylę to przepraszam .:) Ale 33 letni facet który się rozpisuje na jedno zdanie ? No wiadomo różni są ludzie ale bez przesady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka natura człowieka.
Czy coś takiego w ogóle istnieje? Nie widziałem jeszcze choćby dwóch ludzi, którzy zgadzaliby się i reagowali w taki sam sposób, a co dopiero większa ilość. Jedna osoba nie ma nic przeciwko temu, żeby wrzucić swojego psa pod pociąg, ktoś inny czuł by się winny choćby tylko o tym myśląc.

@Shinobi

Też tak chcę. :105: Spróbuję na Lince :P

@Linka

"Co, maleńka?" :smile: (<-- nonszalancki uśmiech)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafiawars-mafiawars-gang-gangster-smiley-emoticon-000798-large.gifWhisky_Glass_1.jpg

"Co, maleńka?"

 

... tak lepiej? :mrgreen:

 

No pewnie jak detektyw Monk chce mieć jakiś kontakt ,

Pisze do niej a on kompletnie nic to co niech da sobie spokój. :roll:

Wiadomo na początku pisał bym ale jakby ktoś w ogóle mi nie odpisywał... to dajcie spokój

ludzie :roll::blabla::blabla::blabla:

Z góry zakładacie, że dziewczyna go zlewa, a może być też tak, że jest nieśmiała, bardzo nieśmiała i się wstydzi, może mało prawdopodobne, ale możliwe. Ludzie są różni, nigdy nie wiadomo, dlaczego robią to co robią, często okazuje się, że powód jest zupełnie inny niż to na pierwszy rzut oka wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster, to nie tak, detektyw jest po prostu lakoniczny. To ten urok Bogarta, jeno wycedził "Co, maleńka?" przerzucając przy tym peta pomiędzy kącikami ust, a panny już kwiliły jak muchy na myśl o krowim placku. ;)

 

 

Niezłe :lol::lol:

Punkbuster to nie prowokacja.

Jesteś tu za krótko. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zachowuje tak jak mi kazal pychiatra i tylko na tym cierpię :mrgreen:

Wniosek:nie wolno nigdy mowic wprost

 

Hania, ja się nad tym właśnie ostatnio zastanawiam: na terapii uczymy się jak wyrażać pewne rzeczy wprost, komunikacji bezpośredniej tak zwanej, ale w realnym życiu to wcale nie gra. Większość ludzi się obraża, jak się wprost im coś mówi (nawet delikatnie), więcej rzeczy można osiągnąć przez jakąś formę manipulacji niż bezpośrednie mówienie o swoich potrzebach, poza tym jak się mówi szczerze, co się czuje to można się rozczarować i dostać po głowie. Natomiast sprawy sercowe na mówieniu wprost tylko stracą swój urok i romantyzm. No to o co kaman?? :roll: Pytałaś może o to psychiatrę? ;)

 

P.s. Bardzo się obraziłaś na mnie za wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jakby miał 15 lat to byście tak chętnie pisali w jego temacie :tel2: Ja uważam że to sensacja 33 letni prawiczek , nie często spotykany jest taki człowiek ,dlatego się ludzie chętnie udzielają by przedłużać to co już było wiadome na 1 stronie . Że jak zagadasz do dziewczyny to za jakiś czas będziesz miał ją w garści . Nie musisz z tą jedyną :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×