Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podsumowanie konkursu na Miss/Mistera forum 2011


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki dla zwyciezcow :) I tez podziwiam Was wszystkich za odwage :) Ja bym sie nie odwazyla chyba wziac udzialu w takim konkursie, choc paszczurem nie jestem :mrgreen:

 

Co do milosci, pisze po raz kolejny, ze nie urode chodzi ... Nie w tym rzecz...Ale niektorzy wola wciaz biadolic, ze to przez swa brzydote nie maja kogos... Coz...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sean1 a Ty myślisz,że ja o tym wszystkim co napisałeś nie wiem?...To nie jest tak,że tylko się użalam ,staram się wychodzić do ludzi,chodzę na terapie,chcę się zmienić,próbuję na różne sposoby tylko narazie gówno mi z tego wychodzi niestety.Marcja o wygląd też trochę chodzi,nie mówię,że w ogóle,po prostu wygląd jest w jakimś stopniu ważny.Najważniejsza jest osobowość,charakter...jak się nie potrafi wykrztusić słowa,albo ze stresu gada się kompletne głupoty,jest się słabym psychicznie to ee,że tak powiem chujowo wtedy;p.I z tą częścią mam popieprzone najbardziej,czego się mam nie tknąć,cokolwiek mam zrobić związanego w jakiś sposób z ludżmi to czuję przerażenie.W robocie ledwo wyrabiam bo robię wśród ludzi,jak mam iść zrobić cokolwiek z czyjegoś polecenia to "OMG kurwa ja pierdole aaaaaaaa" - takie myśli są wtedy,i wariuję wewnętrznie.

 

 

A posty smutne,pełne żalu i rozgoryczenia piszę w takie dni jak dziś - dni do dupy.Niestety ostatnio żle się czuję codziennie i to widać po postach...

 

W ogóle to nie wiedziałem,że na seroxacie tak łatwo można "stracić łeb" po alko.

ee w ogóle to koniec offtopu. Jak macie odpowiedzi,to chętnie odpisze na priv.Pozdrawiam serdecznie Daroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica ja wiem, że ty wiesz, ale jakoś tego nie widać... pisałeś o tej imprezie, że jakiś gościu siedzi wygadany i przebojowy... a co cię on obchodzi w sumie? nie porównuj się do niego, bo takie kontrasty jeszcze bardziej cię dobiją. może masz też za wielkie wymagania w stosunku do siebie? w sumie wystarczyłoby żebyś sprawił u siebie jedną rzecz - wyluzowanie. nie musisz być gadułą, głośnym, ba możesz nawet mało mówić i być cichy, ale nie będziesz odczuwać tej presji wewnętrznej. tak, jesteś lękowcem, mówisz, że towarzystwo ludzi cię wykańcza (ale nie końca wiesz czy nie lubisz ludzi - bo jednak o tym piszesz, więc ci z tym źle jest) i w twoim przypadku wszystko przychodzi 10x trudniej, ale w końcu ciężką pracą przyjdzie - zwłaszcza, że to nie rzeczy niemożliwe do zrobienia.

 

dobra, koniec offa, bo to temat o miss/mister ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o wygląd też trochę chodzi,nie mówię,że w ogóle,po prostu wygląd jest w jakimś stopniu ważny.Najważniejsza jest osobowość,charakter...jak się nie potrafi wykrztusić słowa,albo ze stresu gada się kompletne głupoty,jest się słabym psychicznie to ee,że tak powiem chujowo wtedy;p.

 

Trzeba wtedy chyba znalezc kogos kto ma podobny problem, tj. tez jest introwertykiem i fobikiem ;)

To samo z uroda - trzeba szukac kogos na podobnym poziomie. Zdarzaja sie tez inne pary, ale raczej rzadko ;)

Slaby psychicznie...To wg. mnie nie ma wiekszego znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Chu j z moim wyglądem jak nie mogę znaleźć swojej drugiej połowy? :roll:

co z tego? Myślisz,że jest fajnie tak mieć w życiu kilka kobiet? To się mylisz... Wolałbym mieć jedną i na zawsze... :-|

ja jestem stały w uczuciach i nie lubię zmian...

 

Set-u powiedzial dzisiaj bardzo madra rzecz. Mianowice, ze w zyciu jest sie w jednym zajebistym zwiazku z kims, po czym z reguly cos psujemy a potem kazdy nastepny to tak naprawde ochlap tego co bylo...Zgadzam sie z nim w stu procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, wiesz za dużo myślisz co myślą o Tobie inni.

I tu jest Twój problem.

Ja przy NN tez swego czasu miałam te obawy ale na miłość Boską każdemu nie dogodzisz.

Różnych ludzi spotykamy na swojej drodze. Zwykłych prostaków lub rodzynki wrażliwe i takie dobre duszyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, no to jest powod do radosci.

 

Poniekad :mrgreen:

Ale szczerze mowiac to uwazam, ze nie ma reguly na to...;) I kazdy moze byc jeszcze w super zwiazku :)

W innym wypadku pozostaje mi szukanie tylko wsrod tych, ktorzy albo nie byli w zwiazku nigdy, albo mieli kiepskie zwiazki, przez co zmniejsza sie pole mojej "ekspansji" - o mniej wiecej polowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, no to jest powod do radosci.

 

Poniekad :mrgreen:

Ale szczerze mowiac to uwazam, ze nie ma reguly na to...;) I kazdy moze byc jeszcze w super zwiazku :)

W innym wypadku pozostaje mi szukanie tylko wsrod tych, ktorzy albo nie byli w zwiazku nigdy, albo mieli kiepskie zwiazki, przez co zmniejsza sie pole mojej "ekspansji" - o mniej wiecej polowe :D

 

nie no tu bardziej chodzi o to ze w zyciu spotyka sie kogos, ta jedyna o czym w tym momencie nie wiemy oczywiscie-to okazuje sie potem, gdy juz jest za pozno na cokolwiek a potem to juz sa ochlapy...czy jakos tak. Tak czy inaczej ja przynajmniej juz bylem w takim zwiazku. Nie wyszlo. Dziekuje i nie szukam juz dalej, poprostu stwierdzilem pewnego pieknego dnia, ze do konca zycia bede sam. Tak tez bywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no tu bardziej chodzi o to ze w zyciu spotyka sie kogos, ta jedyna o czym w tym momencie nie wiemy oczywiscie-to okazuje sie potem, gdy juz jest za pozno na cokolwiek a potem to juz sa ochlapy...czy jakos tak. Tak czy inaczej ja przynajmniej juz bylem w takim zwiazku. Nie wyszlo. Dziekuje i nie szukam juz dalej, poprostu stwierdzilem pewnego pieknego dnia, ze do konca zycia bede sam. Tak tez bywa :)

 

Ja wiem o co Ci chodzilo - uwazam, ze jesli byla to Twoja polowka, to spotkacie sie jeszcze kiedys... To ze ona ma kogos innego, albo mieszka obecnie na Sri Lance, nie ma nic do rzeczy :) Co ma byc to bedzie, bez wzgledu na to, co stwierdziles pewnego pieknego dnia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba powołać komisje, żeby zbadała czy nie było w konkursie, zadnego przecieku/wycieku :] taka moda teraz.

 

Vivat najpiekniejsi ;) Powiem szczerze, że nie Jestem zaskoczony wynikiem zabawy. Było tak jak powinno byc. :mrgreen:

Wszystkim dziewczynom matka natura nie żalowała urody.

Wszystkim facetom również. O Sobie nie mówie bo popadne w narcyzm :pirate: i dopiero bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×