Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

_asia_, Asia, jak Ty to opisujesz, to tak smakowicie brzmi, a jak ja kombinuję z kaszą jaglaną (co właśnie teraz czynię) to wychodzi mi strasznie niedobre :hide:

 

-- 15 kwi 2011, 13:21 --

 

no dobra,wyszło najlepiej niż dotychczas, zainspirowałaś mnie Asiu oliwkami, które uwielbiam.

do kaszy jaglanej dodałam pokrojone zielone oliwki oraz pestki z dyni i imbir. niestety nie zrobiłam tego idealnie zgodnie z Twoim zaleceniem, jeszcze nie ;) bo dodałam odrobinę oleju lnianego, oliwy z oliwek i sosu sojowego. dodałam odrobinę soli himalajskiej i kolorowego pieprzu... (musiałam...). i wyszło całkiem smacznie.

wiem, ze trochę poszalałam z dodatkami, ale jak na mnie to i tak wielka zmiana w porównaniu z moim standardowym odżywianiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, brawo :brawo::great: , robisz postępy, jestem z Ciebie dumna. :mrgreen: Eksperymentuj, próbuj różnych dodatków, z czasem będzie Ci wychodzić coraz lepiej. Pamiętaj - podstawą jest jej uprzednie uprażenie (dla zdrowia, zmienia też smak kaszy na przyjemniejszy, przynajmniej moim zdaniem). Na monodietę jaglaną przyjdzie czas, póki co przyzwyczajaj się powoli do nowych smaków. :smile: Żebyś Ty wiedziała jak mi szło to najpierw to gotowanie... :hide: Zwłaszcza, że nie cierpiałam gotować. A teraz wydało mi się to całkiem przyjemne. :smile: Chodzą za mną kotleciki ziemniaczano-jaglane, chyba się zmobilizuję i jutro sobie zrobię tylko ziemniaki muszę kupić. :mrgreen:

Ja też uwieeeelbiam oliwki, zielone. :D I oliwę z oliwek.

 

shinobi, też uwielbiam kaszę jaglaną, jeśli chodzi o fasolę to czerwoną. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×