Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana.

Mój dzień rozpoczął się zupełnie kijowo. Wczoraj wieczorem zadzwonił mój mąż i się pokłóciliśmy. Popłakałam się jak dziecko. No i dzisiaj obudziłam się z bólem głowy i z zapuchniętymi oczami. No koszmar po prostu. Ledwo udało mi się rzęsy wymalować.

Ale już jest lepiej. Mąż zadzwonił dziś z samego rana i się pogodziliśmy. Nawet zaproponował, że kupimy sofę za 2,5 tyś zł !!!

Niezłe ma wyrzuty sumienia.

 

Ze słonecznego Gdańska pisała dla Was L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :P

Pięknie słoneczko świeci,nareszcie...

Lusi,nic sie nie martw,takie sprzeczki czasem są potrzebne jak sama wiesz.

U mnie wczoraj też było ostro...ech,jak mnie wkurzył,i też sobie poryczałam,a niech tam... :cry:

Takbym się zaparła chętnie i słowem nie odezwała,ale kurcze nie umiem się gniewac,ano zobaczymy co z tego wyniknie bo oczywiście jeszcze śpi ;)

Sofka napewno będzie piękna(a mówiłam że sprzeczki są potrzebne) ;)

Ja dzis wybieram się z synem do szkoły na Andrzejki i trochę mam stresik bo ten gmach mnie przeraża,no ale mam nadzieję że jakoś przeżyję.

Miłego dnia życzę i aby to słonko nam nie zaszło za chmurki.

Pozdrawiam gusia

 

ps.AAA no i gości będę miała po 18(znajomki) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tu w tym temacie można tak po prostu opisać swoj dzień...to mój jak do tej pory wyglądał tak:

Wstałam około 7 oczywiście lekko zestresowana nie wiadomo czym:/ Znowu też nie wiedziałam co zjeść na śniadanie, tzn. od pewnego czasu nie mam na nic ochoty! Coś tam zjadłam, bo trzeba, żeby nie paść! Poszłam do szkoły! W szkole bardzo wesoło, bo akurat obchodzimy dni szkoły i można było się pośmiać z nauczycieli i nie tylko! Także się rozluźniłam! Teraz jestem w domku i czekam aż rodzinka wróci (rodzice z pracy, siostra ze szkoły), bo ja tak nie lubie sama:P Nom i tyle...ciesze sie że już weekend:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ślicznotki :D

Nie było mnie 2 dni --- sorki ale tak wyszło :oops:

Dzię wekend trzeba go spędzić na wesoło - mam propozycję ---Dziewczyny powiedzmy sobie że sobota i niedziela będą dla nas wesołymi dniami tzn.robimy wszystko i czy to wyjdzie czy nie jesteśmy weseli i nic nas nie jest wstanie zdołować (nawet przypalony obiad) :oops:

Oczy otworzyłem o 3.30 i sobie myślę że nawet mam dużo pracy koło domu to gdy coś nie wyjdzie będę się starał nie wkurzyć bo to nic nie daje jak na czymś spale to sobie powiem że tak musiało być,spróbuje czegoś nowego i te dwa dni muszą być dpbre :D wam też z całego serca tego życzę.

Lusi --- będziesz miała sofe za !!!! 2500zł.to dużo kasy ale odłożyliście i masz nowizne i to piękną -ciesz się tym :D

Gusia-dziś staraj się wynagrodzić ten płacz masz co najmniej dwa cudne dni nie skop ich :D

Maiev --- super Fotka a kasą się nie przejmuj ,kasa rzecz nabyta musimy tylko chcieć a zakup czegoś sensownsego sprawia radość :D

Lusinka --- widzę nową nerwuske witaj u nas :D

Kukubara - zmień p.doktor albo uwierz że jest dobra i pomoże może nie odrazu :D

Meskalinka --- widzę że wszystko w miarę dobrze tak trzymaj a będzie lepiej :D

 

Kurde ale psycholog ze mnie jakbym wszystko przeszedł ale co mi tam ważne żeby się nie wpieprzyć w dół i gadać co język przyniesie.

Milutkich dni życzę a wiem że takowe właśnie nadeszły i wy też tak pomyślcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Kecajek sie pojawił,a juz myslałam że porwali Cie kosmici ;)

Chyba skopie te dni wiesz?Cos niedobrego ostatnio sie ze mną dzieje,wyję non stop:(

Nie chce mi sie pisac nawet,siedze i czytam sobie WAs,głowa pełna myśli...

Mam nadzieję że Wy chociaż jesteście w lepszej formie.

Proszę,żadnego pocieszania,bo ja muszę sama siebie zmienic i dopiero będzie lepiej.Tylko dlaczego coś blokuje moją chęc pozytywnego myślenia??? :?

 

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przespałam pół dnia i wcale nie chciało mi się wstać, ale mąż mnie wyciągnął z łóżka i poszliśmy do znajomego. Ogólnie było ok.

Jakies koszmary w nocy mi się śniły. Godzine po przepudzeniu jeszcze byłam w lekkim szoku. Co te prochy z człowiekiem wyczyniają. hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam piękne Panie :D:D:D

Gusia --- jestem Ale kosmici musieli by walczyć ze mną gdyby zobaczyli moje nerwy zaraz by mnie odwieżli na ziemie :D:D:D

Jak się Gusia nie weżmie za siebie to wejdę przez monitor i dam Gusi klapsa ( ale delikatnie) :D

Maiew --- też mam takie koszmarne sny ale to wkurza Spokojnie nie pamiętam kiedy spałem :cry:

Róża --- witam u nas w domu,kuzynka ma córunie Róże fajna dziewczynka,Chyba wszystki Różyczki są fajne :D

A u mnie sobota praca na podwórku w miarę dobrze choć kataru się dorobiłem,ale jak to mówią nieleczony katar trwa 7 dni a leczony tydzień :D

Wpadne tu jeszcze dzisiaj

Milutkiego dni dla was :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kecaj - współczuję tego kataru - ja tez mam dzisiaj, ale to taki chwilowy. Chodzę i kicham - a kicham strasznie głośno.

Jak ja nie cierpie niedzieli- wlecze się ten dzień niemiosiernie. Ale jakoś będzie. Własnie wpadłam w pesymistyczny nastrój i czarne myśli mi sie kłębią w głowie. Jeszcze wczoraj myślałam że jest lepiej i snułam tak nieśmiało jakieś plany - a dziś...cóż znowu myślę że jednak do końca życia będę takim pasożytem i nierobem. Ach jo. :(

Uciekam - życzę wszystkim miłego dnia i dobrych humorków.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maiev ---co sie dzieje niedziela jest długa ale wolna można się poobijać

Przeciaż nie będziemy pracować cały tydzień bez przerw,kto to wytrzyma :D Nieprzejmuj się jakoś toa niedziela zleci a póżniej do łóżeczka i jutro Lux dzionek.Za dużo może wymagasz od siebie a czasami trzeba sobie odpuśćić i zająć sięsobą .Bedzie dobrze

Ja już powoli też mam dość tego wolnego a na spacerek mi się nichce iść,ale teraz jak pisze to może jednak pójdę ???????

Trzymaj się idziemy na spacerek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, studia skończyłam, praca też się skończyła- miał być ciąg dalszy ale niestety nie wyszło. nie miałam na to wpływu - starałam się, świetnie mi szło ale potem została dziewczyna "po znajomości" . i szukam i szukam i .....zazwyczaj się okazuje że czegoś mi brakuje. ehhh tak to już jest - szukanie pracy to ciężka praca, zwłaszcza dla takiego nerwusa jak ja co słowa z siebie wydusić nie może. teraz już wszyscy wiecie że jestem nierobem. Wstyd mi jeszcze bardziej :oops:

dobra, koniec tego tematu, bo płakać już zaczynam a nie mogę. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Idę sie piilnie uczyć grafiki komputerowej, póki mam chęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Ludziki :P Wpadłam dosłownie na moment.

Kecaj na mnie to już nawet klapsy nie działają ;)

Cholerka,tak sobie tu fajnie piszecie a ja ostatnio wpadam i klimat psuje :?

Ech....niedobra jestem,mogłabym chociaż nic nie pisac,ale gdzież tam,przeciez ja bym "chora" była.

Ok.Co u mnie?Weekand sie kończy, ale w sumie to nawet go nie odczUłam,NUDY!!!!!

Dzisiaj meczyk obejrzałam,no nie poszło najlepiej ,ale co tam,srebro tez dobre ;)

Teraz chwilke siadłam do kompa a co dlaej?Niewiem sama...

Pewnie cos porobie,poczytam....a wieczorkiem jak zwykle muza i forum,ale to dopiero wtedy jak położę moich chlopaków grzecznie do łóżeczek ;)

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maiev-- to nie wstyd że masz ciężko ze zdobyciem pracy.Napewno jest Ci ciężko zyć bez niej ale jakbyś miała pracować za 500zł. na okrągło to lepiej poczekać a los się uśmiechnie do Ciebie.Ja mam prace ale nie jestem z niej zadowolony wolał bym coś spokojniejszego i o uregulowanyc godzinach pracy ale co zrobić jak coś trafie to napewno zmienie

Niezamartwiaj się tak tym mocno przyjdzie i czas na ciebie ,już mamy coraz mniej ludzi do pracy a i ludzie za grosze też nie chcą pracować i słusznie :D

I nie płacz powiedziałaś co cię dusiło i dobrze a nikt z nas Ci nie powie że jesteś nierobem-ale to brzydkie słowoo a feee!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gusia - nie martw się. Ja też tu smucę trochę. Nierób to brzydkie słowo - ale za to jakie wymowne. Ja to nadal sobie nie wierzę i myslę czy to jednak przypadkiem lenistwo a nie nerwica i fobia społ. i czasem myślę że przydałby się taki kop i nazywam siebie nierobem. Kiedyś to na mnie działało ale to stare czasy. Ja tam już tracę wiarę że coś się zmieni.

Kurczaki, spać nie mogę - jutro, a właściwie dzisiaj idę do okulisty. komuś może się to wydać śmieszne że się denerwuję, ale to dla mnie prawdziwa wyprawa. Sama nie idę - oczywiście. Będę miała nowe okularki - wreszcie.

Życzę Wam miłego dzionka! Może trochę słoneczka znów będzie. nastrajam się na dziś na dobry humor. papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po weekendzie!!!!

Nudziliście się? Oj nieładnie. Ja miałam pełne ręce roboty. No w końcu małżonek mój wrócił. Obiadek pyszny trzeba było zmajstrować. Mieliśmy prawdziwy niedzielny rodzinny obiad, nawet moich rodziców zaprosiłam.

I sofę będę miała!!!! Dzisiaj wieczorem przywiozą. Ale się cieszę. Nie kupiliśmy jednak tej drogiej, bo się nie rozkładała. Ciężko byłoby spać na niej. Zamówiliśmy sobie jeszcze fotel do sofki. No i musimy kupić jakiś piękny nieduży stolik. Uwielbiam zmieniać coś w domku. Mam już plan jak wszystko poustawiam i po prostu nie mogę usiedzieć na tyłku. A muszę kwitnąć tu do 17. Ale mąż po mnie przyjedzie. Szybciutko do domu i przestawiać, przesuwać, przekładać..........

Ojjjeeejjjjciuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×