Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, uuu na kawie byłeś....nie no ...powinna teraz być wdzięczna do końca życia? Tak to zabrzmiało.... :bezradny:

Może najnormalniej w świecie jej się nie spodobałeś a może jest źle wychowana skoro nie umie nawet podziękować za życzenia, i tyle..... - nie trzeba się zniechęcać po jednym razie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, Tobie to nie pasuje ale innym mniej smiałym osobom wiele takich portali pomoże. Nie ukrywam ,że ten portal jest dla ludzi co chcą założyć rodzinę . Ale tam nie jest tylko wyznanie rzymskokatolicj\kie . wiem bo sama zarejestrowalam się dwa dni temu z ciekawości. I bardzo ciekawi ludzie tam przebywają . Każdy ma swój rozum i zrobi co uważa za stosowne. To ,że nasze porady są skrajnie odmienne to wiesz.

detektywmonk, pójście na kawę nie jest wiążące.

Z przyjacielem prawdziwym trzeba beczkę soli zjeść a co dopiero szukanie drugiej połówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, wiesz porada wybranie do agencji może być dla kogoś kto jest świadom swojej seksualności choć wtedy taki ktoś nie potrzebuje porady Według mnie nie jest to dobra droga dla kogoś kto wchodzi w tę sferę życia . :mrgreen:

A jeszcze dodając nieśmiałośc, zaburzenie to taka wizyta może być rażąca dla psychiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektywmonk(u),

Nie wszyscy ludzie muszą aktywnie oddawać się sferze seksualnej, czytałam artykuł na ten temat w Gazecie Wyborczej chyba, parę mies. temu. Kilka procent (nie pamiętam dokładnie,ile) populacji nie odczuwa takich potrzeb, może Ty jesteś wśród tych kilku procent właśnie? Zbadaj sobie hormony, to dużo wyjaśni, badałeś? Testosteron i inne. A tak apropos, to mam paru znajomych, którzy postepują tak, jak Ty, tzn. spotykają się z płcią przeciwną na kawce, ciasteczku a potem do domciu (każdy w swoją stronę :) ). I nici. Ciekawa jestem tak w ogóle, jaki masz stosunek do cielesności, bo np. jeden mój kuzyn (b.przystojny, normalny z pozoru chłop) mówi, że brzydzi się kobiet! :shock: Rózne są przyczyny takich zahamowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×