Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=12&t=5117&start=2226

 

derealizacja-depersonalizacja-t1912-2128.html

 

 

, no troche tego bedzie niestety,ale to naprawde dla mnie ważne,wiem,ze to pewnie duzo roboty,nie wiem jak to inaczej powiedziec,po prostu bede naprawde wdzieczna jesli to zrobicie,prosze Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde bardzo Was prosze,jesli bede jakos mogla sie odwdzieczyc to to zrobię,cokolwiek...kiedy bym mogla sie dowiedziec czy Admin to zrobi?

 

-- 01 kwi 2011, 15:46 --

 

może ktoś mi odpisać? to dla mnie pilna sprawa!

 

-- 01 kwi 2011, 17:22 --

 

haloooooooooo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezskutecznie od kilku dni probuje sie dowiedziec czy Admin moze usunac wszyskie posty uzytkownikow agacisz oraz agacisz3 ,sa to moje stare konta,mozna spr. po IP, to naprawde dla mnie wazne,wiem,ze Moderator moze to zrobi recznie,ale jesdnak jest duzo tych postow i wiadomo,ze to ciezka sprawa, moglby ktos mi odpisac? to dla mnie wazne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo wam dziekuje!! wiem,ze bylo ich duzo ( aż za ) ,ale bardzo wam dziekuje,jestescie super,pozdrawiam:))

 

-- 02 kwi 2011, 15:52 --

 

z pewnoscia mnie zabijecie,ale znalazlam jeszcze jakies posty ;/ mozecie rowniez je usunac? juz je zglosilam! bardzo Was przepraszam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zapytać kogoś modów albo innej osoby, która wie - czy na edycję własnego posta mam tylko określoną ilość czasu? Jeśli tak to jaką?

 

Pytam, bo właśnie chciałam zmienić pewien wyraz w pewnym moim poście, z dzisiaj, a tu zonk - nie ma opcji "zmień" jak zawsze. Dlaczego?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×