Skocz do zawartości
Nerwica.com

10.04.2011 - 12 miesięcy po tragedii...


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

montechristo, :lol: pewnie, ze jak za komuny, kto nie jest z tobą jest przeciwko tobie - zgadza się? .......a krzycz gdzie chcesz... skoro sprawia ci to radość i satysfakcję :lol:

 

 

Myślę że każdy odpowiada sobie na pytanie KIM jestem? skąd jestem? w co wierzę? w co wierzyli moi rodzice? itd

 

 

ja powiem serio, jak na to sobie odpowiadam - to nie mówię szeptem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak za komuny.... :)

Wstępny etap stanu wojennego został zakończony

Przed pacyfikacją strajku w porcie (najdłużej strajkujący zakład w województwie gdańskim) wygasły strajki w innych zakładach pracy Trójmiasta, zakończony został tym samym pierwszy etap wprowadzania stanu wojennego. Podsumowując operację wprowadzania stanu wojennego w regionie gdańskim, warto dodać, że do maja 1982 r. internowano tam łącznie 370 osób, w tym samym czasie aresztowano łącznie 199 osób za nieprzestrzeganie przepisów dekretu z 13 grudnia 1981 roku. Najwyższy wyrok zapadł za zorganizowanie strajku w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni 14-15 grudnia, Ewa Kubasiewicz została skazana na 10 lat więzienia, a Jerzy Kowalczyk na 9. Grupa osób, która następnie drukowała ulotki, odezwy i komunikaty Krajowego Komitetu Strajkowego, została potraktowana równie surowo, Władysława Trzcińskiego skazano na 9 lat pozbawienia wolności, Cezarego Godziuka na 6 lat (najwyższy wyrok dla studenta), Wiesławę Kwiatkowską, Krzysztofa Jankowskiego, Sławomira Sadowskiego, Jarosława Skowronka na 5 lat, Marka Czachora na 3 lata. Podobnie drakońskie wyroki zapadły jeszcze tylko w Katowicach.

 

Nie dziwię się że tyle osob nienawidzi obecnego rządu, bo jak można popierac ludzi ktorzy trzymają ze złodziejami, mordercami, gwałcicielami i innym syfem... nie mam nic do Pisowców bo przynajmniej mówią prawde, szczerze to mało mnie to interesuje gdzie krzycza, czy to Warszawa czy Wawel, malo mnie to interesuje czy to ludzie starsi czy młodsi, niech każdy bolszewik wie gdzie jego miejsce...

Precz z komuną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to specjalnie nie interesuje w co wierzyli moi rodzice, bo byli na tyle mili żeby mnie nie indoktrynować od urodzenia i pozwolić wybrać własną ścieżkę życia - i fakt, że gdyby w Polsce nagle zapanowała wojna i najechali nas Rosjanie - ja wzięłabym nogi za pas i miałabym gdzieś co się tu stanie bylebym ja i moi bliscy byli cali i zdrowi - nie napawa mnie wstydem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się że tyle osob nienawidzi obecnego rządu, bo jak można popierac ludzi ktorzy trzymają ze złodziejami, mordercami, gwałcicielami i innym syfem... nie mam nic do Pisowców bo przynajmniej mówią prawde, szczerze to mało mnie to interesuje gdzie krzycza, czy to Warszawa czy Wawel, malo mnie to interesuje czy to ludzie starsi czy młodsi, niech każdy bolszewik wie gdzie jego miejsce...

Precz z komuną

 

 

Dla mnie super zdanie, merytoryczne, z danymi, bez emocji, FAKTY.

 

Ale ilu jest w tym kraju ludzi którzy mają wiedzę? coś czytają?....bardzo mało....i to jest problem tego kraju.

A przecież jest tak że jak my sami się nie będziemy szanować, swojej historii, swoich bohaterów? to nikt!!!!!!!!! nie będzie nas szanował.

 

Zamienili nam kacapy tablicę w nocy??????????// Ku....wa a Bronek nawet słowem się nie zająkną przed tym kurduplem

 

-- 11 kwi 2011, 22:56 --

 

A mnie to specjalnie nie interesuje w co wierzyli moi rodzice, bo byli na tyle mili żeby mnie nie indoktrynować od urodzenia i pozwolić wybrać własną ścieżkę życia - i fakt, że gdyby w Polsce nagle zapanowała wojna i najechali nas Rosjanie - ja wzięłabym nogi za pas i miałabym gdzieś co się tu stanie bylebym ja i moi bliscy byli cali i zdrowi - nie napawa mnie wstydem. :bezradny:

 

Eeee tam....a nie lepiej by kolaborować z wrogiem? i coś kapnie do gara i się rodzinę uchroni/

 

No nie jest taK?

 

-- 11 kwi 2011, 22:57 --

 

Nie dziwię się że tyle osob nienawidzi obecnego rządu, bo jak można popierac ludzi ktorzy trzymają ze złodziejami, mordercami, gwałcicielami i innym syfem... nie mam nic do Pisowców bo przynajmniej mówią prawde, szczerze to mało mnie to interesuje gdzie krzycza, czy to Warszawa czy Wawel, malo mnie to interesuje czy to ludzie starsi czy młodsi, niech każdy bolszewik wie gdzie jego miejsce...

Precz z komuną

 

 

Dla mnie super zdanie, merytoryczne, z danymi, bez emocji, FAKTY.

 

Ale ilu jest w tym kraju ludzi którzy mają wiedzę? coś czytają?....bardzo mało....i to jest problem tego kraju.

A przecież jest tak że jak my sami się nie będziemy szanować, swojej historii, swoich bohaterów? to nikt!!!!!!!!! nie będzie nas szanował.

 

Zamienili nam kacapy tablicę w nocy??????????// Ku....wa a Bronek nawet słowem się nie zająkną przed tym kurduplem

 

-- 11 kwi 2011, 22:56 --

 

A mnie to specjalnie nie interesuje w co wierzyli moi rodzice, bo byli na tyle mili żeby mnie nie indoktrynować od urodzenia i pozwolić wybrać własną ścieżkę życia - i fakt, że gdyby w Polsce nagle zapanowała wojna i najechali nas Rosjanie - ja wzięłabym nogi za pas i miałabym gdzieś co się tu stanie bylebym ja i moi bliscy byli cali i zdrowi - nie napawa mnie wstydem. :bezradny:

 

Eeee tam....a nie lepiej by kolaborować z wrogiem? i coś kapnie do gara i się rodzinę uchroni/

 

No nie jest taK?

 

HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, lubisz tak sam siebie cytować?

 

Eeee tam....a nie lepiej by kolaborować z wrogiem? i coś kapnie do gara i się rodzinę uchroni/

Pewnie, koloryzuj sobie dalej koloryzuj...... :lol:

 

A od kiedy to moją powinnością jest zabijać i dać się zabić....... to przez ludzi którzy ciągle wyrzygują się historią nasz kraj nigdy nie pójdzie na przód....... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, lubisz tak sam siebie cytować?

 

Eeee tam....a nie lepiej by kolaborować z wrogiem? i coś kapnie do gara i się rodzinę uchroni/

Pewnie, koloryzuj sobie dalej koloryzuj...... :lol:

 

 

Wiesz co? jak sobie przeczytasz jak odpoczniesz to co napisałaś że byś uciekała jak szczur.....to niech Ci się chociaż wstyd zrobi na myśl o dziewczynach które walczyły w Powstaniu Warszawskim czy o kobietach które były internowane za wolną Polskę w stanie wojennym żebyś Ty mogła pisać dziś na forum takie głupoty...

 

żal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, i Ty piszesz doktorat ??? :lol:

Ja nie muszę odpoczywać...bo ta dyskusja nie wzbudza we mnie żadnych emocji......

Nie nie jest mi wstyd, i zapewniam cię nie będzie, bo choć pamiętam o historii żyję dniem dzisiejszym przeciwnie do ciebie. Nie mam w sobie takiej nienawiści jak ty i jest mi z tym dobrze. Co mam teraz siedzieć i płakać za wszytskie kobiety które zginęły? nie wiem czego Ty oczekujesz.

 

Nie jestem nikomu nic winna a na pewno nie aż tak żeby oddawać za to życie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek ten temat ma sens ale ludzie muszą chyba troszke ochłonąć, a co do tego czy coś ma sens czy nie to zadaj sobie pytanie czy mądre jest to aby napisac w miesiac ponad tysiąc postów ktore praktycznie nic nie wnoszą, kto jak kto ale Ty w ten topik nie powinienes ingerować.

 

Jeśli chodzi o Linke, to nie przepadam za nią, wręcz jej nie lubie, ale nie napisala szczerze mowiac nic o łączeniu sie z wrogiem, nie popieram również jej postawy w kwesti ucieczki, ale to jej wybór, temat jest całkiem wporządku ale kłótnia do niczego dobego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, i Ty piszesz doktorat ??? :lol:

 

Nie nie jest mi wstyd, i zapewniam cię nie będzie, bo choć pamiętam o historii żyję dniem dzisiejszym przeciwnie do ciebie. Nie mam w sobie takiej nienawiści jak ty i jest mi z tym dobrze. Co mam teraz siedzieć i płakać za wszytskie kobiety które zginęły? nie wiem czego Ty oczekujesz.

 

Nie jestem nikomu nic winna a na pewno nie aż tak żeby oddawać za to życie .....

 

 

Linka....powiem tak... Twoje argumenty, proces logiczny, pewnego rodzaju koherencja wypowiedzi a także quazi heurystyczne próby rozmywania wątków nie kojarzą mi się z niczym innym jak aberacją!!!!

 

Bez odbioru.i Do szkoły:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlexDeLarge, No dobra temat był o tragedii i rocznicy!

Rocznica minęła więc można chyba zamknąć ten temat nie?

a poza tym co Ty masz do moich postów? jak się w każdym temacie nalicza to co? moja wina ? :bezradny:

a skąd Ty możesz wiedzieć czy moje posty coś nie wnoszą? Forum jest po to aby pisać ;)

poza tym... nie będę sie sprzeczał z Tobą... kiedyś miałem w podpisie taki tekst ale pewnie nie pamiętasz... ;)

 

Jestem Apolityczny i może dlatego ten temat jest dla mnie bzdurą?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, popisz się jeszcze większym nagromadzeniem specjalistycznego słownictwa ........... :lol:

To zaprawdę świadczy o twoim ogromnym poziomie intelektualnym :uklon:

 

 

Jeszcze raz:

 

Linka....powiem tak... Twoje argumenty, proces logiczny, pewnego rodzaju koherencja wypowiedzi a także quazi heurystyczne próby rozmywania wątków nie kojarzą mi się z niczym innym jak aberacją!!!!

 

Bez odbioru.i Do szkoły:)lub wikipedia.pl

 

ludzie z klasą ,,się potrafią" z siebie pośmiać - this is true? or notrue? You should go to other topic because you don't think enough fast:):):)

 

-- 11 kwi 2011, 23:28 --

 

montechristo, Bo życie jest po to żeby się bawić a nie zamulać polityką ,która jest nudna :P

 

 

Thazek - przybij piątkę. Ty to jesteś żartowniś:):):). Ale żeby 1000 postów w miesiąc? to czapka z główki do samej podłogi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, No ale to jest głupie... pisać, w temacie ,który już jest nie aktualny :roll:

w sumie już mi jedna osoba powiedziała ,że wypowiadam się jak półmózg :P

może tak jest he he :P

a jest mnie wszędzie pełno bo już taki jestem! Jesli jest temat o polityce to taki sobie mogą utworzyć!

ja mam apolityczne podejście więc mógłbym tam pisać same negatywne rzeczy o polityce!

Nie oglądam wiadomości bo jak widzę tych polityków to mi się nóż w kieszeni otwiera

a dla nich piosenka:

[videoyoutube=TTHhTgFnZAY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, jeśli nie umiesz się posługiwać językiem angielskim to tego nie rób ...... bo się ośmieszasz. 8) Radzę zajrzeć do rozdziału SZYK ZDANIA 8)

Pisz dalej panie doktorze :lol:

 

Ps. Może kiedyś zaczniesz rozumieć tekst pisany ... bo ja zrozumiałam co do mnie piszesz, ale vice versa tak łatwo nie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, jeśli nie umiesz się posługiwać językiem angielskim to tego nie rób ...... bo się ośmieszasz. 8) Radzę zajrzeć do rozdziału SZYK ZDANIA 8)

Pisz dalej panie doktorze :lol:

 

Ps. Może kiedyś zaczniesz rozumieć tekst pisany ... bo ja zrozumiałam co do mnie pisze, ale vice versa tak łatwo nie poszło.

 

 

Hahhahahhahahaah buuuuuuuuuuuuuuuuuuchhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Teraz to mnie rozbawiłaś:):):) Ty to prawie jak THAZeK - 2000 postów????na miesiąc???/

 

 

Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×