Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyzdrowiałem/wyzdrowiałam... :)


roccola

Rekomendowane odpowiedzi

Moge powiedziec, ze wyzdrowialam HURAAA ! Nie zazywam juz leku antydepresyjnego-od tygodnia. Nie mam zadnych objawow, zycie jest super ! Zycze i Wam zdrowia, zdrowia, zdrowia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdesperowany1, grunt ze nie mam zawrotow i boli glowy, a przypuszczalam ze bede miec zaraz po odstawieniu i nie mam, dla mnie to juz i tak cud, zaczynam wierzyc lekarce, ze jednak terapia lekiem ma dlugotrwaly efekt. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdesperowany1, zreszta zalezy do zaburzenia /choroby. Jezeli amsz choroba psych to leczysz ja do konca zycia, epizod, zaburzenie - to juz wyleczalne calkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, przez czas mojej bytnosci tu na forum pare sie trafilo z powazna choroba psychiczna. Poza tym 60% tu uzalania, zamiast wziac sie za swoj tylek i aktywnie walczyc o swoje :D Niemniej, ja podzielam opinie swojej lekarki zeby wyzdrowiec to trzeba -zalezy od diagnozy leczyc sie przy 1 objawach do 3 lat, a nie rzucac leki po miesiacu bo ludziom sie wydaje, ze skoro ich zycie nie nabralo wymiaru bajki to lek nie dziala. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie, kazdy dokona swojego wyboru, ja sie opieram na wiedzy specjalistow, poki co dobrze na tym wyszlam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może... ja brałem SSRI przez równe 5 miesięcy i nie widziałem żadnej różnicy, więc na własną rękę przestałem brać z dnia na dzień, teraz czuję się trochę lepiej, bardziej stabilnie, ale nie jest super kolorowo. Niebranie leku ma jedną zaletę, wiem, że jeśli mi się poprawia to dzięki moim działaniom. Ale każdy podejmuje swoje decyzje na podstawie własnego doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tego dzialania lekow to podzielam zdanie.Ja biore swoj ssri 5 miechow i z kazdym dniem stabilizacja jest coraz wieksza. Na lato nie powinno juz byc wiekszych dolow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to chyba jest odpowiedni temat dla mnie. Czuję się czasem zbyt pozytywnie nastawiona do życia, żeby tutaj pisać - LOL.

Generalnie, pomijając moją niełatwą osobowość i trudny charakter oraz gorsze momenty 8) , funkcjonuję jak zupełnie zdrowy człowiek, czasem nawet czuję się normalniejsza od moich znajomych, którzy nigdy nie byli u psychologa. Da się? Da się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty się usprawiedliwiasz, że niby Twoja jest ciężka, zamiast walczyć. Na jakiej podstawie oceniasz czy coś jest ciężkie czy lekkie? Każdy człowiek jest inny, chyba tego się nie da ocenić?

 

A tak na marginesie, nigdy nie miałam nerwicy ;). Moje problemy są trochę innej natury, ale właściwie już przestały być problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to chyba jest odpowiedni temat dla mnie. Czuję się czasem zbyt pozytywnie nastawiona do życia, żeby tutaj pisać - LOL.

Generalnie, pomijając moją niełatwą osobowość i trudny charakter oraz gorsze momenty 8) , funkcjonuję jak zupełnie zdrowy człowiek, czasem nawet czuję się normalniejsza od moich znajomych, którzy nigdy nie byli u psychologa. Da się? Da się!

 

Wydaje mi się, że też mogę się pod tym podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritka7x, ja schudłam .... i to sporo, ale jak odstawiłam i zaczęłam się czuć zdrowo to przytyłam.

Z tym, ze od samych antydepresantów się nie tyje, tyje się od jedzenia i braku ruchu. Antydepresanty mogą co najwyżej powodować wzmożony apetyt - a to jak sobie z nim człowiek poradzi to już jego sprawa, nie ma co zrzucać winy na leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×