Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto dziś sam siorbie drinka?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cięzko cos doradzac tak wirtualnie , ogólnie to jak napisze żebys sie nie przejmowała to i tak nic nie da, po czesci rozumiem twoje obawy ja np . nie swojo sie czuje jak gdzies ide gdzie nikogo nie znam ale wtedy staram sie nie myślec jak te osoby mnie oceniaja ale jak ja ich oceniam,zagaduje wtedy do pierwszej miło wygladajacej osoby (taka gadka o pierdołach) a potem to juz z górki.Powiem ci nawet jedna smieszną historię raz poszłam na impre gdzie dosłownie nikogo nie znałam oprócz mojego chłopaka,no wiadomo jak sie czułam nie swojo, tak na własną reke tu zagadalam , tam zagadalam a że wiekszość była juz wcięta to mi łatwo poszło efekt był taki że pare osób pod koniec imprezy prawie wypłakiwało mi sie w rekaw (jak to ludzie potrafia po alkoholu robić rózne rzeczy)i kto powinien w tym momencie sie śmiać? Widzisz nie ma co sie przejmować nikt nie jest doskonały :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój facet z moim przyjacielem wyjechali w góry na 3 dni :( mogłabym się cieszyć , iść do kupeli, kumpla...ale tęsknie za nimi. :(

zobaczę ich w niedzielę...eh zycie... :cry::cry: brakuje mi ich

 

życie tworzy niespodzianki :D teraz tęsknię tylko za przyjacielem , który jest teraz moim facetem a teraz jest w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja siedze i popijam piwko sama...podobno jak sie samemu pije to znaczy ze jest sie alkoholikiem ale prawda taka ze nic tak jak piwko nie pozwala sie odprężyc wiec mysle ze raz na jakis czas nie zaszkodzi..BIBI to ty teraz jestes z tym przyjacielem bo juz nic nie rozumiem...ja za swoim tez tesknie ale on jest bardzo daleko i zobaczymy sie prawdopodobnie w sylwestra...kocham go strasznie mam nadzieje ze mnie nie skrzywdzi..i ze mu sie nie znudze..[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie sobie sączę browarka,bo mam już dośc tego dnia,tych porażek kolejnych i tego życia :!::cry:

Mam też nadzieję że dzięki temu(niemu...nim?-browarkom),położe sie wreszcie spac o normalnej porze,co ostatnio było bardzo trudne....ech.....!!!

DZisiejszy dzień dał mi nieźle w d...ę :?

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstd się przyznać, ale ja drugi dzień z rzędu piję moje Palone. Czeka mnie jutro ciężki dzionek (może nie aż tak, ale nie mogę znaleźć słowa), a dzisiaj też nie jest tak fajnie. Siedzę sama, w nieswoim domu i nawet kota nie mam żeby gębę do niego otworzyć. Miłego wieczorku wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×