Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Horseman (2009) - jeźdźcy apokalipsy

film byłby zajebisty... gdyby nie ta zjebana końcówka.

 

Jak dla mnie film bardzo przewidywalny.

 

A ja mam dzisiaj w planie obejrzeć: Niepokonani (The Way Back). Mam nadzieję nie wdepnąć na minę.

 

Również zamierzam go dzisiaj obejrzeć. :)

 

Sabaidee

i jeszcze na Rytuał z Hopkinsem.

 

Nie mogę się doczekać Rytuału, fajny aktor i tematyka super. Ale jak na razie w internecie słaba jakość krąży, a do kina to raczej nie pójdę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Drag me to hell" był momentami zajebiście śmieszny, kiczowaty, ale był też straszny niekiedy :P Z filmów lubię jeszcze Zodiak (jeden z niewielu thrillerów na którym się naprawdę bałem) i Zagubiona Autostrada (postać Mystery Mana była przerażająca). Film zapada w pamięć i w sumie mimo że straszny trochę mam ochotę go znowu oglądnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po solidnym seansie:Psychoza, Dziecko Rosemary, Nosferatu ........KLASYKA GENIUSZU.

No i wczoraj, z kolei klasyka sci-fi - Kula.

 

-- So kwi 09, 2011 10:10 pm --

 

Zapomniałabym: Harold i Kumar - o dwóch takich co poszli w miasto - dawno się tak nie ubawiłam na komedii - świetny film.

Co się zdarzyło w Las Vegas - Lubię i Asztona i Kameron - wiec film mi się podobał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, świetna jest, ta jest taki "oryginalny" humor, nie każdy łapie mi się bardzo podobało......

 

Mój brat po 30 minutach skończył oglądanie, powiedział, że film beznadziejny, i w ogóle nieśmieszny, więc masz rację, że nie każdy łapie. :) Dla mnie to najlepsza komedia, jaką oglądałam w tym roku. ;) I jeszcze bardzo mi się podobał film sprzed dwóch lat: "Nie zadzieraj z fryzjerem". :mrgreen: Zohan rządzi! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zagubiona..." ma świetny klimat, a Mystery Man to wypisz wymaluj Benedykt 16. ;)

Lol, niezłe porównanie w sumie :P Właśnie za klimat lubię ten film, a jeśli chodzi o fabułę to nie lubię filmów gdzie trzeba 100 razy się domyślać żeby coś rozgryźć, ale tu ta pogmatwaność tworzy trochę też ten klimat.

 

btw. zachęcony raz ocenami na filmwebie wziąłem się za oglądanie "Inception". I powiem tyle, nie wiem co ludzie widzą w tym filmie, ale ja wynudziłem się, w ogóle mi ten film nie spodobał, takie przereklamowane to to. Za bardzo też pokręcony w negatywnym sensie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, tak, chodziło nam o upośledzenie umysłowe, dokładnie.........serio? Musisz zadawać takie pytania?? :roll:

Obejrzyj film - dowiesz się o co chodzi....... :-|

 

 

BladzacyAniolek dokładnie to już opisała - dla jednych film jest maksymalnie zabawny, dla innych w ogóle nie śmieszny.... w ogóle, to jest film drogi, zapomniana już a jak fajna konwencja filmowa :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, może kiedyś obejrzę ten film, ale nie w tym rzecz. Ja mam specyficzne poczucie humoru. Pewne rzeczy mnie nie śmieszą, choć z założenia powinny. Pięć razy podchodziłem do Żywot Briana, filmu uważanego za kultowy. Za cholerę mnie on nie śmieszy. Pierwszym zarzutem zawsze jest, że ja filmu nie zrozumiałem. I to mnie w jakiś sposób obraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas ma indywidualne poczucie humoru i tekst "nie zrozumiałeś" jest dziwny.....

Ja mam tak z Rejsem - pisałam, a widzisz mnie Żywot Briana - rozwala na drobne, do łez za każdym razem. Ja w ogóle lubię Monty Pytona :smile:

No i w związku z tym polecam bardzo "Imaginarium dr. Parnassusa" - absurdalnie fantastyczny film ( że gatunek fantastyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz mnie Żywot Briana - rozwala na drobne, do łez za każdym razem. Ja w ogóle lubię Monty Pytona :smile:

No i w związku z tym polecam bardzo "Imaginarium dr. Parnassusa" - absurdalnie fantastyczny film ( że gatunek fantastyka).

 

Mnie też Monty Pythony robią bardzo dobrze, a zwłaszcza "Żywot Briana". "Parnassus" natomiast nie bardzo. Związek z Pythonami jest taki, że reżyserem jest jeden z Pythonów, a poza tym w ogóle nie wydaje mi się to podobne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×