Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Na os. Kosmonautów są takie grupy, dla osób z depresją i nerwicą. Zadzwoń i się spytaj kiedy rusza następna edycja.

tel 61 820 33 23

 

Niektórym one bardzo pomagają, może nie że wyleczy się ktoś z choroby, ale to że uzyskuje wsparcie i odświeżenie psychiczne.

 

Aha! Jeszcze przypomniałam sobie o terapii na ul. 28 Czerwca, gdzie jest dzienny oddział psychiatryczny. Brzmi groźnie, ale to zwykła terapia, takie warsztaty psychologiczne, też dla osób z depresjami i nerwicami. Ten oddział to filia przychodni na Opolskiej.

 

http://www.rynekmedyczny.pl/Dzienny_oddzia%C5%82_psychiatryczny,Pozna%C5%84,28_czerwca_1956_r,ZOZ,1711690,1711691,1711701/kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sprawę, ponieważ na co dzień dręczy mnie samotność, brak koncentracji, problem z motywacją, a z drugiej strony silna potrzeba mobilizacji, czyli mówiąc krótko chciałbym coś robić, ale nie mam z kim, bo w pojedynkę nie sprawia mi to za wiele radości.

 

Jeśli są osoby , które mają podobnie, może już coś robią i potrzebują jeszcze kogoś, chcą pogadać lub nawet potrzebują tylko czyjeś obecności to jestem chętny. Ze swojej strony proponuję/szukam:

  • aktywność sportową, najchętniej rower i basen, może joga itp, ale także ćwiczenia w domu, czy na powietrzu (mogą być zdalne, byleby się wzajemnie "pilnować" i motywować)
  • fotografię, może jakieś wystawy, nie tylko fotograficzne
  • wypady krajoznawczo-podróżnicze, te bliskie i te dalsze
  • kino i oglądanie filmów w domu
  • dla freelancerów - mogę zorganizować dwa do trzech miejsc u siebie i chętnie je udostępnię, lub sam gdzieś się chętnie przyłączę
  • i oczywiście spacery, dobre herbatki i pogawędki (o różnych porach dnia i nocy) na tematy wszelakie
  • spontaniczne pomysły mile widziane

 

Co nie co realizowane jest na spotkaniach, ale chodzi mi o bardziej regularne zaktywizowanie oraz poznanie nowych ludzi :)

 

I nie mówcie, że się boicie czy coś, możemy najpierw się poznać przez internet, nie co siedzieć i biadolić, bo kto nie spróbuje ten się nie dowie ;)

 

A co Ty chcesz dzisiaj zrobić?

 

PS dla administratorów: ostylujcie elementy list, bo aktualnie nie posiadają punktatorów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka sprawę, ponieważ na co dzień dręczy mnie samotność, brak koncentracji, problem z motywacją, a z drugiej strony silna potrzeba mobilizacji, czyli mówiąc krótko chciałbym coś robić, ale nie mam z kim, bo w pojedynkę nie sprawia mi to za wiele radości.

 

Jeśli są osoby , które mają podobnie, może już coś robią i potrzebują jeszcze kogoś, chcą pogadać lub nawet potrzebują tylko czyjeś obecności to jestem chętny. Ze swojej strony proponuję/szukam:

  • aktywność sportową, najchętniej rower i basen, może joga itp, ale także ćwiczenia w domu, czy na powietrzu (mogą być zdalne, byleby się wzajemnie "pilnować" i motywować)
  • fotografię, może jakieś wystawy, nie tylko fotograficzne
  • wypady krajoznawczo-podróżnicze, te bliskie i te dalsze
  • kino i oglądanie filmów w domu
  • dla freelancerów - mogę zorganizować dwa do trzech miejsc u siebie i chętnie je udostępnię, lub sam gdzieś się chętnie przyłączę
  • i oczywiście spacery, dobre herbatki i pogawędki (o różnych porach dnia i nocy) na tematy wszelakie
  • spontaniczne pomysły mile widziane

 

Co nie co realizowane jest na spotkaniach, ale chodzi mi o bardziej regularne zaktywizowanie oraz poznanie nowych ludzi :)

 

I nie mówcie, że się boicie czy coś, możemy najpierw się poznać przez internet, nie co siedzieć i biadolić, bo kto nie spróbuje ten się nie dowie ;)

 

A co Ty chcesz dzisiaj zrobić?

 

PS dla administratorów: ostylujcie elementy list, bo aktualnie nie posiadają punktatorów!

 

Swietny pomysł, zawsze mialem nadzieje ze kiedys spotkam osobe ktora cos takiego chcialaby robic.

 

-- 08 lut 2011, 20:46 --

 

A może nie chciałem, już nie pamiętam.W każdym razie teraz nie mogę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana po spontanicznych późnowieczornych ustaleniach udało się w trzy osoby spotkać na przechadzkę wokół jeziora rusałka, było bardzo pozytywnie, nawet słonko się do nas przyłączyło :)

 

Jeśli jesteście chętni ruszyć własne cztery litery, to kontaktujcie się ze mną na pw lub najlepiej piszcie na forum to się do was odezwę lub pozostawię informację jeśli będzie coś planowane. Poza tym jak będziecie pisać na forum to pojawią się jakieś oznaki, że jednak tu ktoś żyje ;)

 

Najbliższa przechadzka planowana jest na weekend, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dać znać i spotkać się w ciągu godziny czy dwóch.

 

Ja chętnie potrenuję jogę lub nauczę kogoś kto nie miał do czynienia z joga, różnych asan.

Ja się zgłaszam! Dzisiaj dostałem cynk, że w poniedziałki są gdzieś jakieś (chyba darmowe) zajęcia jogi, ale to muszę się jeszcze dowiedzieć dokładnie. Ale i tak chętnie potrenuję częściej.

 

-- 11 lut 2011, 00:21 --

 

Dodam jeszcze, że z okazji dnia kobiet akademia sztuk walki organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla pań, więcej szczegółów pod adresem http://aswpoznan.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro czyli w sobotę o 10:00 spotykamy się przy ul. nad wierzbakiem przy parku sołackim przy kioskach i rozpoczynamy drugą rundę wokół rusałki. Chętnym proszę o kontakt dla potwierdzenia i ewentualnego przekazania informacji kontaktowych jeśli zdarzy się, że będzie trzeba na kogoś poczekać.

 

-- 13 lut 2011, 22:06 --

 

Jakie plany na ten tydzień? Jakie macie macie pomysły? Gdzie chcecie mnie i siebie i resztę zabrać?

Wiem, że będzie kino :) ale jedno kino to dość mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim, jeśli chodzi o mnie to w tym tygodniu nie mam głowy, żeby coś organizować, mam masę roboty i co najwyżej korzystam z opcji już zorganizowanych.

 

Niestety większość stałych bywalców już się na forum nie udziela, dlatego też nowe osoby są w tej sytuacji troszkę poszkodowane, bo najczęściej umawiamy się spontanicznie w ciągu dnia, w najlepszym wypadku z dnia na dzień.

 

Jeśli chodzi o spotkania to spacery (a może ktoś chętny na rower?) park sołacki - rusałka (długość trasy zmienna w zależności od czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych uczestników) są zawsze aktualne (niezależnie od pory dnia i nocy, chyba że już śpię), wystarczy napisać do mnie na gg (jeśli ktoś już ma) lub na pw z wyprzedzeniem, że ma ochotę się przejść, to większą ilość osób łatwiej dograć do już ustalonych działań ;)

 

Teraz zrobiło się nareszcie cieplej, to jest o jedną wymówkę mniej, dlatego piszcie śmiało, bo niestety, ale dopóki nie spotkam kogoś, to pozostaje on nadal tylko tworem wirtualnym, a nie o to przecież chodzi.

 

To o której się widzimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, sorry za off-top. Czy ktoś zna dobrego DERMATOLOGA w Poznaniu specjalizującego się w leczeniu trądziku ??? Najlepiej kobietę, prywatny gabinet. Odpowiedzi lepiej pisać w formie pw, żeby nie psuć wątku towarzyskiego. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto podzieli się ze mną tą cenną wiedzą, please :smile: . Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np dostaje maila z powiadomieniem, że ktoś się wypowiedział w tym wątku (pod nagłówkiem jest taka opcja jak obserwuj ten wątek czy jakoś tak), wtedy też zaglądam.

 

Co do samych spotkań sytuacja wygląda tak, że aktualna ekipa spotyka się na zasadzie: telefon lub gadu, "co robisz...", z drugiej strony, przepływ informacji na forum jest na tyle opóźniony, że ciężko tu coś zorganizować, bo wymaga to przynajmniej kilkudniowego wyprzedzenia.

 

Jeśli chodzi o mnie to późnymi popołudniami i wieczorami mam trochę wolnego czasu, np jutro i sobotę mam względnie wolną, pogoda do kitu, więc z roweru mała przyjemność, chyba, że ktoś się wiatru nie boi to w dwójkę zupełnie inna sprawa, ale tak to to chętnie się gdzieś wybiorę, byleby nie siedzieć w chacie. Jak ktoś coś to na pw można się śmiało odzywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×