Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to, że jest mi gorąco i duszno, ale nie mogę pootwierać okien, bo jest straszny wiatr, który jeszcze pogarsza moje samopoczucie. i tak siedzę w duchocie, a szum wiatru doprowadza mnie do szału :?

 

no to jest to zdecydowanie migrena. mi też jest zawsze duszno co powoduje nasilenie mdłości jeśli nie mogę być gdzieś, gdzie jest dobrze wywietrzone i wkurza mnie dosłownie każdy dźwięk, wszystko słyszę za bardzo i jakby mi wtedy ktoś głowę roztrzaskiwał. :? to może chociaż miej cały czas uchylone w jednym pokoju, co? (żeby nie było przeciągu, bo wtedy migrena się nasila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przypomniałyście mi, że mam taki żel w lodówce do smarowania wokół oczu. jest on w tubce zakończonej takimi drobnymi kuleczkami. kuleczki fajnie masują okolice wokół oczu rozsmarowywując chłodny żel. bardzo to relaksuje i odświeża, właśnie sobie tego użyłam.

głowa mnie już mniej boli, ale pozostały inne objawy. położyłabym się spać, ale jestem zbyt niespokojna by zasnąć.

 

dziękuję kochane moje za wszystkie rady i wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu, jest tak cholernie duszno i mocny wiatr, bo idzie na burzę.

temperatura ma spaść o 10 stopni :shock:

 

a ja mam okres i czuję się jak gówno, nienawidze tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przypomniałyście mi, że mam taki żel w lodówce do smarowania wokół oczu. jest on w tubce zakończonej takimi drobnymi kuleczkami. kuleczki fajnie masują okolice wokół oczu rozsmarowywując chłodny żel. bardzo to relaksuje i odświeża, właśnie sobie tego użyłam.

głowa mnie już mniej boli, ale pozostały inne objawy. położyłabym się spać, ale jestem zbyt niespokojna by zasnąć.

 

dziękuję kochane moje za wszystkie rady i wsparcie.

 

 

Kasiu, mi cały dzień było duszno.

 

W kawie czy herbacie był ostatnio wywiad z lekarzem. Na bóle głowy polecił codzienne masaże głowy, całej głowy, łącznie z karkiem.

Jak idę do swojego naturoterapeuty.....pyta czy pojawiały się bóle głowy jeszcze, odpowiadam ,że sporadycznie. Zawsze masuje mi głowę i kark.

 

Fajnie byłoby, gdyby ktoś nam tą głowę wymasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba,

eh, świrujki, dupa ze mnie a nie masazysta. nawet na praktykanta się nie nadaje. Nie mam takiego fachu w reku. Jeżeli chcesz wyjechac po mojej wizycie na noszach to zapraszam. albo dojazd - gratis.

Twórczość powidasz .. zaraz zobacze co tam sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, jedź na Bliską- M. ostanio tankował - 7 groszy różnicy na litrze :shock:

 

-- 08 kwi 2011, 14:51 --

 

ogarnęłam pokój - posprzątałam chłopakom, pościerałam kurze, ściągnęłam pościel, zrobiłam pranie, poodkurzałam

a teraz idę robić kopytka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Ale ja leję ropę lub jak kto woli tzw, Gnojówkę :lol::lol:

a kumpel tam zalał i coś mu z pompą wtryskową się stało :P

ja tankuję na LukOil tam w miarę tanio i sprawdzone paliwo :P ropa po 5.04zł/l

 

to jakaś masakra jest! A nam chcą nadal dać 3.5% podwyżki zjebane mordy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×