Skocz do zawartości
Nerwica.com

10.04.2011 - 12 miesięcy po tragedii...


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

był wypadek - no trudno, szkoda. żyje się dalej.
dobrze, że nie wszyscy mają takie podejście... paradoksy, nie pisałam o patriotyzmie, może to nie był papież, mam nadzieję, że wiesz kto to był. .

Yeah, Ty zapewne płaczesz codziennie po nich, co dzień sie modlisz a 10 każdego miesiąca poginasz na Wawel?

Jeśli tak - ok, ale nie zmuszaj do tego reszty. No i oczywiście, ci którzy nie walczą o "prawdę", ci którzy nie krzyczą pod krzyżem, ci którzy się nie awanturują patriotami twoim zdaniem nie są?

Życie toczy się dalej....... to nie byli moi krewni, nie znałam ich więc to chyba naturalne że nic mnie z nimi nie łączyło i nie brakuje mi ich. Szkoda - owszem jako ludzi, bo masa rodzin przeżyła osobiste tragedie i własne dla ich spokoju to wszystko nie powinno być rozgrzebywane. Ale, że niby zginął wybity dla polski jako polityk?? O wszem, pan prezydent Kaczorowski i Ana Walentynowicz ........ 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry linka, ale to było niemiłe.

A to, że komuś wytyka że "powinien czuć coś innego" ? To jest miłe? ....... Każdy przeżywał tą tragedię inaczej - a jeśli nadal przeżywa to moim zdaniem powinien się udać z tym do psychologa, bo czas żałoby po osobach zupełnie nieznajomych już chyba minął...prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

politycy mają u mnie najniższą wiarygodność i poważanie,mam swoją wersje i zadne ustalenia rządu,prokuratury itp. tego nie zmienią.

A myślisz, że to, ze Ty masz swoją teorię coś zmieni? Myślisz że jakiegoś polityka interesuj co o nim myślisz?

Jak dla mnie to komplikowanie sobie życia, zamiast starać się żyć jak najlepiej, najradośniej, iść do przodu, to ludzie siedzą w tych teoriach spiskowych....wymyślają jakieś niestworzone historie.......i zaśmiecają sobie umysł.

Bo prawdy i tak nie poznamy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym objawia się nasza mądrość jako narodu, bo chyba mi coś umyka?

No tak, tylko zwoleńicy zamachu też mają z góry ustaloną przesłankę, że to był zamach. Nawet jeśli to był zamach, mam nadzieję, że to nie wyjdzie na jaw, bo to mogłoby doprowadzić do wojny, po co to komu do szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycy z zasady są kłamliwymi szumowinami....i nawet jeśłi prawdę znają ( w co wątpię) to nie powiedzą, bo bardziej na rękę jest ciągła "walka o prawdę" i promowanie się na niej....poza tym, od Rosji się niczego nie żąda, można ładnie poprosić - i podziękować za odmowę 8) Jeśli my do tego czasu, do tej chwili, na mocy obowiązujących (nas :mrgreen: ) praw międzynarodowych nie jesteśmy w stanie uzyskać dokumentów dotyczących Katynia 1940r to ta tajemnica ( o ile jest w tym drugie dno) nie wyjaśni się prędko.

 

POZA TYm, z całym szacunkiem - uważam ze Putin to człowiek ogromnie inteligentny i w życiu nie stanąłby za tak ogromnym zamachem...... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry linka, ale to było niemiłe.

 

Miłe czy nie, ale takie są fakty.

 

Zenonek, zapraszam do wziecia udzialu w wyborach mistera forum!!

 

Hahaha :brawo::mrgreen:

 

politycy mają u mnie najniższą wiarygodność i poważanie,mam swoją wersje i zadne ustalenia rządu,prokuratury itp. tego nie zmienią.

 

To sam zostań politykiem, wtedy Ty będziesz wpierać innym swoje teorie, a inni będą Ci wierzyć ;)

 

Na tej stronie jest wszystko napisane o co chodzi z tą katastrofą smoleńską:

http://smolensk-czyja-to-wina.tumblr.com/

 

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×