Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mężczyzni-Uzależnienie od kontaktu z nimi, nowych znajomości


Venadeta

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem napisania tutaj na forum.

Problem mój ciągnie się od jakiegoś czasu, od kilku lat z różnym natężeniem..

Jestem uzależniona od kontaktu z mężczyznami, od rozmow, poznawania ciągle nowych osób..

Właściwie skupiam się na nowych czatowych znajomościach, internetowych, bo tak jest łatwiej..ale niesttey nic w większości z nich nie wychodzi.

Jestem zmęczona tą ciągłą potrzebą i pragnieniem mężczyzny, wiecznym myśleniem, samotnością i wahaniami nastroju, gdy żadnego rokującego, bądż nie nie ma w pobliżu.

Szczerze mówiąc nie wiem jak sobie z tym poradzić i jak zmienić swoje podejście.

Może Wy podpowiecie mi co mam zrobić, by było dobrze..?

 

Pozdrawiam Venadeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określ, jaki facet Ci jest potrzebny, i go znajdź i się z nim spotkaj. Ale też myśl realistycznie: jeśli szukasz ideału, to możesz go nie znaleźć przez 30 lat albo nigdy, mimo intensywnych poszukiwań. Także zastanów się, czy nie masz za wysokich oczekiwań. W końcu facet to tylko facet.

 

Swoją drogą, samo uzależnienie od rozmów z płcią przeciwną nie wydaje się być złe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określ, jaki facet Ci jest potrzebny, i go znajdź i się z nim spotkaj. Ale też myśl realistycznie: jeśli szukasz ideału, to możesz go nie znaleźć przez 30 lat albo nigdy, mimo intensywnych poszukiwań. Także zastanów się, czy nie masz za wysokich oczekiwań. W końcu facet to tylko facet.

 

Swoją drogą, samo uzależnienie od rozmów z płcią przeciwną nie wydaje się być złe...

 

 

To nie jest takie łatwe znależć kogoś kto będzie mi odpowiadał..

Szukam od dawna i nic z tego nie wychodzi..pojawiło się kilku, ale nic z tego nie wyszło.

Wiem, że ten mój problem może wydawać się wyimaginowany, ale mam z tego tytułu dużo problemów emocjonalnych.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedż!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×