Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

mój dzień zaczął się tak fatalnie, a potem jednak kilka rzeczy sprawiło mi prawdziwą radość:

-chmury i w ogóle pogoda :D

-poprawiły mi się ogólnie wyniki badań krwi (oprócz tarczycy, z nią pogorszenie, ech :? )

-miałam udaną sesję terapeutyczną i potrafiłam się porozumieć z terapeutką

-znalazłam w necie po niemiecku Wojownicze Żółwie Ninja, Przyjaciół i Siódme niebo, więc będę miała co oglądać przez jakiś czas :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Monisiu, jeszcze gorzej :(

 

jejku......nie wiem co zrobić,żeby było dobrze...... :-|

 

Pisałaś to 2 godz. temu. A teraz jak się czujesz?

 

Dzięki za gratulacje :oops:

 

Joasiu Również dziękuję. To było niespodziewane.

Bo nie chciałabym tu być tylko po to,żeby tylko się zielenić. Chciałabym się na coś przydać.

 

Łukasz. dziękuję. Na terapii....ciężka sprawa. Muszę pozbierać myśli. Nie ogarniam. :hide:

 

-- 04 kwi 2011, 21:21 --

 

Ka_Po, Kasiu.....wiem, wiem , wiem :),że fajnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie tez się załapuje :mrgreen: jak moge. Bede umilał Wam czas nieprzeciętnym żartem. plisssss .. Bede tam Waszym ozeskiem. Weźmie sie kilka dziewczyn i bedzie zabawa. Neony, bajery, fejerwerki, browar, napoje, kiełbaski, koszyk .. no prosze, no :mrgreen: nie dajcie się zbyt długo prosic. Weźmiemy samochód, zabalujemy i przyjedziemy taryfa. Jak wytrzeźwieje to wórce po samochód. Plan jest .. muza, dancing, bioderka, piękne dziewczyny i piękni faceci. czego chcieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukLuk, A Kasia-Korba nasza? Też pojedzie! Może Basia da się wyciągnąć :?:

Aż się chce już i teraz! :D

 

-- 04 kwi 2011, 22:01 --

 

LukLuk, Nie rozumiem tego zdania: "weźmie się kilka dziewczyn" - możesz jaśniej :mrgreen:

 

Też to miałam na myśli. Może LukLuk'owi chodzi o jakieś obce dziewczyny? spoza forum? ;)

PO co Tobie inne dziewczyny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

o zesz w go mać, ale to zabrzmiało :mrgreen: nie w takim kontekście. Wiolu spokojnie, Jestem przyzwoity jak na swój młodzienczy wiek.

Ka_Po,

marzy mi się taki balet pod chmurką, że nikt o wlasnych siłach nie wychodzi z parku/ z polanki. i najwazniejsze: tance, muza, .. fajnie.

Monika1974,

ba, .. nie ma innej mozliwości. jak się bawić to się bawić, drzwi wyważyć .. no.

 

fajna sprawa. :pirate: Od razu ten dzien dzisiejszy zrobił sie ekscytujący :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×