Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Boże jakie to żałosne co Wy momentami wypisujecie. Dorośli ludzie a aż się czytać tego nie da. Jak w ogóle można się publicznie cieszyć że ktoś odszedł bo miał dość Waszych uszczypliwości. Też już to przeszłam ale złapałam dystans i mam to już w dupie, to tylko internet. Mam nadzieję że Modliszka też ochłonie i wróci. Zresztą- obrabiać dupę komuś kogo nie ma, jesteście w tym mistrzami. Ale jak to mówi Agnieszka Chylińska- gdyby Cię kochali wszyscy to byłbyś nikim. Też się z nią żarłam swego czasu ale czas wydorośleć, to tylko internet i po co to? :bezradny: A nie trzeba każdego kochać tutaj. Modliszka wracaj, pokaż że jesteś silna.

 

 

A propo, jak ktoś może się podzielić np adresem e-mail do niej to proszę.

 

p.s. I jeszcze coś- była tu kiedyś Izabela, pamiętacie? Mieszkała w UK i trochę w USA, taka czarnula. Ma ktoś z Was kontakt do niej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja tylko napisałam że chciałabym aby wróciła, bo czasem nie warto tracić znajomości przez to że kilka osób się na nas uweźmie. Żeby napisać że kogoś lubię nie potrzebuję znać sytuacji. Modliszka jest dorosła, będzie chciała to wróci, nie to nie, wie co robi- ale mam prawo napisać że fajnie by było gdyby jednak pewne rzeczy przełknęła i była tutaj bo są osoby które ją szanują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że użytkownikom forum należy się jakieś wyjaśnienie, co do tych roszad w moderatorach. Pisałam kilkakrotnie z P_M na różne tematy, jeżeli coś z jej postępowaniem było nie tak to chcę o tym wiedzieć dla własnego dobra. W którymś temacie padło zdanie nt. psychozy. Mogę się tylko domyślać, że to w kontekście tej sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, akurat Ty nie powinieneś chyba komentować jej odejścia bo robiłeś tu jej niezły ferment. Nic do Ciebie nie mam osobiście, ale wywlekałeś tu tak prywatne sprawy, że choć człowiek chciał tematu nie znać to nie miał szans. Jej tu nie ma i nawet nie może odeprzeć Twoich zarzutów np 'miała coś na sumieniu', więc po co to piszesz?

 

Dobra, nieważne, zaraz na mnie skoczycie że się wtrącam jak nic nie wiem. Ale wkurza mnie takie obrabianie tyłka, jak mnie nie było to o mnie też pisali, jak nawet nie miałam możliwości się obronić- wiecie jak to wkurza?

 

 

Dobra sorry, już się nie wtrącam. Jak mogę prosić jej maila to proszę- jeśli ona wyrazi zgodę. I szukam kontaktu do Izy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę.Już dawno temu wraz z jedną moderatorką widzialysmy różne..no delikatnie mówiąc intrygi i przekręty.Dziwi mnie tylko to,że niektorzy dopiero teraz odzyskali wzrok.,a wczesniej byli ślepi na ewidentnie widoczne pogwałcanie regulaminu,prztyczki ..

 

Pinkii..ze strony Modliszki padlo na Twoj temat pare okrutnych słów-nie raz i nie dwa.

Także na Twoim miejscu,nie obnosilabym sie z lojalnością..wobec kogos,kto poprostu nie mial jej za grosz dla Ciebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesia, a ja uważam, że to sprawa administracji...... chciała to usunęła konto, mi się nie tłumaczyła - a ja mam powinność tłumaczyć się przed tobą? No bez przesady. Roszady? Jakie roszady? Decyzję co do użytkowników funkcyjnych podejmują moderatorzy i admini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii..ze strony Modliszki padlo na Twoj temat pare okrutnych słów-nie raz i nie dwa.

Także na Twoim miejscu,nie obnosilabym sie z lojalnością..wobec kogos,kto poprostu nie mial jej za grosz dla Ciebie..

 

 

To było dawno i dawno to sobie wyjaśniłyśmy i wybaczyłyśmy. My wiemy jak jest. Do Ciebie Haniu też mam nadal szacunek, pomimo tego że mnie kopnęłaś w dupę po tym jak Ci zaufałam. Jednak wybaczam i nadal szanuję.

 

Doksy- w te czy wewte nie powinno się dyskutować negatywnie o kimś kogo nie ma, bo ta osoba nie może nawet się obronić.

 

Thazek- nie znam sprawy bo nie chcę jej znać, ale wiem tyle że ona Ciebie nigdy publicznie nie pocisnęła a Ty na każdym kroku na nią wjeżdżałeś i pisałeś o prywatnych sprawach, a co kogo to obchodzi?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach...I drogi Rafale-czyzby dlatego "jedna z najlepszych moderatorek",bo byla jedną z największych Twoich adoratorek? ;)

Śliczny Amonek,piękne ma oczka,och co ja bym z nim zrobiłą...mrrr

Zresztą-tyczylo się to chyba polowy samców na forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że użytkownikom forum należy się jakieś wyjaśnienie, co do tych roszad w moderatorach. Pisałam kilkakrotnie z P_M na różne tematy, jeżeli coś z jej postępowaniem było nie tak to chcę o tym wiedzieć dla własnego dobra. W którymś temacie padło zdanie nt. psychozy. Mogę się tylko domyślać, że to w kontekście tej sprawy...

Osoby, których dotyczyła ta sprawa są w nią wtajemniczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, zasada jest niestety taka, nieobecni nie mają prawa głosu, poza tym zaufaj nam....w niektórych sprawach nie ma się czym bronić....... 8)

 

Więc oświadczam uroczyście : chciała - odeszła, nikt jej nie zmuszał.

Koniec, kropka.

Na jej miejsce została przyjęta Monika - którą witamy w gronie zielonych sprzątających :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, Widzę ,że Ty nadal masz klapki na oczach... 8)

no mniejsza z tym...

Tylko to ona jako pierwsza zrobiła ze mnie dupka na forum pisząc ,że ja ją zostawiłem z powodu śmierci dziadka!

co było nie prawdą...

wróciłem żeby się obrobnić i napisać prawdę!

Tyle w tym temacie!

Dla mnie jest już temat zamknięty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Wybacz,co nieco znam sytuację.Na privach wrzalo.O ile pamiętam..ale nie przypominajmy sobie tego tutaj,dobrze?Mogloby to wzbudzic absmak.

 

Pinkii, Cieszę się,że podzieliła się z Tobą toną pogardy i niesmaku,którą dzielila..z innymi.

Osobiscie nie pamietam,żebym Cię kopnęłą w dupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że nikt nie wyciąga tego co się tu działo ostatnich parę dni na światło dziennie. Więc prośba do Ciebie - nie wychylaj się.

Nie mam nic więcej do dodania.

 

-- 04 kwi 2011, 17:12 --

 

paradoksy, Wybacz,co nieco znam sytuację.Na privach wrzalo.O ile pamiętam..ale nie przypominajmy sobie tego tutaj,dobrze?Mogloby to wzbudzic absmak.

Ale przypominasz... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×