Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu... Koniecznie musisz zmienić styl życia - przede wszystkim odżywiania, i zrezygnować z używek, odtruć organizm, dożywić... Słuchaj, może byś się wybrała do jakiegoś dobrego lekarza, który leczy całościowo, może Monika by Ci coś doradziła, ona jeździ do dobrego...

 

Ja zaraz jadę po swoje wyniki badań, i też się boję czy mi borelia bardziej organizmu nie rozkalibrowała. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przerażona zbliżającym się opadem radioaktywnym... nie wiem sama czy to psychoza, czy naprawdę te ilości jodu i cezu które wydostały się do powietrza są niebezpieczne... :bezradny:

 

 

To psychoza. Nic Ci nie grozi, bez jaj.

 

 

 

Dupny dzień. Dupa dupa dupa. Pobudka o świcie, duża kawa, mega wkurw plus brak leków - to sponsorzy mojego dzisiejszego dupnego samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to ile jeszcze będę bez bana? :lol: Pewnie Monia mnie pierwszą stąd wypędzi, co? 8) I spoko, będę mieć więcej czasu na sport, bo tak to kisnę przy kompie zamiast wykorzystać tą chwilę wolnego co mam na jakieś pożyteczne rzeczy.

 

Skoro chcesz uprawiać sport, to kto Ci zabrania? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, już jestem... Nadal masz bóle? :(

 

-- 04 kwi 2011, 17:49 --

 

ten lekarz wg któego protokołu leczę boreliozę na wzmocnienie tkanki łącznej, kolagenu zaleca:

- cynk i miedź

-wit. C

-krzem

-DHEA

-kwas liponowy

-selen

-siarczan glukozaminy

-B komplex

-wit. C przynajmniej 1000 mg

-wit. E

 

Podstawą jest dieta - przede wszystkim zero nabiału, jest fatalny dla stawów, kości!!! Oczywiście wykluczenie słodyczy, białej mąki. Minimum białka zwierzęcego, zwłaszcza mięsa.

Stany zapalne łagodzi monodieta jaglana, ale taka na serio - co najmniej kilka dni na samej kaszy bez soli i innych przypraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak codzien ostatnio-wstalem mycie, sniadanie ,czekanie na tel w sprawie pracy, wynajmu i im pozniej tym nastroj spada i nadzieja ze ktos zadzwoni ,odezwie sie, spacer krotki pozniej obiad i pozostaje siedzenie w domu i lezenie w oczekiwaniu na sen i kolejny dzien.

LukLuk moze goraca kapiel by pomogla na bol i zrelaksowala odrobine.

Korba moze jak bol jest bardzo silny to sproboj jednak wziac jakies leki ja na bol polecam ketonal(bralem na rwe kulszowa i jako jedyny pomogl) pozatym z tego co kojarze to organizm szybciej sie regeneruje w cieple. pozatym probowalas czegos co nazywa sie delbet? jest to chlorek magnezu czy cos w tym rodzaju i na roznych stronach widzialem opinie ze pomaga w bolach stawow miedzy innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, tak, w suplementach. te suplementy ogólnie wzmacniają kolagen.

Kasiunia, Ty musisz ogólnie zmienić radykalnie tryb życia, bo z Twoich dolegliwości wynika, że masz problemy z całym organizmem, nie tylko tkanką łączną. Nawet te jelita... To wszystko jest ze sobą jakoś powiązane, albo masz jakąś przewlekłą infekcję, która Ci rozregulowuje ogólnie organizm, albo to "tylko" przez toksyny, złe odżywianie... Jedno jest pewne - to nie jest coś miejscowego, tylko układowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×