Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z głową


egzystencjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejny raz, mam nadzieje, że nie męczę was zbytnio, ale ostatnimi czasy moje nerwica się nasiliła i to znacznie, dzisiaj miałem 4 ataki paniki z wielkimi dusznościami.

Przejdę do rzeczy, odczuwam dość często takie dziwne zawroty i nie tylko. Np. idę przez miasto i nagle(trwa to ułamek sekundy) czuje silny zawrót głowy, a później(co trwa kilka sekund) takie "zaburzenia" nie wiem jak to nazwać, że słyszałbym jakby w oddali, widział nieostro, jakby wszystko przez sekundę, dwie, trzy było takie "inne". Raczej to nie jest derealizacja i depersonalizacja, bo przeczytałem sporo postów ludzi cierpiących na to i ja tak nie mam - ciągle zachowuje świadomość, nie mam poczucia oderwania od ciała, rzeczywistości itp.

Przepraszam za kolejny temat, ale chciałbym wiedzieć co mi jest. Nie mam z kim o tym porozmawiać, a tutaj wiem, że mnie rozumieją, co dodaje otuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem tak mam szczegolnie na nockach w pracy i najczesciej zauwazam to w czasie chodzenia tzn ze ide ide a nagle tak jakbym płyneła a moje ciało same se szło bez mojego udziału. czy to ta derealizacja??

 

Chociaz ja se to własnie zawsze tłumaczyłam tym ze moje wiecznie napiete miesnie sie rozlużniaja lub napinaja i to jest wąłsnie zalezne od dotlenienia mózgu.. Tak sobie to wymysliłam. No albo od tego kregosłupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jestem tu nowa i dopiero zapoznaje się z forum. Mam podobny problem, zawsze byłam nerwowa ale to co się ze mną dzieje od pewnego czasu spędza mi sen z powiek. Mam straszne zawroty głowy, twarz mi drętwieje i boli mnie mój marny móżdżek ... to straszne nie wiem jak sobie z tym radzić i co mam zrobić żeby było lepiej, wydaje się, że nie mam czym się martwić ale wewnątrz czuje jakiś niepokój mam już tego dość !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×