Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

(mam włosy brązowe nie chwyci mi blond) Jak zabić nudę- iść pojeździć na rolkach,na rowerze,pospacerować z psem jeśli się go ma,zrobić się na bóstwo,

zrobić pranie,coś posprzątać,iść na basen popływać,obejrzeć nowe demoty,cieszyć się słońcem (w Żywcu słońce pełną gębą)-chyba tyle....

 

Co zrobić aby głupie słuchawki z Nokii nie wypadały mi z uszu podczas słuchania muzyki przy jeździe na rolkach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam te drobiazgi, które strasznie irytują i psują dzień. Fakt faktem jednak, że chyba za bardzo zwracamy na nie uwagę i je trochę mitologizujemy. Spróbuj może kiedyś celowo wysypać drobne, pomylić się przy płaceniu czy coś takiego. Tak naprawdę ludzie aż tak bardzo nie zwracają na to uwagi...

 

Co do pytania. Kontakty interpersonalne bywają problemem, ciągle nie jest tak jakbym chciał. Potrafię jednak czasem zagadnąć obcego człowieka, opowiedzieć dowcip w towarzystwie więc nie jest tak najgorzej. Aczkolwiek zdarza się pocić w nadmiarze, czerwienić (najgorsze uszy - grr...), jąkać czy zacinać czy rękoma drżeć...

 

Czy warto mieć w życiu zasady? Jakie Ty masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto...

Cieszyć się życiem, z radością witać każdy nowy dzień, robić to na co ma się ochotę, to co się kocha, z jednym zastrzeżeniem... szanować cudze granice nie krzywdzić innych, i nie dać siebie krzywdzić!!!

 

Czy wyjdziesz dzisiaj z domu na łono natury, nawet jeśli to kawałek trawnika przed blokiem aby pocieszyć się wiosną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie ustąpią... ja zresztą jestem na nie, dużo z tych ludzi co popalają to dzieciaki i nie uważam żeby im to służyło. zresztą tu na forum sporo historii czytałam o ludziach którym się zaczeła nerwica właśnie po paleniu.

 

Paliłe/aś kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×