Skocz do zawartości
Nerwica.com

Automaniak


Zenonek

Rekomendowane odpowiedzi

Moj M.to prawdziwy milosnik tej marki.Mieszkajc w Pl zaczynal od Audi 80 z 1994roku.

 

Moja mama tym modelem Audi wygrywała wszystkie rajdy na początku lat 90-tych :smile: Niestety, pewien jej znajomy zostawił je na drzewie w Szwecji (moja mama ledwo przeżyła ten wypadek, miałam wtedy kilka miesięcy). Od tamtej pory się nie ściga.

 

Twój M. to maniak Audi a mój M. to maniak bmw :smile: Zresztą gdyby nie ta jego pasja to byśmy się dzisiaj pewnie nie znali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isabella_28,

 

Ja jechalem RAZ Audi RS4 w 2000 roku. Pojechalem ze szwagrem i wkrecilismy kolesi z salonu, ze jestesmy zainteresowani i obled...

 

380 km , 4,9 s do setki - odczuwa sie to NIEWYOBRAZALNIE- wbicie w fotel az sie dolki w policzkach robia z przeciazenia...

 

A Ty ile jechalas najszybciej swoja fura ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najszybciej jechałam kiedyś 260km/h, bmw m-power'em, i to po wąskiej drodze między drzewami. Niesamowite uczucie. Szczególnie, że miałam drzwi niedomknięte, bałam się że mnie wyssie ;)

Ale byłam głupia, drugi raz bym się na to nie zgodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, haha!Ja jestem panikara i sie boje.Moj Chlop na autobahnie jechal chyba 220km/h,ale tam tego nie da sie odczuc.Zreszta my nie lubimy jezdzic tak szybko.

Wogole radar w Niemczech Nas chwycil i czekamy na najdrozsza fotke:))Choc do tej pory niewiemy za co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, haha!Ja jestem pa nikara i sie boje.Moj Chlop na autobahnie jechal chyba 220km/h,ale tam tego nie da sie odczuc.Zreszta my nie lubimy jezdzic tak szybko.

Wogole radar w Niemczech Nas chwycil i czekamy na najdrozsza fotke:))Choc do tej pory niewiemy za co

 

 

A gdzie mieszkasz ? Jezeli poza Niemcami to musisz sie obawiac - NIE MAJA ZADNEGO prawa zmusic Cie do zaplaty mandatu- mozesz to olac.

 

Natomiast jesli bys przejezdzala przez Niemcy i by Cie zlapali to kaplica...

 

 

Magdaa eMka jechalas tyle ? Gdzie i ktorym modelem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A gdzie mieszkasz ? Jezeli poza Niemcami to musisz sie obawiac - NIE MAJA ZADNEGO prawa zmusic Cie do zaplaty mandatu- mozesz to olac.

 

Natomiast jesli bys przejezdzala przez Niemcy i by Cie zlapali to kaplica...

 

Do Polski normalnie mandaty przychodzą, mój szwagier ostatnio załapał i przyszło do Polski że ma zapłacić. Swoją drogą przesadzone stawki tam mają.

 

 

Magdaa eMka jechalas tyle ? Gdzie i ktorym modelem ?

 

E36 M-Power, nie pamiętam danych technicznych bo było to już kilka lat temu. A jechałam nią tyle po takiej asfaltowej drodze lesie, z moim ex przyjacielem. To nie było mądre. Teraz nie lubię przeginać z prędkością, życie mi miłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

 

Tak Madziu- moga przyjsc i przychodza (jak sie ma pecha) - ale NIE MASZ ZADNEGO obowiazku zaplacenie tegoz.

 

Krotko mowiac moga Ci skoczyć....

 

 

Mi tez zycie jest mile i jak chedoze ponad 150 to tylko na polskiej pseudoautostradzie A4 z KR do Katowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

 

W nowym Auto-Moto masz fajny opis BMW 7 E38. Rzeczywiscie troche przestrzegaja przed automatem.

 

Oraz pamietaj zeby wystrzegac sie samochodow z instalacja gazowa- po prostu w 99% przypadkow gaz zakladaja "dziady", ktorzy chca sie polansowac dobra limo a ich nie stac na utrzymanie...Jak masz zakladac gaz to zalatw sobie to sama, zeby byla to instalacja z gwarancja i z wykonaniem wysokiej jakosci.

 

Poczytaj sobie ten artykul. Moze sie przydac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa,

 

W nowym Auto-Moto masz fajny opis BMW 7 E38. Rzeczywiscie troche przestrzegaja przed automatem.

 

Oraz pamietaj zeby wystrzegac sie samochodow z instalacja gazowa- po prostu w 99% przypadkow gaz zakladaja "dziady", ktorzy chca sie polansowac dobra limo a ich nie stac na utrzymanie...Jak masz zakladac gaz to zalatw sobie to sama, zeby byla to instalacja z gwarancja i z wykonaniem wysokiej jakosci.

 

Poczytaj sobie ten artykul. Moze sie przydac.

 

Czytałam już ten opis z Auto-Moto :smile: Całkiem rzeczowy ale w zasadzie nic nowego się nie dowiedziałam. Co do gazu- zależy jaki gaz. W obecnej siódemce mamy gaz na blosie i zbiera się prawie tak samo (no prawie) jak na benzynie (mamy benzynę + gaz na blosie). Wiem, że ten kto zagazuje siódemkę nie pójdzie do raju :pirate: ale jednak koszta utrzymania e38 w benzynie takiej 740 czy 750 jak to ja chcę, to samobójstwo. Więc będę szukać takiej z benzyną i blosem, albo wstawię w nią gaz na blosie jak będzie sama benzyna. Nigdy nie kupię bmw ze zwykłym gazem, tym bardziej niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Dziś byłem z kumplem w salonie BMW 8)

jak nas zobaczyli... :shock: dość ,że w brudnych dresach, z brudnymi łapami to w dodatku

pojechaliśmy Polonezem :lol::lol:

ale ładna była ekspedientka w salonie :mrgreen: ale jak nas zobaczyła to zbladła i zaczęła się śmiać!

A my tylko chcieliśmy zapytać o części :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Dziś byłem z kumplem w salonie BMW 8)

jak nas zobaczyli... :shock: dość ,że w brudnych dresach, z brudnymi łapami to w dodatku

pojechaliśmy Polonezem :lol::lol:

ale ładna była ekspedientka w salonie :mrgreen: ale jak nas zobaczyła to zbladła i zaczęła się śmiać!

A my tylko chcieliśmy zapytać o części :P

 

HAHAHAHAHAHAHAHHA rozjebales mnie tym, sorki, ale jestem najebany !!!! :angel::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się tymi nowymi modelami, to już nie ma takiej duszy jak moja balbinka... :105:

Tak, budowa domu też mi się marzy... Ale nie na kredyt, boję się kredytów, dlatego nawet się o takowy nie staram. Brakuje mi jakieś 200tys (na ewentualne wykończenie stanu surowego zamkniętego), ciekawe kiedy uzbieram :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×