Skocz do zawartości
Nerwica.com

miłość, zakochanie


depresyjny86

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sąsiadkę co jeździ na wózku inwalidzkim! nie chodzi od dziecka(porażenie mózgowe)

 

w tamtym roku miała ślub z facetem ,który też jest lekko niepełnosprawny...

chodzi ale za pomocą laski tak lekko zamiata nogami!

Ale dają radę i tu widać żywy przykład:

Da się??

 

tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda;)...

 

Basiu,a jeżeli się chce i nic z tego nie wychodzi....zresztą nie o mnie to...bo ja to pewnie,że chce.

Zresztą btw,wracając do bycia zadbanym...Są takie rzeczy,które nie pozwalają na zadbany wygląd taki na max...Np. plamy na skórze których nie da się już usunąć wynikające z czegoś tam,rozstępy,ślady po poparzeniach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś pociągający jeśli się taki czujesz, na zasadzie : "jak cię widzą, tak cię piszą".

 

Kiedyś kiedy jeszcze byłem chudy>,to właśnie tak samo myślałem(tak ogólnie na wyżej przytoczonej zasadzie "Jak Cię widzą...")...szkoda,że to się wcale nie sprawdzało zarówno jeżeli szło o sprawy z kobietami,jak i w innych relacjach z ludżmi...aż jakiś czas pózniej stwierdziłem,że takie myślenie nie ma sensu...bo co z tego skoro ja czuje się i myślę o sobie dobrze = skoro inni myślą,że jestem taki i taki,i jeszcze gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Ja myślę, że Ty masz problem głównie z zaakceptowaniem samego siebie i nad tym powinieneś pracować. Wtedy, gdy Ci się to uda to i inni Cię będą akceptować. I dziewczyna wtedy jakaś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×