Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny a szara rzeczywistość, czyli co nam się śni?


małaMI25

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w kuchni (taka zwykła w bloku ) , jestem sam , głodny . Przychodzi Czeszka , brunetka wiek koło 27-30 lat . Przynosi talerz knedli ze śliwkami . Całuję ją w głowę , w pokoju obok siedzą ...Marek Przybylik i Grzegorz Miecugow .Miecugow mówi ,

-Panie Marku co zrobić , by też pocałować taką Czeszkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku, mi się kiedyś śniło, że miałam odebrać królową Elżbietę z lotniska i stałam z takim kartonikiem z napisem "Królowa Elżbieta" i czekałam. W końcu nie przyleciała bo była zła pogoda w Londynie i samolot został przesunięty i jak wracałam do domu to na rynku w Katowicach, zaczęły mnie gonić olbrzymie kolorowe ryby, takie a'la węgorze tylko olbrzymie i kolorowe, w kolorowe kropki. nagle wyrosła na środku ulicy wielka palma i się na nią wspięłam i dzięki temu uciekłam rybeczką. obudziłam się i się śmiałam.

od tej pory stwierdzam, że sny naprawdę nie mają żadnego znaczenia^^...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku, mi się kiedyś śniło, że miałam odebrać królową Elżbietę z lotniska i stałam z takim kartonikiem z napisem "Królowa Elżbieta" i czekałam. W końcu nie przyleciała bo była zła pogoda w Londynie i samolot został przesunięty i jak wracałam do domu to na rynku w Katowicach, zaczęły mnie gonić olbrzymie kolorowe ryby, takie a'la węgorze tylko olbrzymie i kolorowe, w kolorowe kropki. nagle wyrosła na środku ulicy wielka palma i się na nią wspięłam i dzięki temu uciekłam rybeczką. obudziłam się i się śmiałam.

od tej pory stwierdzam, że sny naprawdę nie mają żadnego znaczenia^^...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra noc z takimi głupimi snami ,że szok :hide: śniły mi się jak co dzień wypadki samochodowe i rozbijające

się samoloty!

Później śniło mi się ,że była wojna i uciekałem z kimś ale nie pamiętam o co chodziło! :?

Później śnił mi się mój dziadek ,że zwariował...

 

a na koniec jak już się prawie obudziłem śniła mi się moja była dziewczyna :-|

 

kur w a lepiej spać nie będę chodził bo to jakaż porażka jest... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później śniło mi się ,że była wojna i uciekałem z kimś ale nie pamiętam o co chodziło! :?

 

Mi się kiedyś śniło że byłem żołnierzem białoruskim,i miałem za zadanie wejść do jakiegoś budynku i ludzi pozabijać czy coś.I tak jeden koleś do mnie podbiegł,a ja mu palce do nosa wsadziłem,i tak na tych dwóch palcach podniosłem go,obracałem nim w powietrzu i wyrzuciłem :mrgreen: .Potem od razu znalazłem się w taaakiej dużej sali,w której każdy podchodził do takiego biurka po którego przeciwnej stronie siedział Łukaszenka i podpisywał jakieś dyplomy które dostawał każdy żołnierz,i dodatkowo dawał kasę.No i przyszła kolej na mnie,siadam naprzeciwko dyktatora,no i ok pokazuje dyplom...ale bez kasy...no to wziąłem długopis,i wbiłem mu go w dłoń :mrgreen: .I na tym mój sen się skończył.

Jeszcze kiedyś miałem jakieś sny z bin Ladenem i Husajnem,ale już ich nie pamiętam dokładnie.

 

A dziś miałem erotyczny :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×