Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć! :)


Lolita18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , postanowiłam, że się przedstawię. Otóż, mam 19 lat, na imię mi Paulina, jestem tegoroczną maturzystką. Od lat 4 zmagam się z zaburzeniami odżywiania, dryfując ze skrajności w skrajność, od głodzenia do objadania. Moje życie to jedna wielka huśtawka, zarówno w kwestiach żywienia, jak i nastroju. Bardzo chciałam znaleźć ciepły kącik, gdzie będę mogła porozmawiać o moich problemach, więc trafiłam tu. Hm, nie lubię pisać o sobię, więc to chyba byłoby na tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze-prawo jak najbardziej ok i rob wszystko zeby sie dostac! Bo to zawod ktory daje pieniadze i szanse na godne zycie tymbardziej ze Cie interesuje...natomiast filologia i bezp. wewnetrzne, no sorki-moim zdaniem gowniane kierunki ktore istnieja tylko po to zeby uczelnie mialy prawo bytu. Mowie nauczony wlasnym doswiadczeniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo to ambitnie:). Powodzenia!

Studiowałam rok filologię i powiem tylko jedno. Jeżeli chcesz uczyć albo tłumaczyć to filologia jest świetna. Ale jeżeli nie... to nie marnuj czasu, ja zmarnowałam rok zanim zrozumiałam że nie chce tego w życiu robić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×