Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kuś bo przyjadę.

Super byłoby się spotkać ale kurcze trochę za daleko.

Jak kiedyś będę blisko Łodzi to na pewno do Ciebie wpadnę. Kiedyś bywałam na targach żeglarskich (w Łodzi właśnie), ale od czasu jak nie pracuję w branży to nie bywam. A szkoda.

Kawkę i ciasto proszę mi przesłać kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie z raniuśka :D jak mawia góral

No i d,,,a mogę pospać a nie mogę zasnąć.

Pigułka wzięta i co robić dalej od 5.40 ???????

a na 14.00 do pracy.

Jakoś zagospodaruje czas wolny :D

 

A dla Was dużo ciepełka i dużo dobrych transakcji oczywiście pozytywnych aby szefo dał jakąś premie na wekend :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello :P

Ja stresik od rana :? Dziś muszę iśc do lekarza bo mi się recepta "przeterminowała",i jak sobie pomyslę że mam się prosic miłej Pani w rejestracji aby mi łaskawie kartę wyciągnęła(a nie mam umówionej wizyty),to szlag mnie trafia :roll:

Mam nadzieję że Pani okaże się wyrozumiała ;)

Pozdrawiam,miłego dzionka życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Gusia :D

 

Pogoda nam sie klaruje miłego dnia

A powinnaś sprubować zadzwonić do lekarza i sprawe załatwisz.Będziesz górą przed rejestratorką i powiesz że jesteś umówiona z lekarzem :D

 

[ Dodano: Czw Lis 23, 2006 10:00 am ]

A moje piękności jeszcze śpią ????????

Żadnych wiadomości jak dzień się zacząl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :lol::lol::lol:

Pogoda rzeczywiście coraz fajniejsza :D

Oj znam to Gusiu, znam.... "Miła" pani w rejestracji w przychodni u mnie w mieście też "wspanaile" traktuje pacjentów, ale znalazłam na te baby sposób, a nawet dwa :P:P :

w sytuacji awaryjnej idę do lekarza prywatnego (internisty) i bez problemu dostaję receptę na potrzebny lek, no ale to się wiąże z opłatą za wizytę :(

a w przychodni (jak nie mam wyciągniętej karty) to pędzę najpierw do gabinetu, wchodzę z pacjentem do lekarza i JEGOpytam, czy może mnie przyjąć, ponieważ potrzebuję recepty na lek, którego nie powinnam przerywać brać.

Dwa razy tak zrobiłam, bo z łepetyny mi wyleciało, że końcówkę mam leku i poskutkowało :P:P Może spróbuj tego sposobu?? W każdym razie życzę powodzenia - ja dziś tez mam wizytę, tylko, że prywatnie ( i znowu mniej kasy :cry: ), ale nie załamuję się!!! :D:D

Kecajku - po postach domyślam się, że humor dopisuje - bardzo fajnie i bardzo się cieszę :D:D

TAK TRZYMAć - ZROZUMIANO???!!! ;);)

A GDZIE TO SIE PODZIEWA NASZA DROGA LUSI????? :D

Pozdrawiam, ściskam, całuję ;););) [/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kecaj...ty chyba masz żonę z tego co pamiętam....a tu takie miłe słówka chyba pod naszym adresem, no no no...............ale to miłe:)

Dzień nawet fajny, samopoczucie dobre tylko niestety wiadomości o śmierci górników jakoś mnie przybiły.....okropna tragedia, niewyobrażalne cierpnienie. Gdy czytałam gazety o tym co się stało to czułam rosnące napięcie, bardzo się przejmuję takimi wydarzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Dąbóweczko takie nasze życie - niewiesz kiedy i gdzie

Tylko współczuć rodziną górników ,to dla nich tragedia

wszystko na siłę trzeba robić bo szefostwo nie troszczy się o pracowników byle oni mieli kasę.Tak sobie myślałem że u nas to jak w Rosji a weszliśmy do Uni tylko by trzeba wyczyścić te wszystkie kontakty i znajomości-- ale czy to możliwe ????????????

A moja żonka jest wyrozumiała i wie że ją bardzo KOCHAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powinnaś sprubować zadzwonić do lekarza i sprawe załatwisz

Niestety muszę osobiście :?

wchodzę z pacjentem do lekarza i JEGOpytam,

Heh, i tak własnie zrobię,tylko najpierw "miła" Pani kartę musi chciec wyciągnąc ;)

Dzień nawet fajny, samopoczucie dobre tylko niestety wiadomości o śmierci górników jakoś mnie przybiły.

Okropna tragedia............. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym była ostatnia?

Przyszłam dziś do pracy później, bo byłam z córcią na pobraniu krwi i na USG brzucha.

Dziwię się, że macie takie problemy z uzyskaniem recepty. U mnie w przychodni wystarczy napisać na kartce nazwę leku, włożyć kartkę do książeczki i zostawić książeczkę w rejestracji. Receptę wypisze lekarz, który będzie miał wolną chwilę. Książeczka zostawiona rano po południu jest gotowa do odbioru. A panie w rejestracji są przemiłe. Nie udają, takie są.

A na temat tej strasznej tragedii wolę się nie wypowiadać. Nie wynika to z mojej ignorancji. Po prostu nie mogę za dużo myśleć o takich rzeczach, bo zaczynam się wtedy gorzej czuć. Nerwica, rozumiecie.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Lusi :P

No wczesniej miałam taką przychodnię,ale po przeprowadzce....to wieeeeelkie osiedle,a Panie niestety zachowują się tak jakby łaskę robiły że w ogóle do pracy przyszły.Ech,,,,Ci ludzie :?

Ja muszę osobiscie do psychiatry,a że nie jestem zapisana ,mogą byc problemy.

Miłej pracy Lusi.

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia dzisiaj nie ma niestety wolnego :cry: , ale za dużo nie pracuje - raczej udaje, że pracuje, bo dziś od rana szef wściekły jak osa. Nie bardzo się tym przejmuję, bo to , że jest wściekły to jego problem, nie mój, ja tam staram się utrzymać dobry humor :D:D , ale po co ma między nami dojść do nieprzyjemnej wymiany zdań i przez jedną niezadowoloną z życia osobę będę miała dzień zatruty aż do wieczora??

Także jestem zadowolona z życia, tylko w głowie mi się troszkę kręci i spać mi się chce ale to pewnie przez pogodę - u mnie pewnie zaraz zacznie padać ;);)

A ja lubię deszczyk :P:P

Co do "HALEMBY"....w takich chwilach żadne słowa nie są w stanie wyrazić chyba tego, co człowiek czuje....każdy, a napewno prawie każdy z nas....

Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar :cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co tu taka cisza ?????????????????????????????

Wczoraj nie najgorzej a miałem chwile wątpliwe ale się udało

Kurde zwaliło mi się roboty i myślałem że padne ale na spokojnie podszedłem i mówie sobie przecież to musze zrobić bo nikt za mnie tego nie zrobi , no i minęło :D

 

Co tam u was jak dzień ??????????

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[monietta +spokojnie a dasz radę

Nie nakręcaj się że coś nie wyjdzie - bo spalisz

Pomyśl że musisz to zrobić za ciebie nikt tego nie zrobi --- a będzie OK :D

Olewaj że tak się wyraże wszystki niedobre skojarzenia--

Latwo mi mówić ale myśle że kto jak kto ty dasz rade - dumnie główka do góry i idziesz do kochanych dziadków.

Trzymam kciuki za ciebie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani

Ja dopiero teraz wpadłam na Forum, bo robię dziś w pracy imieniny :D:D

No i wiecie jak to jest....Co chwila jakiś "akrobata" wpada z życzeniami i jest całe zamieszanie.

Za to szef "łupnął" 2 drinki i trochę go skołowało, więc się zamknął u siebie w gabinecie i mamy święty spokój :P:P

Swoją drogą, pomimo leków, odważyłam się i sama łyknęłam trochę likieru kawowego.Fajnie się zakręciło w głowie, ale teraz muli mnie spanie...

MONIETTA - jak widzisz, nie udało Ci się umrzeć i przebyłaś SAMODZIELNIE trasę autobusem. GRATULUJę!!! :D:D Dzis też dotrzesz do celu - pamiętaj, tak łatwo się nie umiera ;);)

GUSIA - Ty to masz fajnie.....Możliwość pospania sobie. Tylko dziś czy takie wspaniałe możliwości masz na codzień??? :D:D Super, że udało się z receptą, a Twój mężczyzna to dzielny facet - stawił czoła "przemiłym" ludziom i sprawę załatwił :lol::lol: Ja też wczoraj dostałam receptę :smile:

Kecajku - Ty naprawdę byś zbankrutował, gdybyś miał spaniem zarabiać na życie.... :P:P

Zastanawiałam się czemu Lusi dziś nic nie pisze, ale właśnie mi się przypomniało, że SZCZęśCIARA ma dzisiaj wolne...

A ja pomimo, że nie mam wolnego i siedzę w pracy dziś do 17 oraz jeszcze jutro to nie tracę dobrego humoru i staram się nie myśleć o żadnych atakach...Nie mam czasu na pierdoły - za to zawsze znajdę czas, żeby choć na chwilkę wpaść i kliknąć z Wami słówko ;);)

Pozdrawiam, ściskam :*

 

[ Dodano: Pią Lis 24, 2006 1:43 pm ]

hej, heeeej!!!!

co tu tak cicho???Czy powoli zapadacie w sen zimowy....????? :shock:

Eeeeeeeeeeeee...niemożliwe!!! :D:D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×