Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dysphoria, o nieeeee, ja nie lubie - popelnilam przez wkurzanie sie, a co za tym idzie impulsywnosc, wiele pomylek w zyciu... :mrgreen: I teraz jakos mniej sie wkurzam, nawet jakos nie planowalam tego - chyba z wiekiem madrzeje po prostu :mrgreen: (zabrzmialo jakbym miala co najmniej 50 lat) :mrgreen:

 

 

A ja lubie sie powkurzac, bo po totalnym armagedonie przychodzi ta chwila totalnego relaksu :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys czytalam gdzies ze jak ktos nas wkurza, nalezy wyobrazic go sobie na kiblu jak sra :mrgreen: I ponoc wkurzenie minie :D Nie probowalam jednak jeszcze tej metody, a moze powinnam :mrgreen:

 

Wkurza mnie, ze czuje sie jakbym cos pila, choc nic dzis nie pilam ani nie stosowalam zadnych srodkow odurzajacych :D

 

-- So mar 26, 2011 1:11 am --

 

Dysphoria, ja bym musiala dlugo czekac na relaks, bo jak sie juz wkurze to mnie bardzo dlugo trzyma, co mnie sama meczy. "Splywa jak woda po kaczce" to nie o mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Konkretnie pewnego lekarza ze szpitala wojewodzkiego...Na dodatek chodzi w takim zielonym kretynskim ubranku...nawet jak sobie wyobraze ze sra to nie pomaga :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, No wlasnie ze sraniem nie przeszlo, a ze goly...tez nie. Probuje ze sra goly....(chwila) tez nie dziala...Dalej wkurwens na calego!!

 

To moze niech ma biedak sraczke ??!! :mrgreen: To musi zadzialac :D

 

 

Monika, to jak na kiblu to wiadomo, ze goly - chyba w spodniach nikt na kiblu nie siedzi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie do kostek :mrgreen: Albo spodnie moga obok kibla sobie lezec, o !

 

No wiec wasz szef goly na kiblu, ze sraczka i torsjami (uwielbiam to slowo :mrgreen: ) Dodatkowo moze byc dosc ubogo obdarowany przez nature w kwestiach tak zwanych drugorzednych cech plciowych :D Dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm w opisywanej sytuacji tak ;D Ale tak naprawde to chyba zalezy :lol:

Niektore mega okazy :lol: jakie widuje na saunie przyprawiaja mnie o zawrot glowy w sensie negatywnym - ciesze sie niezmiernie, ze moj byly nie dysponowal tak okazalym sprzetem, bo strach nawet patrzec, a co powiedziec cokolwiek z tym robic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×