Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwie czekam :? Choć cierpliwości powoli mi brakuje, zaczyna się trzeci tydzień jak zacząłem zażywać Bioxetin i póki co prócz tego,że straciłem apetyt i popęd seksualny, żadnych innych efektów nie widzę :( . Czy ktoś wie po jakim czasie to zaczyna działać? Pani doktor powiedziała mi ,że potrzebuje czasu. Ale ile czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam za małą dawkę(20mg)? Jaka jest standardem? Mam 39 lat i 80 kg. Po prostu zastanawiam się jak długo można czekać by lek zaczął działać. Tym bardziej ,że taki Xanax działa po 30 minutach. Wiem ,że to zupełnie coś innego, ale pierwszy raz spotykam się z czymś takim żeby na działanie leku trzeba było czekać tygodniami. Dopóki nie zdawałem sobie sprawy ,że mam nerwicę żyłem normalnie, miałem atak paniki o którym myślałem,że jest atakiem kaca i pół roku spokoju.Teraz jeden dzień gorszy od drugiego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najgorsze jest to że po kilku dniach czy tam max po tygodniu czułem sie wysmienicie;) a potem masakra az do dzis teraz jest o wiele gorzej niz zaczołem to brac mozna powiedziec ale biore dalej bo mam nadzieje ze bede znowu w tym stanie co po tygodniu brania.jak myslicie mozliwe to jest czy bedzie juz tylko gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak w końcu z tym alkoholem podczas brania Bioxetinu? Bo ostatnio wypiłem około 5 piw i było prawie normalnie, prócz tego,że miałem skoki ciśnienia przed zaśnięciem było wszystko OK. Z góry zaznaczam ,że ogólnie nie piję w ogóle tylko za dwa dni mam urodziny i chciałem wypić z 3-4 browarki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 5 lat piłem codziennie.Ostatnio, to było dwa tygodnie temu po miesiącu nie picia wcale. Po urodzinach mam zamiar znowu zrobić sobie przerwę przynajmniej 3 miesiące,aż do urlopu w międzyczasie oczywiście terapia.Więc uważam ,że się leczę. Zastanawiam się czy w ogóle ta cała moja nerwica z depresją nie jest ściśle powiązana z tym ,że tak nagle przestałem pić bez żadnych środków wspomagających i terapii.

 

-- 16 kwi 2011, 13:07 --

 

No i chyba zaczęło działać :smile: trzeci dzień z rzędu czuję się dobrze , dzisiaj wręcz wyśmienicie, pozostało tylko nieznośne ziewanie, praktycznie przez cały dzień. Oby trwało jak najdłużej a najlepeij wiecznie :mrgreen:

 

-- 19 kwi 2011, 22:28 --

 

Chyba w końcu zaczął działać :D od kilku dni czuję się lepiej a dzisiaj nawet rewelacyjnie :P

 

-- 05 sty 2012, 19:59 --

 

Jak tylko poczulem sie lepiej odstawilem lek i myslalem, ze tak juz zostanie. Teraz zaczynam brac od nowa bo choroba wrocila, biore 10 dzien i cierpliwie czekam bo wiem, ze będzie dobrze. A kiedy? To juz tylko kwestia czasu...

 

-- 15 sty 2012, 02:06 --

 

Tyma razem lek zaczal dzialac szybciej, ale od momentu kiedy zaczalem go brac nie wypilem kropli alkoholu. Depresja praktycznie ustapila, brakuje jeszcze pewnosci siebie ale to pewnie kwestia kilku nastepnych dni. Ze skutków ubocznych, zostalo ziewanie i dluzszy niz zazwyczaj sen, ale to tez pewnie minie. Z cala pewnoscia o Bioxetinie mozna powiedziec , ze to dobry i skuteczny lek, pod warunkiem, ze stosuje sie go zgodnie z wskazowkami lekarza :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz też biore seronil 20 mg i do tego anafranil 112.5 mg i rudotel 10 mg na dobe... Odkąd biore Seronil starsznie chodze senny i znowu poty mnie zlewają czasem... Podejrzewam że to uboki ;( Jak długo to jeszcze potrwa... Wy też tak mieliście na początku brania seronilu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore seronil 20 mg i do tego anafranil 112.5 mg i rudotel 10 mg na dobe... Odkąd biore Seronil starsznie chodze senny i znowu poty mnie zlewają czasem... Lęk i D/D także się nasiliły jakby... Podejrzewam że to uboki ;( Jak długo to jeszcze potrwa... Wy też tak mieliście na początku brania seronilu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Ale jeśli już ktoś ma skutki uboczne to zwykle takie jak zostały wymienione. Nie napisałam, że każdy kto zażywa będzie tak miał.

Czy czułam, pewnie, ale tak jak mówię dopiero po tych 4 tygodniach kiedy fluo się rozkręciła a skutki uboczne minęły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam już 3 miesiac biore seronil no i mam tak że naprawde przez kilka dni czuje sie naprawde super i to widac naprawde bo lubie sam siebie co to mówie jest mądre itp;p A po kilku dniach normalnie sie czuje czyli zle i tak wkołko.Bede sie wkoncu czul naprawde dobrze caly czas i po tym leku tak jest ze raz jest dobrze raz jest zle? BO teraz akurat jest zle;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senna po Seronilu nigdy nie byłam. Odnośnie potów, to z przykrością stwierdzam, że mam je cały czas.

 

Ponad tydzień temu skończył mi się Seronil. Lekarz kazał przyjść po następne recepty, ale ja jakoś nie poszłam... Niestety był to wielki błąd, ponieważ czuję się coraz gorzej. Z jednej strony nie chcę go brać, bo teraz zobaczyłam w jakim oszustwie żyłam, a z drugiej strony w takim świecie też nie chcę żyć... zaraz zwariuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×