Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam 2 !


Gość Dysphoria

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

 

Ludziska! Wykonalem tu dzisiaj mistrzostwo swiata. Zostalem zbanowany po pierwszym poscie. To jest cos:) No nie powiem jestem lekko zdegustowany cala sytuacja, ale na szczescie zostala ona dosc szybko wyjasniona. Nie chce wnikac dzieki komu albo przez kogo zostalem zbanowany no bo czyz jest sens? W kazdym razie jak juz pisalem za pierwszym razem to forum polecil mi moj kumpel z pracy. Opowiadal mi o nim duzo dobrych rzeczy, wiec zdecydowalem sie na zalozenie sobie konta. Mam nadzieje, ze znajde tutaj pomoc dla dreczacych mnie problemow, jednak jako ze jestem osoba zamknieta w sobie najpierw troche ogarne forum, dzialy, tematy itd., itp. W kazdym razie witam was wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysphoria, dość ,że w pracy to jeszcze na forum :lol:

oj tam

swego czasu mieszkałam w jednym mieszkaniu z osobą stąd

na czacie siedziałyśmy osobno za ścianą i gadałyśmy do siebie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, Witaj, Ostatnio co mnie bardzo zabolało, zdołowało i nie tylko, a zresztą nie tylko mnie... Opowieść "muminka" o tym jak zabijał zwierzęta z ojcem. Nie chcę tego powtarzać , bo przy tym można stracić wiarę w człowieczeństwo... OKROPNOŚĆ!!!!

 

ZAMKNĄĆ MUMINKA I TATE MUMINKA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Z tego co widze to tu wszyscy sie znaja wiec mozna powiedziec sledzac Twoj tok rozumowania, ze to cale forum to jedno wielkie pitu,pitu. Tylko kto by dzwignal taka telekonferencje? hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysphoria, ja się przyznam otwarcie, ja Cię zbanowałam i nie mam nic do ukrycia :D . Również ja potem wyjaśniałam to nieporozumienie, natomiast powtórzę to, co powiedziałam Twojemu alter ego przez F - bo jakby nie było - postąpiłam zgodnie z regulaminem, a że go nie czytacie, to nie moja wina :P

 

I witam Cię na forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Witam! Otoz akurat naleze do tych, ktorzy czytaja regulaminy. Spoko, bylo, minelo. Ale chcialem sie przez chwile odniesc do calej sytuacji. Podpunkt 6.1 bodajze mowi de facto o tym, ze nie wolno posiadac dwoch lub wielu kont. Rozumiem, ale zauwaz, iz fakt logowania sie z tego samego IP nie oznacza odrazu, ze uzytkownik posiada dwa konta. Wyobrazmy sobie sytuacje w ktorej powiedzmy rodzenstwo zaklada sobie konto na forum i oczywiscie niezaleznie od siebie sobie z niego korzysta (z tego samego IP) i co w takim przypadku? Oczywiscie ktos z moderatorow chcac byc formalista moglby z czystym sumieniem zbanowac uzytkownika i teraz pytanie ktorego? Obu? Mniejsza jednak o to. Chodzi mi o to, ze czasami warto wstrzymac przez chwile oddech i na spokojnie sie zastanowic a nie slepo i doslownie interpretowac regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysphoria,

 

6.2. Jeżeli z tego samego komputera (łącza) korzystają dwie lub więcej osób - wiadomość o tym powinna dotrzeć do jednego z Administratorów*.

:mrgreen:

 

Ja osobiście miałam problem, jak się inny użytkownik zalogował z mojego IP, więc to szara rzeczywistość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×