Skocz do zawartości
Nerwica.com

wasze marzenie:)


Gość monika03

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia piękna rzecz, a jak jeszcze uda się je zrealizować to pełnia szczęścia jak dla mnie :smile:

Więc ja marzę o pozbyciu się tych wszystkich lęków, tego ogromnego strachu przed wszystkim

o znalezieniu takiej pracy, która dałaby mi zadowolenie i w której dobrze bym się czuła

o kilku dobrych znajomych

o małym przytulnym domku

o kochającej się rodzinie (mąż i dwójka dzieci)

o podróżach po świecie

po prostu żebym umiała radzić sobie w końcu w życiu, usamodzielniła się, była silniejsza i radośniejsza

tego bym chciała :smile:

 

 

Wiem, ze to dawno bylo, ale jakbym siebie slyszala!I jak idzie ze spelnianiem marzen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie...

Założyć zespół grający covery Queen, Pink Floyd, The Who, Led Zeppelin i tego typu, komponujący rocka opartego na bluesie, progresywnego, hard, nagrać rock operę, naku**iać wiatraki na koncertach jak Pete Townshend, dokończyć budowę repliki gitary Briana Maya (jestem na dobrej drodze), zapuścić długie włosy, mieć dziewczynę, która szalałaby za mną, jak ja za nią, znaleźc i kupić 'Quadrophenię' The Who, zostać pingwinem, jak będę starszy, pomieszkać parę tygodni w Wielkiej Brytanii, Kupić wzmacniacz VOX AC30 (ok. 4000zł :? ), spotkać członków w/w zespołów, położyć kwiaty na pomniku Freddiego Mercury'ego nad Jeziorem Genewskim...

To takie największe marzenie. Następne to

 

>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×