Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

też lubiłam, ale rzuciłam dla M. ;)

 

poza tym- Moniko, zwiększasz swoją zachorowalność na raka płuc, miażdżycę oraz zawał... a że u mnie to wszystko rodzinne.. to wolałam sobie teraz odpuścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem, że e-papieros to gorszy wynalazek niż tytoń. Uzyłem, żeby nie skłamać z dwa razy i wylądował w biurku.

Ja tam lubie zapach tytoniu i innych substancji a nie zapach i posmak wody .. bleeeee. Do tego kartridże są drogie i szybko ubywają.

Nikomu nie polecam.

i w dodatku trzeba go ładować :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też lubiłam, ale rzuciłam dla M. ;)

 

poza tym- Moniko, zwiększasz swoją zachorowalność na raka płuc, miażdżycę oraz zawał... a że u mnie to wszystko rodzinne.. to wolałam sobie teraz odpuścić

 

i czasem jak się leci po fajki bo sklep zamykają, to można się przewrócić na schodach i wylądować z nogą w szynie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze wieczorem mam takie dziwne spięcie i stlumiony strach - ból brzucha, dziwne objawy, nagle - gdy nastaje wieczór - pogorszone samopoczucie - jak wiem ze na nast. dzien musze isc do szkoly. Jak nie chodze to zawsze czuje sie lepiej. co za cholerstwo :S teraz czuje to samo i mam to gdzies.. chyba jutro nie ide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa plus pet-standardowy zestaw śniadaniowy już za mną.Jest tak..sennie,bardzo lubię tę poranną ciszę.Umylam glowę,chcialam jescze cos porobic,ale nieoczekiwanie zwarzywialam, i tak sobie trwam jak niemrawy ziemniak,ktory ugrzazl na kartoflisku.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie ten dzień. Kolejny, który trzeba przeżyć nie czekając na nic. Rano ktoś pukał do drzwi. Jak zawsze - nie otworzyłem. Niczego dobrego z zewnątrz się nie spodziewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie sądziłam że wyląduję na forum o nerwicy.

 

Kolejny dzień czuje ból całego ciała, kolejny dzień sięgam po tabletkę przeciw bólową i kolejny dzień wydaje mi się że serce mi wyskoczy albo się uduszę.

Muszę się zająć dzieckiem i zamiast cierpliwie pokazywać mu świat ja siedzę obok i rozmyślam nad kolejnymi chorobami i schorzeniami które mogą mi dolegać a tak naprawdę to moje wymysły i zmęczenie organizmu. Dlaczego nie umiem sobie przetłumaczyć że tak mi się tylko zdaje, przecież wszystko jest w porządku, nie mam żadnych stresujących sytuacji, nic mi nie dolega a jednak coś we mnie siedzi, coś nie daje mi spokoju.

Hipohondria, nerwica lękowa jak mam sobie z nią poradzić.

Wczoraj prowadząc auto dostałam ataku lęku, serce mało nie wyskoczyło a ja czułam że zaraz odpłynę, hiperwentylacja utrudniała uspokojenie oddechu i wyrównanie skoku ciśnienia nie wiedziałam co robić szybko zjechałam na pobocze i miałam tysiąc myśli, że zaraz umrę, czy powinnam zadzwonić po pogotowie a może po męża i poczekać aż po mnie przyjedzie. Wyszłam na zewnątrz, uspokoiłam się i dotleniłam, wsiadłam i dojechałam szczęśliwie do domu. Przecież tego nie da się już wytrzymać!!!

Jakby ktoś zadał mi pytanie na co wydałabym wygraną w lotto to w pierwszej kolejności odpowiedziałabym że na zrobienie wszystkich możliwych badań lekarskich każdej część mego ciała -- przecież to jest chore!!

Dziś przeczytałam takie zdanie: "chodziłem po świecie z nieustannym uczuciem, że stanie się coś złego i to czyniło moje życie nieznośnym". Niestety muszę podpisać się pod tym obiema rękami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×