Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, Nie rozumiesz, ja mam głęboko w poważaniu "całą prawdę od podszewki" bo z całym szacunkiem ja mam swoje życie a do tego nie wydaje mi się, żeby stosowne było takie grzebanie ludziom po ich prywatnych sprawach, więc oceniam cała sytuację tylko po tych wpisach na forum jakie widzę...i tak to wygląda. :bezradny:

Intencja może była inna ale wygląda to tak a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się, że atakujecie Monikę, bo nie jesteście obiektywni. nie mam tu na myśli Ciebie, Iza, bo skoro Ciebie ta sprawa dotyczy, to wiadomo, że podchodzisz subiektywnie i Cię to dotyka.

 

no a poza tym dobrze by było, gdyby to story skończyło się już toczyć na forum przed publiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Nie rozumiesz, ja mam głęboko w poważaniu "całą prawdę od podszewki" bo z całym szacunkiem ja mam swoje życie a do tego nie wydaje mi się, żeby stosowne było takie grzebanie ludziom po ich prywatnych sprawach, więc oceniam cała sytuację tylko po tych wpisach na forum jakie widzę...i tak to wygląda. :bezradny:

Intencja może była inna ale wygląda to tak a nie inaczej.

 

Linka, nie będę się tłumaczyc przed Tobą. Szanuję,że masz całą prawdę od podszewki w poważaniu.

Ale uszanuj też fakt,że ja też mam swoje życie i nie grzebię ludziom w ich prywatnych sprawach.

I niestety linka Twoja ocena jest tu zbędna. Bo przeczytawszy, nie wiedząc o co chodzi oceniasz. I piszesz,że tak to wygląda.

Tak, intencja była inna.

 

Tracę energię na zbędne sprawy.

Ale sprawiedliwym też trzeba być, albo chociaż wykazać chęć.

Tylko,że sprawiedliwość jest pojęciem względnym.......

Są cierpiętnicy i "cierpiętnicy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, spokojnie kochana moja. Doceniam Twoje wstawiennictwo Kasiu.

 

Liczyłam się z krytyką. Szkoda,że nie jest konstruktywna.

 

Masz rację,że love story powinno się skończyć tu przed publiką.

 

Żeby już nie robić off topiku:

 

Wkurza mnie,że muszę jutro rano wcześnie wstać, poleżałabym sobie do 9:00 w ciepłym łóżeczku.

 

-- 17 mar 2011, 23:11 --

 

Panna_Modliszka, Kobieto...czytaj uważnie, ze zrozumieniem. Ostatni mój post już nie dotyczy Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika powiem jedno - nie podoba Ci się na tym forum ostatnio.Są dwa wyjścia: albo zostawisz Izę i jej życie prywatne w spokoju,oraz zostawisz inne osoby w spokoju,albo odchodzisz.Proste.Wybieraj.Bo jako użytkownik już mam dosyć kłótni na tym forum,człowiek nawet jak wchodzi do zwykłego tematu,to nagle widzi,że znowu ktoś,coś za czyimiś plecami....Wywlekanie prywatnych spraw.....Ileż można?

Masz do mnie i mojej wypowiedzi zastrzeżenia - priv,żeby się nie tworzył śmietnik w tym temacie.

 

a mnie znów wkurza pewna osoba z forum ale nie zacytuje jej postów, nie napisze kto bo jest to na tyle inteligentna dziewczyna, ze na pewno sie domysli, napisze tylko na P. :mrgreen:

KaPo - to może zamiast pisać tu głupoty napisz tej osobie to na priv?O ile masz odwagę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, ......... co Ty mi tu stawiasz za ultimatum? Jesteś właścicielem tego forum?

PW do Ciebie nie napiszę bo swoim PW zaszczycam tylko wybrańców.

Mógłbyś zachować minimum obiektywizmu bo zawsze murem stoisz za moderatorami.

Panna_Modliszka, skończ już temat bo masz chyba obsesję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika powiem jedno - nie podoba Ci się na tym forum ostatnio.Są dwa wyjścia: albo zostawisz Izę i jej życie prywatne w spokoju,oraz zostawisz inne osoby w spokoju,albo odchodzisz.Proste.Wybieraj.Bo jako użytkownik już mam dosyć kłótni na tym forum,człowiek nawet jak wchodzi do zwykłego tematu,to nagle widzi,że znowu ktoś,coś za czyimiś plecami....Wywlekanie prywatnych spraw.....Ileż można?

Masz do mnie i mojej wypowiedzi zastrzeżenia - priv,żeby się nie tworzył śmietnik w tym temacie.

 

Darku....., nie Monika zaczęła ten temat! Komu ona robi krzywdę? Atakuje kogoś? przedstawia swoje zdanie. Jedyna osoba, która broni Thazka, musicie ją odrazu zagryźć? A Iza nie mogła napisać do niej na priv? Kto tu dolewa oliwy do ognia.

Moniko, proszę Cię, olej już ten temat, na takich układach nie wychodzi się dobrze, masz swoje zdanie.

 

EOD

 

-- 17 mar 2011, 22:36 --

 

Ka_Po, eeejjj, a po co to "puknij się w czoło"? mogłabyś być subtelniejsza....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×