Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Modliszka- nigdy nie zrozumiem takiego zachowania jak to, które jest stosowane w stosunku do Ciebie. Od jakiegoś czasu obserwuję ten konflikt, i nie wtrącałam się bo po co, ale to faktycznie dziecinne jak ktoś publicznie brudy wyciąga itd... Współczuję Ci, ale musisz olać. Bo co innego zrobić...

 

 

 

Mnie wkurza dzisiaj tyle rzeczy, że aż mi się nie chce pisać :-| Po prostu nie może się człowiek wyluzować bo zawsze tysiąc obowiązków, nawet jak siedzę na chorobowym :evil: No i do szkoły muszę jutro iść...

Mam nadzieję że chociaż wieczór będzie miły, zrobię sałatkę, jakiś film na dvd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, na VOD masz wszystkie odcinki za darmo

 

 

wkurza mnie, że mam taki nastrój z dupy wzięty, siedzę i chce mi się ryczeć, a jak M. pyta co się dzieje to odpowiadam "nie wiem"....... bo nie wiem :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś jest na tyle prostacki, by mnie szpiegować i na dodatek przekręcać moje słowa.

 

Pogratulować drogim szpiegom :great:

 

 

Kij ma zawsze dwa końce.

 

Jestem tylko ciekawa po co ruszasz ten temat?

Zapomnialam.......moderatorowi można nieco więcej.

 

Zwykły, szary użytkownik, np. taki jak ja, gdyby znowu wrócił do tematu...........nawet nie chcę myśleć o tym, co by się stało.

 

Ponadto uważam,że prywatne sprawy należałoby rozwiązywać w swoim zakątku, nie wywlekając ich tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nie wiedziałam :shock: Dziękować Wam! :brawo:

 

 

Doxy- jak się samemu nawet nie wie to wtedy jest faktycznie do dupy. Może to tylko pms, czy coś...

 

 

Przypomniało mi się. W maju mój kuzyn robi ślub/wesele/przyjęcie i mnie nie zaprosił :evil: A ja robię we wrześniu i chciałam go zaprosić, ale jak tak chce grać to pocałujta w dupę wójta! O. Całe dzieciństwo ze mną spędził i tak pogrywa... A w dodatku wszyscy do niego pójdą i na mnie już kasy nie zostawią, a ja mam zaraz po nim- nie no żart :mrgreen::lol:;) hehe

 

Monika- skoro ją to wkurza to ma prawo to napisać, przecież regulaminu nie łamie. Ty też możesz pisać co Cię wkurza, albo kto... Pamiętam jak sama pisałaś że ja Cię wkurzam i nikt Cię nie ganił za to, masz prawo tutaj to napisać, nie ma problemu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, ale kto zaczął tu wywlekać prywatne sprawy?

Na pewno pierwsza Panna_Modliszka nie była.

A Twój post teraz jakoś tak dziwnie... podjudza atmosferę. :-|

 

-- 17 mar 2011, 20:53 --

 

aha, wkurza mnie już ciągłe gadanie, że moderatorowi można więcej

po prostu maxymalnie mnie to już irytuje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu, nie chcę rozwijać tematu bo zaraz znajdą się adwokaci. Fakt jest widoczny wyżej.

Stwierdzam tylko fakty.

I dobrze Basiu wiesz,że zrobiło się tutaj ostatnio nieprzyjemnie.

Tymbardziej,że wiem więcej niżeli Ty.

 

Chciałabyś,żeby ktoś mówił o Tobie komuś,że pewnie się z nim prześpisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Monika mnie nie lubi i chce to wszędzie pokazać.

 

Nie tylko Ciebie ;)

 

Spoko jest. Przyjęłam , że się nie podoba jak piszę cokolwiek o sobie. Postaram się nie pisać, przecież mi nie wolno nawet wspomnieć. Tak lepiej, Moniko? Dobrze więc, temat zakończony.

 

No co Ty, tutaj masz pełne prawo pisać co Cię wkurza lub kto. Mnie wkurza takie właśnie wyskakiwanie z dupy w środku tematu z wątami do kogoś :-|

 

 

Pinkii, czemu Cię nie zaprosił?

Ponoć nie ma kasy... ;):roll: Piszę ponoć bo wiem że ma, a jak nie ma to wystarczyło ze mną pogadać, sama bym za siebie zapłaciła byle by być z nim w tym dniu, przecież go kocham, to brat w końcu... Ech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Nie ma co gadać bo każdy widzi jak jest. Ja też się w temat nie wtrącałam ale pewne osoby same sobie dają świadectwo swoimi wpisami, i nawet jak inni tego nie komentują to nie znaczy że nie widzą. Aaa idę upiec Murzynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet tutaj nie mam takich naczyń do pieczenia.. :why:

wkurza mnie dziś moja osoba, na maxa

cały dzień w łóżku

i ryczę z byle powodu

mam tego dość dość dość

i nie wiem czy forum tak wpływa na mój nastrój, czy da deszczowa przygnębiająca pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, to co robisz jest tak samo żenujące jak to co zrobił Thazek....poważnie? Po ile wy macie lat? On wywleka, Ty szpiegujesz...na Boga.....

 

Wkurza mnie już cała ta sytuacja, wkurza mnie mój dzisiejszy stan...wkurza mnie to, że martwię się czy to nie nawrót ....i zła jestem....i płakać mi się chce i muszę ułożyć plan walki z tą zdzirą ehhh.....get it together :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, naprawdę wypraszam sobie...Szkoda,że nie znasz tematu od podszewki, wtedy mogłabyś wydać opinię w tym temacie linka. Te szpiegi...to pod innym adresem chyba....

 

I właśnie żenujące jest to,że nie znając sprawy, swój swojego broni.

 

Rewelacja.Tylko tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×