Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Marcja- czasem jest taki impuls że człowiek chce zniknąć, szczególnie jak się mocno z kimś pokłóci.

 

Człowiek Nerwica- ja też usunęłam konto bo zauważyłam że jak tutaj były to nie mogłam w pełni się otworzyć... Nie jest wstydem być tutaj, ale czasem sobie myślę że nie chcę aby moi znajomi widząc zdjęcia czytali o moim życiu prywatnym, przecież tutaj często o rzeczach wręcz intymnych rozmawiamy... A różnie to ludzie nam nie przychylni mogą wykorzystać. Może zmienię zdanie, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, jak sie nie wie, to sie nie ocenia...

 

Pinkii, moze i tak ale dla mnie to jakos niezrozumiale jest - tez klocilam sie z ludzmi na roznych forach ale ja po klotni nie uciekam, a chce dalszej konfrontacji celem pojednania - mam takie cos zakodowane w charakterze, jak wszystkie ascendentalne wagi ;) Lubie krotkotrwale bitwy i potyczki, bo oczyszczaja atmosfere ale nie lubie wojen :) Ale wlasnie wszystko zalezy od charakteru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie cos zakodowane w charakterze,

 

Noom, a ja mam tak że jak się z kimś pokłócę to się zamykam w sobie, muszę się schować, odejść od kompa, zniknąć na jakiś czas... Czasem dość długi. A jak już ochłonę, nabiorę dystansu to wracam... Tym razem miałam nie wracać, ale życie dało mi taką niespodziankę że potrzebowałam psychicznego wsparcia, a o dziwo 'psychiczni' dają bardzo dobre wsparcie ;) Więc jestem znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejku teraz wyjdzie,że jestem zły,trudno.Chodziło mi o to,że dawniej ludzie jakoś nie usuwali kont,a teraz....

czlowiek narwica no jakos nie widze nic dziwnego w tym, ze nie kazdy chce zeby wiedziano o jego nerwicy. nie kazdy tez zyje tym forum i sie tak przejmuje. Twoj post jest dziecinny

Obudż się :niby kto ma wiedzieć?Przecież nikt tutaj nie podaje swojego imienia i nazwiska,daty urodzenia...Poza tym człowiek jak się już na coś decyduje,w tym wypadku na pisanie na forum psychologicznym,to powinien mieć świadomość,że to troche ryzykowne...i nie ujawniać zbyt wielu szczegółów ze swojego życia...Ja ujawniam dużo,bo mi nie zależy...

Rozumiem kasowanie zdjęć...

W każdym razie nie miałem na myśli,że osoby które kasują konto są głupie,złe czy coś...i nie oceniam.Po prostu wyraziłem moje zdziwienie i to,że dla mnie choroba nie jest powodem do wstydu,zdziwienie w wypadku usunięcia konta ze wstydu.

Oczywiście rozumiem,że istnieją również jakieś inne powody w wyniku których ktoś MUSI kasować konto

Może wyszło,a raczej na pewno wyszło,że oceniam Agnieszkę,za co przepraszam bo nie tak to miało na prawdę zabrzmieć,bardziej chodziło mi o same usuwanie kont z powodu tego "że już się wyleczyłem i teraz sobie usunę konto żeby nikt nie wiedział o mojej nerwicy bo sie boje lub wstydze" niż o jej przypadek.

I NIE OCENIAM JEJ.Po prostu mój poprzedni post zabrzmiał jak zabrzmiał,nie jestem ekspertem w pisaniu/mówieniu.

Mam nadzieję,że z tego tematu nie wywiąże się kolejna kłótnia,więc jeżeli macie zastrzeżenia do mnie,priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos kontakt z thazkiem albo nr GG do niego. Dawał mi go jakis czas temu ale mi sie skasował. Na PW oczywiście.

znajdziesz go aktualnie na forum pod innym nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos kontakt z thazkiem albo nr GG do niego. Dawał mi go jakis czas temu ale mi sie skasował. Na PW oczywiście.

znajdziesz go aktualnie na forum pod innym nickiem.

Ano ludzie wracają. Chyba nie chcą być rozpoznawani mimo, że kasując konto i zakładając nowe, ale powinni być świadomi tego, że da się ich zlokalizować (nie mówię o narzędziach moderatorskich tylko zwykle da się odczuć kto co piszę i/lub jak się zachowuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wyszło,a raczej na pewno wyszło,że oceniam Agnieszkę,za co przepraszam bo nie tak to miało na prawdę zabrzmieć,bardziej chodziło mi o same usuwanie kont z powodu tego "że już się wyleczyłem i teraz sobie usunę konto żeby nikt nie wiedział o mojej nerwicy bo sie boje lub wstydze" niż o jej przypadek.

I NIE OCENIAM JEJ.Po prostu mój poprzedni post zabrzmiał jak zabrzmiał,nie jestem ekspertem w pisaniu/mówieniu.

 

Nie gniewam się. Owszem, chciałam trochę się odciąć od tamtego konta, bo miałam już wrażenie, że za dużo o sobie ujawniłam, ale podejrzewam, że nawet jak się już całkowicie wyleczę to tutaj będę czasem zaglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, a przeszkadza to komuś? nie ukrywam się pod innym nickiem przynajmniej :roll: miło mi, że się cieszysz na mój widok :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mam piąte konto, jestem impulsywna, nie potrafię zachować dystansu, jak mam sobie z tym poradzić, to moja wina? :( Staram się, uczę się... nadal się uczę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Jestem impulsywna, ponoszę konsekwencje.

To miejsce jest pomocą między innymi dla takich osób jak ja, a w stosunku do takich osób potrzebna jest wyrozumiałość i cierpliwość....

 

Ty natomiast zwracasz się do mnie tak jakbym specjalnie, dla zabawy zakładała i usuwała konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×