Skocz do zawartości
Nerwica.com

[CZĘSTOCHOWA]


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie to nie aktualne już:/ Nikt się u niego nie leczy? Nikt nic nie wie? Słyszałam, że przyjmuje gdzieś na Dekabrystów, ale na necie nic nie umiem znaleźć. Jestem spoza Częstochowy, także ciężko mi będzie go znaleźć przez neta. Może ktoś z Czewy mógłby się dowiedzieć, popytać;)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black roan, Niestety na chwilę obecną więcej nie wiem. Jak się dowiem to napiszę, ale dlaczego się akurat na niego uparłaś? Ja uważam ,że pan Marek, mimo całego szacunku, jest już w wieku dość zaawansowanym i trochę chyba do tyłu z nowinkami medycznymi itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sternalski przyjmuje teraz na ulicy dekabrystow 41 w wysokim szklanym budynku ;) koło hali polonia

trzecie piętro. nie wiem w jakich godzinach przyjmuje w inne dni, w poniedzialek zdaje sie od 19.

jesli ktos potrzebuje do niego nr telefonu to prosze o PW.

 

znam ludzi ktorym pomogl, wiem, ze jest chwalony takze w srodowisku lekarskim. czy nie nadaza za nowinkami - nie zgadzam sie. poza tym nie faszeruje lekami, wiec sprawia dosc pozytywne wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam taką prośbę. Szukam dobrej terapii psychologicznej w Częstochowie. Najlepiej by była ona na nfz. Mam pytanie odnośnie czekania średnio na pierwszą wizytę do psychologa. Czy jest to kwestia 2 czy 3 miesięcy, czy trzeba raczej czekać dłużej, pół roku czy rok? Nie wiem jak wygląda sytuacja z tym w częstochowie, na jak długo muszę uzbroić się w cierpliwość.

Ile trwa jedna taka wizyta i co ile, ile maksymalnie miesięcy można korzystać darmowo? Najbardziej chodziłoby mi o przychodnię na Sobieskiego 84, ale może być też z innej.

 

Będe wdzięczna za informacje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przychodni na Sobieskiego 84 jak już pisałam wcześniej jest bardzo profesjonalna pani psycholog Dorota Kulej,(sprawdzona osobicie :D )trzeba zadzwonić i recepcjonistka umawia na pierwsą wizytę, potem termin ustala pani psycholog. wizyta trwa ok. 50 min. częstotliwość: 1 raz w tygodniu.ograniczeń czasowych z tego co wiem nie ma , jest to dostosowane do potrzeb pacjenta. Warunkiem jest posiadanie ubezpieczenia nfz. Jest tam jeszcze inny psycholog ale nie znam.powodzenia

 

[Dodane po edycji:]

 

jeszcze jedno , czeka się na pierwszą wizytę w zależności od obłożenia, chyba ok. 2 tyg. czasem jakiś pacjent zrezygnuje i robi się okienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z was na temat Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Szpitalu na Tysiącleciu, czyli przy ul. PCK 1? Do tej pory słyszałam same kiepskie opinie o tamtejszej opiece medycznej, ale może coś zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze dopiero teraz ale trafilam na forum przypadkiem. Jeżeli chodzi o dzienny na tysiacleciu to bardzo polecam chodzilam tam ponad rok, przestalam we wrzesniu 2010 ale nadal oddzial odwiedzam. Nie rozumiem zlych opini na jego temat. Zadna terapia nie jest łatwa i moze o to chodzi. Ja jestem bardzo zadowolona, ten oddzial zmienił moje zycie, wogole dał mi życie, gdyby nie oni juz by mnie tutaj nie bylo! Naprawde polecam w 100%!

 

 

Aaaa jesli chodzi o Dorote Kulej to całkowicie zmieniła moje życie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze dopiero teraz ale trafilam na forum przypadkiem. Jeżeli chodzi o dzienny na tysiacleciu to bardzo polecam chodzilam tam ponad rok, przestalam we wrzesniu 2010 ale nadal oddzial odwiedzam. Nie rozumiem zlych opini na jego temat. Zadna terapia nie jest łatwa i moze o to chodzi. Ja jestem bardzo zadowolona, ten oddzial zmienił moje zycie, wogole dał mi życie, gdyby nie oni juz by mnie tutaj nie bylo! Naprawde polecam w 100%!

 

 

Aaaa jesli chodzi o Dorote Kulej to całkowicie zmieniła moje życie!

Na temat oddziałów i/lub lekarzy opinie zazwyczaj są podzielone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundacja "By dalej iść" serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców potrzebujących pomocy.

 

W Katowicach na Rodziców po Stracie Dziecka czekamy pod numerem telefonu 784 612 311, 784 611 990 Bezpłatne konsultacje psychologiczne, grupy wsparcia.

 

Kraków Plac Szczepański 3/2 w piątki w godzinach od 17.00 do 20.00 na Rodziców po stracie Dziecka czeka psycholog.

Bezpłatne konsultacje psychologiczne umawiamy pod nr. 784 614 402 lub mailowo info@bydalejisc.org.pl.

 

Warszawa czeka na Rodziców po Stracie Dziecka. Najbliższa Grupa Wsparcia dla Rodziców, którzy utracili dorosłe dzieci. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne wszystkich Rodziców niezależnie od wieku i okoliczności utraty Dziecka.

Informacje info@bydalejisc.org.pl

 

-- 12 lip 2011, 13:08 --

 

Częstochowa czeka na Rodziców po Stracie Dziecka,bezpłatne,indywidualne konsultacje psychologiczne.Informacje info@bydalejisc.org.pl Zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabinet psychologiczny- psycholog mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska

http://www.psychologczestochowa.com.pl

al. Wolności 22/A/3, 42- 217 Częstochowa, tel. 502 291 584

Psychoterapia oraz doradztwo systemowe (terapia krótkoterminowa), terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia małżeńska i par, terapia rodzin (młodzież, dorośli) z uwzględnieniem elementów i technik terapii poznawczo- behawioralnej i ericksonowskiej w obszarach m. in. depresja, zaburzenia nerwicowe (zaburzenia lękowe, związane ze stresem, nerwica natręctw, lęk paniczny, fobia społeczna), zaburzenia odżywiania (bulimia), zaburzenia psychotyczne, zaburzenia zachowania i emocji, trudności w relacjach z bliskimi, relacjach społecznych, kryzysy osobiste i małżeńskie, trudności związane z aktualną sytuacją rodzinną czy życiową.

Grupy terapeutyczne:

Grupa terapeutyczna przeznaczona dla osób z problemami depresyjnymi, nerwicowymi i związanymi ze stresem, z trudnościami w relacjach w życiu osobistym i zawodowym.

Grupa terapeutyczna dla osób z zaburzeniami lękowymi.

http://psychologczestochowa.com.pl/terapia-grupowa--zapisy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×