Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a ciśnienie


Gość Miau

Rekomendowane odpowiedzi

jakubkowa, wmawiam sobie że jest ok i że nie zginę :P że to zaraz przejdzie, liczę czas, ile jeszcze maksymalnie może to trwać. W zasadzie to nie mam żadnego konkretnego ani skutecznego sposobu. Ostatnio tylko wzięłam tabletki uspokajające, ale takie lajtowe, ziołowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam ich wiele w życiu, ale ostatnio w ciągu 4 dni zdarzyły się trzy, a ten ostatni trwał ok 40 minut ;/ Potem zasnęłam od razu jak się skończył.

Tak, jestem bardzo zmęczona i słaba jakbym miała umrzeć zaraz ;/ Każdy ruch to wysiłek. I nie można tego zmęczenia przyrównać do niczego, bo to zupełnie inne zmęczenie niż to, które czuje człowiek z niewyspania albo z wysiłku fizycznego. Nic w tym stylu. Wewnętrzna słabość, przez którą ciężko zmusić się do działania. Też tak masz czy inaczej?

I skoków w nocy raczej nie mam, tzn nie zauważyłam nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do niskociśnieniowców. U mnie to wygląda tak, że rano jestem strasznie nieprzytomna mimo optymalnego albo nawet długiego snu. Do tego zawroty głowy, czasami mdłości. Nieraz moje ciśnienie osiągało na przykład 60/40, przy czym średnio jest typowe ok. 90/60. Kawa nie pomagała w ogóle, chociaż zmuszałam się do picia mimo iż jej nie cierpię a na co dzień tego nie robię. Przy tym cały czas miałam dłonie i stopy tak zimne jakby były dopiero co wyjęte spod zimnej wody. Mnie pomaga sport, najlepiej nie tak żeby się strasznie wymęczyć. Lubię jazdę na rowerze, średnio trasa ma ok 10 km i to wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam niskie cisnienie tzn roznie czasami 120/80 innym razem 80/60, kawa nie pomaga, dostałam od lekarze kropelki na podniesienie i one pomagaja...od nieskiego cisnienia mam zawroty głowy (ale tez nie jakies duze) robi mi si egoraco i serce wali.... czesto obywa sie bez kropli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×