Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony nie sadze zebym byl teraz w stanie hipomanii. Bo nie mam jakos specjalnie zawyzonej oceny . Gonitwy mysli tez nie mam. Glupie pomysly nie przychodza mi do glowy. Ot takie sobie spokojne szczescie;).

 

Ja uwazam, że temu jest mi dobrze i temu mam taka motywacje bo majac w pamieci przeblyski tego jaka roslinka bylem to stan obecny wrecz uskrzydla.

 

No i przyroda nabrala innego wymiaru:D. Wyjazd rowerem o 4 w nocy do lasu... albo na nocke na ryby :105:

 

Musisz Michuj poczekac albo moze zmniejszyc dawke. Kiedys jak bralem 60 mg to nic nie robilem, nie mialem motywacji bo nawet lezac z dupa na wierzchu i tak bylem szczesliwy. Obecnie na 20 mg nie mam tego odczucia i nie pochlania mnie te serotoninowa wyjebka;). Jest napęd i ksztaltuja sie realne plany na przyszlosc.:))

 

-- 14 mar 2011, 17:53 --

 

U mnie identycznie jak jestem w dołku. Tylko coś tam wystękam, mamrocząc pod nosem.

 

 

No ja nie moglem kontaktu wrozkowego utrzymac. Wszystko mnie rozpraszalo i stad brak afektu z mojej stony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to czekanie jest dobijające. Każda minuta się dłuży, a wytrzymać dłuższy czas to wogóle. Ciągle żyję nastrojem jaki miałem przez ostatnie dni. Chociażby namiastka tego, będzie już wielkim plusem. Na tyle się zagalopowałem, myśląc, że jest to działanie docelowe... Do 60-tki mnie nie ciągnie. Nie sądzę, żeby coś to zmieniło. Ale ciągle mam jeszcze te gonitwy myśli i pustkę w głowie przy kontaktach face to face.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toc przeciez tez sie dobrze czules bodajze 2 dni wstecz. Kwestia tego zeby ustabilizowac ten stan na trwale a wiem ze jest to mozliwe.Chyba ze masz jeszcze jakies zaburzenia osobowosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tęsknię za parogenem, w grudniu odstawiłam bo niby przestał działać, weszłam na inne leki

i jest tragedia :cry::cry::cry::cry:

Ogólnie Parogen był pierwszym moim lekiem i od razu trafionym, brałam go 1,5 roku.

Czy możliwe jest, żeby np. mój organizm przestanie go tolerować gdybym na niego wróciła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy! mialam dzis miec wizyte u psychologa i odwolali! miesiac mam czekac! przeciez ja zwiariuje:( . biore paro 30 mg ale jest roznie. spie bardzo duzo. w dzien takze. a przeciez trzeba zyc? co robic? mam paniczny lek jak jade do pracy. wracam do domu, jem i ide spac. wstaje pje kawe i cos tam robie. klade sie i nie moge zasnac. w nocy sie budze rzadko ale jesli juz to jestem przerazona i nie wiem gdzie jestem. rano wstaje pare minut przed budzikiem. i kolejny dzien. spie po 3-4 godziny w dzien juz ze 4 dni z rzedu. zejsc z 30 mg na 20? brac parogen na noc? moj lekarz powiedzial ze mozna? czy wtedy nie bede spala w dzien? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herpatka a jak długo bierzesz paro? ja początkowo też na paro długo spałam, nawet teraz jak weszłam

na inny lek też śpie w dzień. Moze to i lepiej jak śpisz, bo prześpisz ten najgorszy okres jak się

organizm przyzwyczaja, potem powinno byc juz dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, karbamazepina wymaga częstych badań krwii z tego co na sobie zauważyłem. Chodzi też o wątrobę.

namiestnik, Dzięki za radę. Dopilnuję tego na pewno :smile: Mój psychiatra coś tam mówił o tym, że niedługo czas badań krwi, przypomnę mu gdyby zapomniał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×