Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

moze i część się wyleczyła... ale dolaczają nowi....

 

jutro 2 wizyta u psychiatry na nfz... ciekawe czy znowu usłysze ze nic mi nie jest... myslicie ze 35 pkt w tescie becka o czyms swiadczy??

 

w piatek zaczynam terapie u psychologa.... ciekawe czy uda mi sie jej nie okłamywac i nie manipulowac.... zamiar jest byc do przesady szczera... ale juz na 1 telefonicznej rozmowie opowiedziałam bezsensowny stek bzdur...

 

w ogole ma ochote ktos pogadac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EclipSe, masz podane tu powyżej namiary, ktoś polecał. Ja polecam Beatę Piekarską, państwowo przyjmuje na Dolnej a prywatnie w Centrum Damiana. http://www.damian.pl/596,dr-Beata-Piekarska-psychiatra.htm bardzo ludzka, słuchająca i w ogóle fajna babka. Aż szkoda że jej ostatnio nie mam okazji widywać :pirate: tfu tfu odstukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam prywatnie u tego pana, wprawdzie tylko jednorazowo, bo wiecej nie potrzebowalam, ale mimo to uwazam, ze moge z czystym sumieniem polecic :)

 

Dr n. med. Dariusz Maciej Myszka - specjalista psychiatra, adiunkt w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie. Od lat zajmuje się problematyką zaburzeń depresyjnych i lękowych. Członek redakcji miesięcznika "Lęk i depresja".

 

A gdzie przyjmuje prywatnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×