Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny a szara rzeczywistość, czyli co nam się śni?


małaMI25

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sen był dopiero dziwny..... Biorę od tygodnia sertagen na nerwice natręctw. Do tego Afobam doraźnie. Dziś mi się śniło że widziałem człowieka na wolnej przestrzeni... Nic tylko ja i on... Pytam go kim jesteś? A on.. Nerwica. :-) wiem że śmieszne ale tak było.. Nagle zobaczyłem że mam w ręku pistolet z napisem Sertagen :D Wycelowałem w niego i się obudziłem :D pomiana sen...... Ale dał mi motywacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dziś śnił Richard Hammond i James May którzy podjechali pod mój Rolce Roys'em Phantom Drophead Coupé. Na początek krótkie zapoznanie, a potem do auta i dawaj na miasto. Początkowo objazd rynku w około, potem jeszcze trochę jazdy no i potem to już się strasznie wygłupialiśmy np. robiłem głupie miny z Richardem do innych ludzi, ale wszyscy byli szczęśliwi, potem wykonywaliśmy jakieś zadania dziwaczne, zresztą jak ktoś oglądał Top Gear to coś w tym stylu. Następnie przyjechał Jeremy Clarkson i był bardzo oburzony, że wszystko się odbywało bez niego, ale on tez jeszcze trochę z nami pojeździł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ex założył mi sprawę w Sądzie-juz nie pamiętam o co.

Poza tym stół pełen jedzenia,obok ludzie-rodzina mojego byłego ex, dzielenie się opłatkiem-święta Bożego Narodzenia chyba.

Sny już nie są tak wyraźne jak po afobamie. :(

Ale dobrze że je rano pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć bo nie pamiętam już wielu snów, ale kiedyś chyba jeden sen się sprawdził tylko już nie pamiętam z czym było to związane.

 

-- 21 mar 2011, 08:38 --

 

UU dziś miałem niezbyt fajny sen. Śnił mi się wąż, potem jeszcze mnie ugryzł :?. Ja strasznie nie lubię węży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×