Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

jednego moda mniej :great: miłego narzekania :) niektórym proponuję się leczyć, dla innych jest już za późno. bywajcie.

 

No właśnie..............

 

Gdy to przeczytalam, odeszłam od kompa, poszłam zapalić, nawet z psami wyszłam.

Przemyślałam,ale obojętnie obok tej wypowiedzi nie przejdę.

 

MOże to czytasz jeszcze Dominiko. Własnie pokazałaś swoje prawdziwe oblicze w emocjach.Nad tym kobieto można popracowaćna terapii, od której niestety uciekasz.

Zastanów się kto tak naprawdę powninien zacząć się leczyć. Z kręgu osób nie wyłączaj też siebie przede wszystkim. Wróć jak nabierzesz trochę dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, tu nie chodzi o to,żeby być zadowolonym,że ktoś sobie poszedł...w tym przypadku Dominika. Ale troszczeczkę pokory mogłaby mieć.

 

Dużo widzę co się tu dzieje, ale naprawdę nieraz serce się kraje moje i nie piszę wszystkiego co dostrzegam. NIe chodzi o dwulicowość. Nie chcę dostać ostrzeżenia. Niejednokrotnie bardzo wyważam w słowach, albo nie piszę nic. Poprostu staram sie przemilczeć , zdystansować , ale nie da się w wielu sytuacjach, jeśli notorycznie się powtarzają.

Ale chyba tu nie chodzi o to.

 

I nie znam żadnego rozwiązania na dzień dzisiejszy.

A praca moderatora....zawsze to podkreślałam jest ciężka, to orka na ugorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie zastanawialiście się nad tym(tu zwracam się do użytkowników protestujących),że sami nie macie dystansu do forum?

 

Kasiu, tu nie chodzi o to,żeby być zadowolonym,że ktoś sobie poszedł...w tym przypadku Dominika. Ale troszczeczkę pokory mogłaby mieć.

Droga Moniko,zapewniam Cię,że Domi ma wystarczająco dużo pokory.Czego niestety nie można powiedzieć o innych użytkownikach,nie mówię o Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz interesujący mnie temat znowu został zamknięty pisze tutaj i nie po to żeby się skarżyć.

 

Niestety nie jestem już zadowolona z tego forum i chociaż nikogo to nie obchodzi napisze dlaczego. Po pierwsze są tu równi i równiejsi, a także znajomi i przyjaciele króliczka. Po drugie niektórzy zdają się zapominać, ze forum tworzą użytkownicy a nie moderatorzy. Odeszłam stad na rok w momencie kiedy forum zaczęło się dopiero zmieniać na niekorzyść. Przypomnę może ze zostałam bezpodstawnie nawyzywana od kłamczuch, oszustek i nazistek przez osobę, która publicznie szukała wykonawcy do "załatwienia" kochanka zony i jego matki, wymieniając nieszczęśników z imienia i nazwiska. Posty zostały usunięte, ale panu nie spadł włos z głowy. Po roku wróciłam i nadal byłam prześladowana przez powyższa osobę- afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów. Żaden z moderatorów oprócz Korby nie spojrzał na rzecz obiektywnie. Wiadomo czym się ta sprawa zakończyła. Do tego nieuzasadnione złośliwości i chamskie uwagi ze strony moderatorki o nicku Panna Modliszka. Moje zdanie się tu nie liczy i doskonale zadaje sobie z tego sprawę, jednak osobiście uważam, ze osoba tak chwiejna emocjonalnie i nie przyjmująca krytyki, a każdą uwagę traktująca jak zamach na jej osobę nie powinna pełnić takiej funkcji i choroba nie ma tu nic do rzeczy, bo chorzy jesteśmy tu wszyscy i wszystkim należy się szacunek.

 

Nie prowadzę prywatnych wendet, a z racji doswiadczenia i wieku (bo jestem niemal dwa razy starsza od większości piszących tu osób) proponowałabym administratorom rozważyć, czy forum aby na pewno rozwija się we właściwym kierunku.

 

Znając tutejsze realia temat ten zostanie natychmiast zamknięty lub usunięty, aby przypadkiem nie przeczytało go zbyt wielu użytkowników :?

 

Dziękuję serdecznie za bana i życzę owocnego rozkwitania w samozadowoleniu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę może ze zostałam bezpodstawnie nawyzywana od kłamczuch, oszustek i nazistek przez osobę, która publicznie szukała wykonawcy do "załatwienia" kochanka zony i jego matki, wymieniając nieszczęśników z imienia i nazwiska. Posty zostały usunięte, ale panu nie spadł włos z głowy. Po roku wróciłam i nadal byłam prześladowana przez powyższa osobę- afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów.

 

????? :shock:

przez niby kogo?

kiedy to było?

jestem na forum ponad rok i nie kojarzę w ogóle takiej sytuacji....

 

-- 14 mar 2011, 11:30 --

 

ps. rok temu Korba również NIE BYŁA moderatorem... z tego co pamiętam, to wtedy miała tutaj skasowane konto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnego nicka użyczyła mi siostra, która tez jest chora i ma tu konto. Nie zamierzałam pisać anonimowo, ale podpis zjadł mi edytor. Pozdrawiam

 

Anna R.

 

-- 14 mar 2011, 12:36 --

 

Przypomnę może ze zostałam bezpodstawnie nawyzywana od kłamczuch, oszustek i nazistek przez osobę, która publicznie szukała wykonawcy do "załatwienia" kochanka zony i jego matki, wymieniając nieszczęśników z imienia i nazwiska. Posty zostały usunięte, ale panu nie spadł włos z głowy. Po roku wróciłam i nadal byłam prześladowana przez powyższa osobę- afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów.

 

????? :shock:

przez niby kogo?

kiedy to było?

jestem na forum ponad rok i nie kojarzę w ogóle takiej sytuacji....

 

Przez osobę o nicku Nasmiestnik

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malwina77, po co wywlekasz sprawę sprzed roku?

tę wojnę z namiestnikiem prowadzisz już dłuższy czas.

jakbyś była rzeczywiście taka rozsądna i dorosła to byś nie wyciągała prywatnych spraw po takim czasie na światło dzienne, to raz

a dwa, że piszesz jakieś głupoty -kiedy ta sprawa była na forum ani Panna_Modliszka, ani Korba nie były moderatorkami.

 

PS. za użyczanie swojego konta osobie trzeciej jest ostrzeżenie

prosiłaś o zbanowanie Twojego konta, więc po jaką cholerę teraz wracasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, no ok, ale "afera" z podpisem nie była wcale aferą... ładnie poprosiliśmy, wykasowała a teraz nam to wypomina :roll:

 

-- 14 mar 2011, 11:42 --

 

Nie prowadzę prywatnych wendet, a z racji doswiadczenia i wieku (bo jestem niemal dwa razy starsza od większości piszących tu osób) proponowałabym administratorom rozważyć, czy forum aby na pewno rozwija się we właściwym kierunku.

Nie prowadzisz?? Ciekawe...

 

afera z linkami, podpisami i nieustanne raportowanie moich postów.

no fakt, Twoje posty często były raportowane. a dostałaś za któregoś ostrzeżenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×