Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś dobrym moderatorem, nawet mi nie przeszło przez myśl żeby Cię zdjąć. I dlaczego ogólniki? Dobrze wypunktowałem i uzasadniłem swoją opinię.

 

paradoksy, proponuję większy dystans i inne wyważenie, korelację empati do wrażliwości, czy w tym przypadku nadinterpretacji. Moja opinia to nie był atak, wskazałem tylko kilka kwestii. Mnie słowa rzucone na wiatr nie mogą zranić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okropny dzień

i tak, odbieram to wszystko dziś personalnie

bo czuję się chu*owo

i mam gdzieś, że moderator nie powinien przeklinać

 

liczcie się czasami po prostu z tym, że moderatorzy też mają uczucia i nie zawsze TUTAJ dystans będzie na pierwszym miejscu

 

ja już się naczytałam o tym, jaka to zła nie jestem i jakim to ciulowym modem jestem.

było już o mnie kilka tematów. zawsze COŚ...

zwrócisz komuś uwagę - foch i dalsze prowokacje. zainterweniujesz - jesteś do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola, ja to powinnam z Toba jakas firme zalozyc, albo forum o! :mrgreen:;)

JAK ZWYKLE w sprawach organizacyjnych zgadzam sie z Toba w 100%, uwazam za rewelacyjne rozwiazanie jedno konto dla moderatorow ale z 2 opcjami- moderatora i zwyklego uzytkownika - jak juz paru osobom tu pisalam,takiez cudowne rozwiazanie moglam wykorzystac bedac kilka lat temu moderatorem na forum gazeta.pl. W praktyce bedac mod. zaledwie kilkanascie razy wystapilam pod czerwonym nickiem (fakt, ze forum gazety jest bardziej liberalne...), bo wolalam pisac jako zwykly uzytkownik i pozwalac sobie przez to na wiecej luzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro się czyta parę stron utyskiwań na moderatorów.

 

mimo wszystko nie uważam, aby ktokolwiek z ekipy miał złe intencje bądź wykorzystywał pozycję.

bo cóż to za pozycja? że sprzątasz śmieci, których nikt nie widzi, a gdy zwrócisz uwagę, to jesteś opluwany.

no jeszcze jeden boski zarzut, że moderator nie może mieć z.o. i co jeszcze?

 

dwa konta? szczerze - chyba za dużo od nas wymagacie. to byłby dla nas kolejny obowiązek, mam się przełączać na funkcję moderator albo na funkcję użytkownik? może jeszcze ze sobą rozmawiać?

 

proszę dać mi listę, czego mi nie wolno, pod jednym warunkiem, że użytkownicy także zrobią większy użytek z regulaminu.

 

jesteście cholernie niesprawiedliwi i czasem odnoszę wrażenie, że tylko czekacie na błąd (lub rzekomy błąd) moderatora, by dokopać.

jestem opanowana w swoich sądach, ale tak właśnie to widzę. przykre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam,że jestem całym sercem za modami,bo wiem,żę nie jest to łatwa praca.Cokolwiek się zrobi - zawsze znajdzie się grupa ludzi którym coś nie pasuje,bo uważają że mod powinien siedzieć cicho,najlepiej żeby się nie odzywał,bo przecież "nie ma prawa bo jest modem".....Wczoraj już komuś tłumaczylem to wszystko,że moderator ma prawo mieć własne zdanie.Nie wyszło.Może teraz dotrze...

Tak btw,jeżeli już chcecie linczować kogoś za temat o prostytutce,to modów zostawcie w spokoju,weżcie się za mnie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, cóż w takim razie może winić sama siebie, jeśli zamiast do admina napisała do Ciebie :D narzekać ogólnie każdy umie, a żeby zgłosić KONKRETY gdy faktycznie coś się dzieje to już nikt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dwa konta? szczerze - chyba za dużo od nas wymagacie. to byłby dla nas kolejny obowiązek, mam się przełączać na funkcję moderator albo na funkcję użytkownik? może jeszcze ze sobą rozmawiać?

 

Alez coz to za obowiazek, skoro w praktyce rzadko kiedy wystepuje sie typowo w roli moderatora, bedac nim w istocie. Dla mnie to bylo bardzo dobre rozwiazanie. Dla innych piszacych to tez znak, ze jak ktos kto jest moderatorem, zmienia nick na czerwony ( zielony w przypadku tego forum) to sprawa juz jest powazna i zarty sie skonczyly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zaraz, zaraz, macie wąty do modów .... noo to dajemy, kto ma zostać usunięty ??? No pisac, kto jest złym modem ??? Linka? wywalalmy czy zostaje? Korba? może Paradoksy? nie pasuje Wam że ma zły dzień ? wywalamy ? No dawać, rzucamy kamieniami...

Ofen, prosto w oczy. Bez tekstów "dużo osob pisało, że cos tam srośtam", walcie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że gdybym jako użytkownik bluzgała i obrażała wszystkich, to jako mod miałabym bezkarnie możliwość zwracania uwagi?

gwarantuję Ci, że byłoby "jeeessssoooo taki użytkownik, a modem jest!" i byłoby, że nam jest dobrze, bo możemy być po obu stronach.

tak samo byście nas nie znosili i tak samo mielibyście pretensję. i za jakiś czas padłby wniosek, że nie powinniśmy mieć dwóch kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, zgadzam się. po cholerę pisać wiem dużo, mam dowody, dużo osób do mnie pisało, skarżyli mi się, no po co? czemu skoro tak wam źle nikt tego nie zgłasza gdy coś się dzieje? na bieżąco? konkrtenie co nie pasuje, kto , gdzie, dlaczego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ja nie rozumiem takiego pierdolenia kotka za pomocą młotka .... zresztą, Tomek oczy ma, czytać umie .... dobiera moderatorów takich jacy wg niego sa kompetentni do moderowania tego forum.

A, że jako osoby Wam nie odpowiadają, jako użytkownicy no to sorry , inna bajka.

To moderator , a nie wzór cnót i dobroci oraz życzliwości na miare Boga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, alez ja nie mam aktualnie zadnych zastrzezen - kiedy mialam to pisalam :)

 

Ale nikt Ci nie kaze bluzgac i obrazac wszystkich jako zwykly uzytkownik ;)

Chocby stwierdzenie Paradoksy "poprzewracalo sie w dupach" jest jak najbardziej spoko jak na zwyklego uzytkownika wg. mnie, na moderatora zas srednio na jeza, ale coz ma biedna poczac, skoro zawsze jest zielona i kazdy powie MODERATOR I TAK SIE ZACHOWUJE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Jak mi miło ,że chociaż jednej osobie mój pomysł się podobał:))

 

Dziewczyny: nie oburzajcie się. Mówię od siebie: nie uważam, że źle wykonujecie swoją pracę. Ale też jesteście ludźmi i to z zaburzeniami (jak i my wszyscy) dlatego macie prawo mieć lepsze i gorsze dni. Zrozumcie tez resztę: czasem coś może nam zwykłym użytkownikom się nie podobać. Chcemy tylko mieć prawo o tym napisać i wyrazić swoje zdanie. Nie chodzi o atakowanie i zdejmowanie kogoś z funkcji tylko o pogadanie o tym co się komu nie podoba.

Ps . Korba - akurat z tego co widzę to do Twojego modowania nie było nigdy żadnych zastrzeżeń- wg mnie jesteś najbardziej obiektywna i rzeczowa w swoich opiniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko boska, a broni wam ktokolwiek pisać co was boli?

tylko jak już to robicie, to tak żeby miało ręce i nogi - konkrety, a nie "otrzymuję dużo priv na ten temat"...

czyli znajdą się tacy co psioczą po kątach ale wprost nie powiedzą.

 

czy któraś z was dostała właśnie ostrzeżenie za wyrażanie swojej opinii?

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to konkrety, za jakie SWOJE OPINIE i od kogo te ostrzeżenia. linki do tematów.

 

i dlaczego nie piszecie o takich sprawach od razu, tylko czekacie aż atmosfera się podgrzeje i wtedy wyskakujecie z workiem niespodzianek..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×