Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ritka7x,

 

Rany Boskie....to zmien lekarke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jezeli lekarz nie wie czy lek uzaleznia czy ni ????

 

Ja nie wiem, zartujesz czy powaznie masz takiego konowala ?? :shock::shock:

 

 

Dawalem ci namiary na dwoch swietnych lekarzy w KR ?

 

Chcesz jeszcze raz dane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale powiem Ci...że się zdeczka zraziłam do tych z Krk...bo własnie udałam się też tam do bardzo cenionej pani psychiatry,która mi zapiała lorafen a ja się jej pytam czy ma jakies złe skutki uboczne to ona powiedziała że nie ma...tylko szkoda że zapomniała dodać że ten lek bardzooo uzaleznia...a ona mi go kazała zazywać przez 3 miechy po 25mg 2 razy na dzień...no,ale jak wyczytałam że się mogę przez to uzaleznic to zrezygnowałam z tego leku..i już do niej nie poszłam...a zapłaciłam jej 100 zł...w sumie byłam u niej 2 razy...płaciło się za 50 minut 50 zł...cena spoko ale jej fachowej pomocy nie uzyskałam bo nie była ze mną szczera co do leków;/....i nie wiem czy zaufam też innym...tym bardziej,że to droga sprawa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie serotoninowy duch paroksetyny niesie mnie w pozytywna strone. W piatek bede wiedzial czy bede mial robota w pracowni cewnikowania serca w centrum zdrowia dziecka :zonk: . Na 1 etapie kompletnie nie ukazywalem zadnych emocjii , gadalem jak robot:D (tak juz czasem paro na mnie dziala) a podobno zrobilem bardzo dobre wrazenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) nie spamujemy

2)nie zakladamy 1000 tematow zeby zadac 3 pytania

3) od tych pytan jest odpowiedni DZIAL i odpowiedni temat!!!!!!!!!!!

 

PS. to nie jest forum dla narkomanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytanka dotyczące parogenu

 

Czy ktos brał parogen i w tym czasie probował kokaine? nie zachodziły żadne nieprzyjemne reakcje?

 

Ktoś brał sterydy na parogenie?

 

Ktos kto bral dawkę 50-60mg , moze mi napisać jak wygladaly jego dawki dzielone i o jakich porach?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 pytanka dotyczące parogenu

 

Czy ktos brał parogen i w tym czasie probował kokaine? nie zachodziły żadne nieprzyjemne reakcje?

 

Ktoś brał sterydy na parogenie?

 

Ktos kto bral dawkę 50-60mg , moze mi napisać jak wygladaly jego dawki dzielone i o jakich porach?

 

Drag i sterydy na paro? Chcesz sie leczyc czy wyladowac w piachu?

 

Paro moze podniesc cisnienie co przy koksach moze byc bardzo niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego chcialem sie spytac. Cisnienie mam idelane i nawet na sterydach bylo ok. a cwicze juz 16 lat.wiec jesli chodzi tylko o problem z tym , to nie bedzie zle.. Co do kokainy to akurat nie probowalem a bede mial mozliwosc tylko znowu nie chcialbym zadnych jaj... Alkohol wiem ze jest ok na tabsach.

 

aaaaaa i nie chodzi o branie w tym samym czasie sterydow i porbowanie kokainy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i myślisz,że to dobree takie zabawy z psychotropami i narkotykami po co Ci to....?...przecież to Ci może tylko zaszkodzić!..jak jeszcze masz problemy z nerwicą czy depresją to jak będziesz takie mieszkanki robił itp. to jeszcze mózg porządnie uszkodzisz!...i bedziesz mieć gorsze problemy!...dla własnego dobra nie myśl o narkotykach:)...bo potem będzie już za pózno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomianowska, Przestałem się nim przejmować. :D W sumie od grudnia jeżdżę bez. Na tyle się przyzwyczaiłem, że przestało mnie to stresować. Niebawem kolejny egzamin.

U mnie z lenistwem podobnie . Trzeba się strasznie zmuszać, ale jak już zacznę coś robić to jest ok. Nie rozczulam się po co to robić. Ja zostaję przy

40-tce paro. Jest ok. Nie będę kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×