Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, Basiu....no toś postawiła na swoim!

Jaja.

Nie wyoobrażam sobie,żeby mój pracownik powiedział,że tego nie ma w zakresie czynności. Dlatego zawsze dopisuję takie sformułowanie " i inne polecenia dyrektora". No, ale przecież to normalne,ze nie powiem kucharce,żeby poszła zrobić zajęcie dzieciom albo nauczycielce,że ma obiad ugotować. :mrgreen:

Nie jestem surowym dyrkiem.

Ale np. przedwczoraj w łazience przejechalam palcem w pewnym miejscu, zawołałam panią odpowiedzialną za to miejsce i powiedziałam "Pani X.....tu jest brudno". I wyszłam. Wzięłam zeszyt kurend i napisałam,że w poniedziałek odbędzie się kontrola czystości przeprowadzona prez dyrektora.

NIgdy nie robilam takich jazd.

No...ale w tym przypadku trzeba było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że trzymaliście kciuki bo były skuteczne ! Dopiero wróciłam do domu ale mogę spać spokojnie. Zrobili mi zwykłe badanie i usg- wszystko jest w porządku (uff!)... Lekarz też był zaskoczony taką dziwną opuchlizną i musiał sprawdzić czy to nie krew/płyn, ale okazało się że w środku wszystko mam szczelne i wychodzi na to, że to tylko gaz CO2 mi się zbiera z jednej strony brzucha... Za jakiś czas sam ma się wchłonąć, ale póki co wyglądam dość 'zabawnie' 8):roll: Jeszcze nawet zrobiłam zakupy w Tesco, a co...

 

Pozdrawiam Was wszystkich, idę legnąć na łóżko bo mnie wymęczyło to wszystko porządnie. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem zasnąć... budziłem się w nocy! Nie dawno wstałem i czuję się średnio...

jakiś nie zadowolony,smutny,zły, i nie do życia... :roll: nie wiem może mi się poprawi

poźniej po południu! Już jest 14stopni a po południu jeszcze cieplej będzie pewnie :twisted:

śniadanie zjedzone to można iść zapalić! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy- podczas operacji napełnili mi jamę brzuszną CO2 żeby uniosły mi się narządy (jak operowali jedno żeby nie skaleczyć innych) i potem ten gaz się miał rozejść. A u mnie się skumulował w jednym miejscu i taka bania mi się zrobiła :pirate: Ale lekarz wczoraj zmacał mi tę opuchliznę ręką i już jest w miarę ok- chyba się wchłania.

 

 

Dominika- zazdroszczę :105: Mi właśnie wiosna kojarzy się z piknikami, ogniskami, jeziorem i przyjaciółmi... Dzisiaj też mam nadzieję że będzie mi dane chociaż jechać nad jezioro na spacer. Ale fajnie by było zrobić ognisko :105:

 

 

Mój dzień zaczął się całkiem miło, od słońca za oknem i dobrego śniadania- truskawki z czekoladą i mojito bez alkoholu. Mniam. Jeszcze tylko żeby się całkiem dobrze czuć fizycznie i psychicznie i byłaby gitara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×