Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie mają być 3? :mrgreen:

to są po prostu 3/4 dziurki obok siebie w chrząstce,tak?

no to ja takie mam :lol:

 

jeśli tak to.. eee...nie szłabym z tym do salonu.

ja sobie sama przekłuwałam i żyję. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno ucho zmasakrowane w taki sposob-12 dziurek jedna kolo drugiej :mrgreen:

Wyląda bombowo,ale niestety,dziurki-nawet te w chrzastce szybko mi zarastają.

Bólu nie pamietam...ucho nie jest jakos specjalnie unerwione.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pinkii, w studiu powinnaś pokazać swój wzrór i powiedzieć, co byś do tego chciała dokomponować. jak będą kumaci w studiu to zrobią to bez problemu.

przecież nie musisz mieć gotowego wzoru - oni też od tego tam są ;)

 

 

Tak zrobię ale jeszcze poczekam bo jedna z forumowiczek postara się mi pomóc i zrobić wzór :smile: Dodatkowo chcę wytatuować sobie rybę wg wzoru Chojrakowej.

Co do kolczyków to mam w pępku i 8 w uszach. W zasadzie to bardzo podobnie do tego co chce mieć Modliszka :smile: Noszę różowe i błękitne kwiatki w tych dziurkach.

 

p.s. W uszach też większość sama sobie przebiłam, ale gdzie indziej to bym się bała.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po kiego ja się umawiam i czekam? Kupię jutro kolczyki, igłę i wioooooo :D

 

 

No ja też nie wiem po co :mrgreen:

Najlepiej nie igłę, bo potem musisz ją wyjąć i włożyć kolczyka (dwa razy boli!). Weź pilnik, opiłuj kolczyka żeby był ostry, popryskaj go spirytusem i przekłuj ucho. Poboli chwilę i po krzyku ! Też jutro muszę ze dwie przekłuć bo mi lekko zarosły.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, no ja dokładnie jak Magda robiłam... naostrzyć kolczyk pilnikiem i wbijasz.

wcześniej w ramach "znieczulenia" możesz sobie kostki lodu lub mrożonkę do ucha przyłożyć.

bo jak igłą przekłujesz i ją wyjmiesz to siknie krwią

a tak kolczyk od czasu do czasu pokręcisz, żeby było trochę luzu i ładnie się zagoi ;)

 

a tragusa sama sobie raczej nie będę robić... chociaż.................................................. :twisted:

poczytam na necie o tej części ucha. bo nie kcę na jakąś żyłę trafić

 

-- 11 mar 2011, 20:16 --

 

marcja, innym też przekłuwałam uszy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, to przekłuj sobie zwykłym kolczykiem ze stali chirurgicznej, a jak się już zagoi to włożysz labreta ;)

ja mam w 1 dziurce labreta z brody :mrgreen:

 

-- 11 mar 2011, 20:27 --

 

czytam ze tragus nie boli , czyli zwykła chrząstka, tylko grubsza:twisted:

 

hmmm, dzisiaj czy jutro robić? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M. się nie podoba :-|

narazie się wstrzymam, a jak będzie w robocie to se i tak zrobię :twisted:

no właśnie, bo tam jest malo miejsca... ale jak dobrze zrobisz to nie powinien migrować, zwłaszcza, ze chrząstka jest tam gruba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziołszki!

 

Jeśli mogę coś doradzić.....

 

Najlepiej przekłuwać czymś ze stali szlachetnej-srebrem, złotem.

Ja jak robilam sobie dziurkę w pewnym miejscu, to babka dała mi kolczyk ze stali chirurgicznej i żałuję. Bo jak się już wszystko zagoiło...to zotal ślad....taki przybrudzony w dziurce po tej stali. Żałuję,ze od razu nie kupiłam złotego kolczyka. Prawie 4 lata miałam ten sinawy ślad w dziurce. Z czasem znikał.

To tak z mojego doświadczenia.

 

-- 11 mar 2011, 22:12 --

 

Co to jest tragus? :oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, kufa...już czuję jak boli :mrgreen: Ałć! ;)

 

Ja sobie robilam drugą dziurkę w lewym uchu. I byłej szwgierce przekłuwalam dwie dziurki w uszach Komuś lepiej, sobie....nieciekawie.

To też zależy od tolerancji na ból.

I tam jest chrząstka nie? Z chrząstki krew leci bardziej nic z płatka ucha? Czy nie ma to znaczenia, w którym miejscu przekłuwamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, z płatka leci więcej krwi bo jest bardziej ukrwiony niż chrząstka, tyle że chrząstka jest grubsza i twardsza i przekłuwanie (ponoć) bardziej boli... ;)

 

korci mnie ten tragus :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera to co, robimy tragusy?

Ręka do góry kto ze mną robi ! Są chętne? Ale żeby nie spękać :mrgreen: Bo mnie też korci...

Mi w chrząstce się paprało dwa lata, krew, ropa, fuj... Ale może teraz będzie lepiej? Boję się przebić sobie sama tragusa, ale w sumie... Jest ktoś ze mną? Bo zaraz będę przebijać dwie zwykłe co mi się trochę zrosły, to może od razu tego przebiję. Ale jedno pytanie- potrzeba specjalnego kolczyka?

 

Co do tego z czego ma być zrobiony kolczyk- stal chirurgiczna wg mnie jest najlepsza, bo jak raz przekłułam to mi się wysypka zrobiła od srebra.

 

 

 

p.s. Jak myślicie, to że mam pocięty brzuch ma wpływ na to? Chyba nie, co? Jak popryskam spirytusem to żaden syf nie powinien mi się dostać do organizmu... A może lepiej odczekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale np nie równo, albo coś nie tak - zrobisz jak zechcesz :smile: ja bym chrząstki sama nie ruszała, to boli w ciul, poza tym jak będzie krzywo albo coś? Neeeee, nie po to robisz, zeby wyciągać i czekać aż się zrośnie tak ?

W każdym razie, jak tylko będzie to dawaj fotę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale np nie równo, albo coś nie tak - zrobisz jak zechcesz :smile: ja bym chrząstki sama nie ruszała, to boli w ciul, poza tym jak będzie krzywo albo coś? Neeeee, nie po to robisz, zeby wyciągać i czekać aż się zrośnie tak ?

W każdym razie, jak tylko będzie to dawaj fotę :mrgreen:

 

Iza zwłaszcza że jesteś z Wawy, masz tego mnóstwo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tyłek jeża, nie mam odpowiedniego kolczyka i nie mogę się znieczulić alkoholem :-| Ale lipa!

Modliszka- czym odkażasz?

 

Tak teraz patrzę że mam w domu tylko perfumy i gin z rzeczy zawierających alkohol. Chyba poczekam i dokupię spirytus oraz labreta. Tak bym zrobiła z biegu ale trochę się obawiam że jakaś bakteria z tym kolczykiem by mi się przedostała do ran w brzuchu... Pewnie schizuję niepotrzebnie :bezradny:

 

-- 12 mar 2011, 13:40 --

 

Ałłła :hide: Przebiłam dziurkę którą miałam zrośniętą. Boli :hide: Dalej już nie ruszam, muszę kupić specjalnego kolczyka albo przejdę się do kosmetyczki z tym tragusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×