Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Moniko, ja wciąż żyłabym w niepewności czekając kiedy to zrobi - kiedy mnie znów zostawi. To dla mnie uczucie nie do zniesienia, nie ufam mu już za grosz. :( Już nie byłoby tak samo. A poza tym mówił, że w czerwcu zamierza wyjechać do Szwecji do pracy. Więc jak to sobie wyobraża? Jeśli się do niego jeszcze bardziej przywiążę to potem będzie mi dużo trudniej. Sama już nie wiem...Chyba mu powiem to wszystko, co tu teraz piszę. I że na razie żebyśmy dali sobie czas, żebym mogła odzyskać do niego zaufanie. Że nie zrywam z nim kontaktu, ale też nie wracam teraz do niego, zobaczymy jak to się wszystko ułoży, rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech go ptaki osrają!!

Niedojrzaly i mulasty-tacy są najgorsi.Ja nie wierze w odgrzewane kotlety.

Jesli pojawila sie watpliwosc-tak szybko-to lepiej czekac na cos prawdziwego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie będę agitował .

Ale ; Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki .

Uraz po porzuceniu to rysa ,która prędzej czy później zmieni się w pękniecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak miłości i kobiety,i że ludzie uważają że inaczej myślę oraz że ten świat nie jest dobra i poukładany.....

Składam spóźnione życzenia z okazji dnia kobiet wszystkim kobietom na tym forum pomyślności zdrowia szczęścia uśmiechu zawsze i miłości ukochanej,oraz byście zawsze pięknie wyglądały u boku ukochanego i byście miały zawsze spełnione życzenia jakie sobie wymarzycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie to ze na tym świecie człowie4k nie może być człowiekiem prawdziwym który nie musiał by się bać o to że jak coś źle powie albo zrobi nie zostanie oceniony ,z tym że ktoś go wyśmieje oceni lub odrzuci wkurza mnie ten świat,nie zmienię go wiec żyję z dnia na dzień....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mnie to:

Byłem z mamą w przychodni psychiatrycznej!

Wszystko spoko gdyby nie wpadł jakiś cygan,który się tam leczy i zrobił zadymę :evil:

myślałem ,że go tam zabiję... wkurwił mnie gość strasznie! Niech jedzie do siebie

człowiek bez nacji... Bo go nie chcieli przyjąć wpadł sobie tak z pola! a on ich

do sądu chciał podać :lol:

to mnie dziś WKURZYŁO! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×