Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja


nomen.nescio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdole, czemu zawsze jak jest temat masturbacji, to od razu temat kościoła musi się pojawić (nie mówię o tym temacie, bo tu oto się on częściowo rozchodzi)... ja powiem tyle, że jak się masturbujesz to jest fajnie i przyjemnie i trza mieć to gdzieś, Bóg też ma to gdzieś, to nie on se to wymyślił, że masturbacja to grzech, tylko kościoł (który zajebiście potrafi zrobić jak widać zamieszanie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Ty w ogóle jesteś zabawna... tylko się śmiać ;)

może z Ciebie się pośmiejmy? Ja np. lubię jak się ktoś ze mnie śmieję bo umiem się z siebie śmiać a ty widocznie tego nie potrafisz...

Napiszę szczerze od początku jak się tu zarejestrowałem to nie darzyłem Cię sympatią! Po prostu nie przepadam za Tobą...

sory za szczerość ale tak jest... 8) nie mam zamiaru się z Tobą kłócić!

ps. Podobno wyzdrowiałaś? To czego tu jeszcze na tym forum szukasz??

taki OT.

Wracając do tematu:

80% polaków to robi więc... coś w tym musi być!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, jeszcze jeden taki post i ostrzezenie. co kogo obchodzi czy darzysz Linke sympatia czy nie? zachowaj to dla siebie.

Lince zwrocilam uwage na privie, zeby tak nie pisala, Twoj post jest zalosny. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Za co ostrzeżenie? Linka jakiś czas temu nazwała mnie burakiem! może i prawda

ale mogła to też napisać na priv... :shock: a co wy jesteście lepsi? Czy jak bo macie zielony kolor? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek,tak jestem lepsza bo jestem zielona eheheh..oczywiscie, nie, nie jestem lepsza, chyba ze pod tym wzgledem ze umiem sie powstrzymac od zlosliwych tesktow i wycieczek osobistych. i za to ost, jesli nie powstrzymasz sie.

hm jesli chodzi o tamta sytuacje to rownie dobrze mogles dostac osta za oczernianie innego uzytkownika tak wiec moze nie przypominaj tego :)

proponuje sie troche ogarnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Bo tego nie widzisz ;) mniejsza z tym!

a temat masturbacji i linki nie ma z tym nic wspólnego :lol:

Wróćmy do tematu.
skoro tak to chciałeś coś dodać o masturbacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze wypowiedzi są na "bardzo wysokim poziomie"

 

To ma być post obrażający w jakiś sposób rozumiem.

Miło i dziękujemy

Wiesz biorąc pod uwagę ,ze każdy ma swój temperament prawda niezaspokojony przez masturbacje może mieć potem różne skutki .Jeden może byc sfrustrowany inny pobudzony. :bezradny:

linka I to nie jest ani trochę zabawne właśnie bardzo poważne podejście do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., no tak, nie o to chodzi bo ja też uważam to za fajny temat do pożartowania ;) , szczególnie, ze u nas na forum zwykle panuje atmosfera śmiertelnej powagi ........ nie bardzo wiem jakiej rady BladzacyAniolek, od nas oczekujesz...nikt ci nie powie rób to albo nie rób tego ...... nie jesteś uzależniona, wiec nie poradzimy ci żebyś szła do seksuologa... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×