Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

BladzacyAniolek, a jak rozmawiasz ze starszymi ludźmi też stwierdzasz: usiądę sobie na dupie, pozwoli pan? O tam jest zajebiste krzesło ...........

Generalnie, nie jest to jakiś zabójczy wulgaryzm.... ale skoro chcesz być kojarzona ze słowami dupa i zajebiście - twoja sprawa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle ją widzieli..... 8)

ps. do modów wejdźcie w IP tego ostatniego postu :lol: .

Moje drogie Panie takie coś i post niżej to na PW tak mi się przynajmniej wydaje.

Wiem moderator też człowiek :P

 

-- 10 mar 2011, 10:53 --

 

linka, Przeczytałem odpowiedż zanim usunełaś post :P NIEZGADZAM SIĘ Z TYM To między innymi takie sytuacje wpychją ludzi w inny świat

Pozdrawiam Darek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee...muszę się umówić z psychologiem..zaproponował mi poniedziałek godzina 15 czy 16...tylko problem w tym że ja nie mogę tak wcześnie bo tata i piotrek kończą pracę o 17..czyli mogłabym na 19...wstydzę się napisać..co będzi ejak nie ma takich terminów :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, to drugi koniec miasta, a ja nawet do sklepu nie pójdę, co dopiero jechac 1,5h komunikacją miejską w korkach..za duży ten krok. krokiem jest to że w ogóle ja pojadę do niego, bo do tej pory on do mnie a i tak się trzęsłam cała przed taką wizytą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, a jak rozmawiasz ze starszymi ludźmi też stwierdzasz: usiądę sobie na dupie, pozwoli pan? O tam jest zajebiste krzesło ...........

Generalnie, nie jest to jakiś zabójczy wulgaryzm.... ale skoro chcesz być kojarzona ze słowami dupa i zajebiście - twoja sprawa 8)

 

Kojarz sobie mnie, w taki sposób jak chcesz. Tylko podchodząc do tego w taki sposób, musiałabyś całe forum kojarzyć z ku***mi i innymi przekleństwami. Bo w niemal w każdym wątku użytkownicy używają wulgaryzmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, Nie wiem, czy wszyscy w każdym poście bluzgają, natomiast twój podpis pod każdym twoim postem jest taki sam. Jeśli łaska to go zmień mówię to jako moderator. W podpisach nie używamy bluzgów...to kwestia kultury......sprawia ci to aż taki problem?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, Nie wiem, czy wszyscy w każdym poście bluzgają, natomiast twój podpis pod każdym twoim postem jest taki sam. Jeśli łaska to go zmień mówię to jako moderator. W podpisach nie używamy bluzgów...to kwestia kultury......sprawia ci to aż taki problem?? :roll:

 

Posty, które są na forum również ciągle widzę i czytam... ale co tam, w postach można, ale w podpisie już nie. Jako moderator, powinnaś zwracać uwagę wszystkim, którzy klną, a nie tylko mi. Ten świat jest pojebany! Tylko zdechnąć!

!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, jak masz z tym taki problem, to zglaszaj posty które Twoim zdaniem sa nieodpowiednie, nie jestesmy w stanie przeczytac wszystkiego. jesli ktos nadmiernie uzywa wulgaryzmow na pewno zwroci mu sie uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, Świat należy zacząć zmieniać od siebie.

 

Niestety, ale świata nie da się zmienić.

 

Najbardziej wkurza mnie to, że nigdy nie mogę robić tego co chcę, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie mi mówił co mam robić, jakie rzeczy są nieodpowiednie. No i jak na złość, nawet tutaj na forum tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, jak masz z tym taki problem, to zglaszaj posty które Twoim zdaniem sa nieodpowiednie, nie jestesmy w stanie przeczytac wszystkiego. jesli ktos nadmiernie uzywa wulgaryzmow na pewno zwroci mu sie uwage :)

 

Droga moderatorko, w ten sposób połowa użytkowników, tego forum zostałaby zbanowana, gdyby oczywiście panowała uczciwość. Ale tej uczciwości nie ma... No nie ważne. Droga linko, prośba spełniona. Mam nadzieję, że swoje koleżanki również będziesz upominać aby nie używały wulgaryzmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina świata,bo świat jest zaiste piękny i ciekawy,to wina madralińskich i staruszek,ktore calymi dniami siedza w oknach by zobaczyc,ktory pies nasra na chodniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, oczywiscie, ale takze prosze pamietac ze moderator to tez uzytkownik, oczywiscie obowiazuje go takze przestrzeganie regulaminu, jakies skargi?:) od tego macie mozliwosc zgloszenia raportu :) prosze sie nie wahac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, oczywiscie, ale takze prosze pamietac ze moderator to tez uzytkownik, oczywiscie obowiazuje go takze przestrzeganie regulaminu, jakies skargi?:) od tego macie mozliwosc zgloszenia raportu :) prosze sie nie wahac :)

 

Już to widzę, jak z tym coś robicie. :)) Proszę zajrzeć do tematu o zaburzeniach, ile tam pada "pięknych" słów... Aj sorry, tam przecież inne zasady panują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BladzacyAniolek, a kto mowi ze tylko Ty? jesli chodzi o forum kazdy kto akcpetuje regulamin. jesli widzisz gdzies zaniedbanie- zglos, nie siedzimy na forum 24h i nie czytamy wszystkim postow, jest to fizycznie niemozliwe, tez mamy jakies tam zycie. proponuje zakonczyc juz ten off top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec tematu. Prośbę spełniłam.

 

Z innej beczki dziś miałam terapię. Mogę uznać ją za udaną, gdyż w końcu pierwszy raz, a terapia trwa już 4 miesiące, nawiązałam kontakt wzrokowy z terapeutą. ;D Wiem, głupi powód do radości, ale dla mnie to powód do zadowolenie. ;) I w ogóle taka nawiązała się dyskusja, że przekroczyliśmy czas terapii o 10 minut. Jest :great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×